PROGRAM WIECZNIE MŁODZIMarzysz o zachowaniu zdrowego i młodego wyglądu? Stosujesz kremy i maseczki, które nie dają oczekiwanych rezultatów? Zaczynasz myśleć o chirurgii plastycznej? Jeśli tak, to przestań! Najpierw dowiedz się, jak z oznakami starzenia można walczyć naturalnie! Czy wiesz, że zanieczyszczenia środowiska i zła dieta są główną przyczyną starzenia się organizmu?

A czy wiesz, że to narządy wewnętrzne odpowiedzialne za oczyszczanie organizmu ze szkodliwych substancji, bezpośrednio mają wpływ na Twój wygląd? Gdy nie funkcjonują prawidłowo wątroba, nerki czy płuca – w Twoim ciele kumulują się toksyny! To właśnie sprawia, że cera zaczyna szarzeć, wiotczeć i pojawiają się znienawidzone zmarszczki.Twój wiek biologiczny może być niższy, niż wskazywałaby na to metryka urodzin! Pragnąc zachować zdrowie i młody wygląd postaw na odżywianie, oczyszczanie i dotlenianie na poziomie komórkowym. Dobrze dopasowany jadłospis, wykluczający pokarmy uczulające, które wywołują stan zapalny w Twoim orgazmie jest kluczem do zdrowia, a co za tym idzie, pięknego wyglądu.

Indywidualna Terapia Fenotypowa jest komponowana w oparciu o indywidualny Kod Metaboliczny odkryty dzięki testom na nietolerancję pokarmową. Dodatkowe zabiegi nowoczesnej medycyny fizykalnej ułatwią wydalanie toksyn oraz dotlenią Twój organizm na poziomie komórkowym.