Mezoterapia mikroigłowa i nanoigłowa w CM VIMED

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA (mikronakłuwanie)

Mezoterapia mikroigłowa to jedna z dwóch rodzajów mezoterapii frakcyjnych wykonywanych przy użyciu dermapena najnowszej generacji NanoFrax®.

Ten innowacyjny zabieg – wykorzystujący technologię pulsujących igieł o niewielkiej średnicy – pozwala w kontrolowany sposób doprowadzić do utworzenia sieci mikrokanalików w naskórku i skórze właściwej.

Dzięki mikrokanalikom substancje aktywne z zastosowanych preparatów docierają znacznie głębiej niż w przypadku standardowych terapii. Ponadto – powstałe podczas zabiegu mezoterapii dermapenem – mikrouszkodzenia stymulują fizjologiczne procesy regeneracyjne skóry, naturalnie pobudzając produkcję kolagenu i elastyny. W ten sposób następuje poprawa gęstości i jędrności skóry, a także spłycenie zmarszczek.

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Mikroiniekcje – intensywna regeneracja skóry twarzy i ciała

Metoda mikronakłuć naskórka i skóry właściwej, prowadzi do krwawienia, czego rezultatem jest stan zapalny, uwolnienie czynników wzrostu i remodeling skóry. W zabiegu stosowane są cienkie mikroigły o średnicy 300 μm. Tytanowe igły dermapena NanoFrax® wykonują aż 88 000 mikronakłuć na minutę. W zależności od problemu i wskazań, terapeuta ustawia odpowiednią długość igieł od 0.1 mm do 2.5 mm. Poprzez uszkodzenie warstwy rogowej naskórka zabieg zwiększa przenikanie substancji aktywnych. W trakcie zabiegu dochodzi do uwolnienia czynników wzrostu z krwi.

Mikronakłucia bezpośrednio wpływają na stymulację kluczowych komórek w skórze:

  • keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
  • melanocytów – regulując pigmentację w skórze
  • fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny

Wskazania do mezoterapii mikroigłowej dermapenem NanoFrax®:

utrata jędrności i elastyczności skóry

zmarszczki mimiczne

przebarwienia skóry, nierówny koloryt

skóra łojotokowa i rozszerzone pory

blizny potrądzikowe

skóra naczynkowa

profilaktyka przeciwstarzeniowa

terapia anti-aging

Efekty mezoterapii mikroigłowej dermapenem NanoFrax®:

regeneracja, odżywienie i remodeling skóry

poprawa napięcia, jędrności elastyczności

wzmożenie gęstości skóry

rozjaśnienie przebarwień

redukcja blizn potrądzikowych

wyrównanie kolorytu i przywrócenie skórze blasku

zwężenie porów i zmniejszenie ich widoczności

redukcja zmarszczek

Mezoterapia mikroigłowa dermapenem NanoFrax® w trychologii:

Mezoterapia mikroigłowa skóry głowy jest doskonałym i niezwykle skutecznym zabiegiem w przypadku osłabienia włosów, ich wypadania oraz różnych rodzajów łysienia.

Specjalnie dobrane przez trychologa preparaty regulują fizjologiczne procesy skóry głowy i cebulek włosowych, stymulują odrastanie włosów, regenerują stare cebulki włosowe i aktywizują nowe, a także znacznie poprawiają mikrokrążenie.

Jak się przygotować do zabiegu?

  • osłabienie i wypadanie włosów na skutek odchudzania, nadmiernego stresu, niedoborów mikro- i makroelementów w organizmie, po chorobie i chemioterapii;
  • wypadanie włosów na tle zaburzeń hormonalnych, po ciąży i laktacji;
  • wszelkie rodzaje łysienia: androgenowe, plackowate, telogenowe, rozlane;

Efekty zabiegu mezoterapii mikroigłowej skóry głowy:

1
regeneracja, odżywienie i wzmocnienie skóry
2
naturalna stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
3
poprawa mikrokrążenia i odżywienia cebulek włosowych
4
regeneracja cebulek włosowych i pobudzenie włosów do wzrostu
5
zwiększenie gęstości i grubości włosów, poprawa ich kondycji i wyglądu
6
profilaktyka i leczenie chorób skóry głowy

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

MEZOTERAPIA NANOIGŁOWA (nanonakłuwanie)

Bezbolesna metoda rewitalizacji naskórka za pomocą technologii NanoFrax, dzięki której przy użyciu tytanowych nanoigieł o średnicy 90 μm, wykonuje się nawet 560 000 precyzyjnych nakłuć na minutę.

W trakcie zabiegu tworzą się liczne mikrokanaliki, przez które wnikają substancje aktywne takie jak kwas hialuronowy czy witamina C.

Nanonakłuwanie nie wywołuje krwawienia i odczynu zapalnego.

Efektem zabiegu jest poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry, wzmocnienie cery naczyniowej oraz poprawa struktury i napięcia naskórka. Zabieg polecany jest szczególnie w okresie wzmożonego nasłonecznienia, przywracając odpowiednie nawilżenie skóry, również w okolicach oczu i czerwieni wargowej.

Nanoiniekcje – bezbolesne, bezkrwawe zabiegi całoroczne

Bezbolesna metoda rewitalizacji naskórka, która nie powoduje krwawienia i odczynu zapalnego. Efektem zabiegu jest poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry, wzmocnienie cery naczyniowej oraz poprawa struktury i napięcia naskórka.

W zabiegu stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły o średnicy 90 μm. Pozwalają na uzyskanie znacznie lepszych rezultatów w przypadku cienkiej, silnie unaczynionej i trudno gojącej się skóry.

Dzięki niezwykłej cienkości nanoigieł zabieg jest całkowicie bezbolesny, bezkrwawy i nie powoduje stanu zapalnego (może być wykonywany przez cały rok, także u chorych na cukrzycę).

W kartridżach zostały zastosowane wysokogatunkowe igły z czystego tytanu, dając cieńsze, ostrzejsze i bardziej wytrzymałe krawędzie.

Wskazania do mezoterapii nanoigłowej dermapenem NanoFrax:

Skóra wymagająca nawilżenia

Skóra wrażliwa i silnie unaczyniona

Na okolice oczu

Na czerwień wargową

Dla osób chorujących na cukrzycę

Dla kobiet w ciąży - po dobraniu odpowiednich preparatów

Efekty zabiegu mezoterapii nanoigłowej dermapenem NanoFrax:

poprawa nawilżenia oraz kolorytu skóry,

wzmocnienie cery naczyniowej

poprawa struktury i napięcia naskórka.

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.