Sport

Osiągnij optymalną wydolność sportową

null

Skuteczny trening i właściwe odżywianie - zgodne z genami

Analiza ponad 52 genów określa wrodzone predyspozycje do sportów siłowych lub wytrzymałościowych i co za tym idzie pozwala odpowiednio pokierować Twoją karierą sportową!

null

Skuteczna regenerację po wysiłku i detoksykacja organizmu

Zabieg VacuIono przyspiesza regenerację organizmu u sportowców – zwiększona perfuzja mięśni prowadzi do usunięcia mleczanów i kinazy kreatynowej, znacząco przyspieszając regenerację po wysiłku fizycznym. Oznacza to zwiększoną zdolność do intensywnych treningów, co przekłada się na poprawę wyników sportowych.

null

Naturalny sposób na zwiększenie wydolności organizmu

Tlen hiperbaryczny, czyli podany pod odpowiednio wysokim ciśnieniem w specjalnej komorze, zwiększa wydolność organizmu wyczynowego sportowca nawet o ok. 10%!

null

Medycyna sportowa - wróć do gry po kontuzji

To bardzo dobry pomysł dla Ciebie i dla Twojego dziecka, by przed zajściem w ciążę oczyścić organizm zarówno kobiety jak i przyszłego taty

null

Detox profilaktyczny

Młodzi, zdrowi i aktywni ludzie, coraz częściej wyglądają źle. Szare twarze pokryte pryszczami, zamaskowanymi starannym makijażem.

null

Program dla sportowców

Terapia Fenotypowa pomoże Ci poprawić wyniki. Kompleksowy program pozwoli Ci zachować zdrowie, przedłużyć życie, dłużej cieszyć się aktywnością sportową i uzyskiwać dobre wyniki.