Profesjonalny zespół specjalistów


W Centrum Medycznym VIMED oczekuje na Państwa profesjonalny zespół specjalistów oraz najnowszy sprzęt do diagnostyki i specjalistycznych zabiegów medycznych. Nasza kadra lekarska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze swoimi pacjentami. Wiedza lekarzy jest uzupełniana rozwiązaniami najwybitniejszych światowych specjalistów – inżynierów, dzięki którym możemy zaoferować najnowocześniejsze zabiegi z zakresu fizjoterapii, wspomagające regenerację organizmu.


Diagnostyka i specjalistyczne zabiegi medyczne

Dlaczego podczas terapii niezbędny jest nadzór specjalisty?


Po wprowadzeniu zmian w sposobie odżywiania, w organizmie zachodzi szereg reakcji biochemicznych. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom, wspomagającym oczyszczanie i dożywianie na poziomie komórkowym, reakcje organizmu są pod kontrolą. Dlatego w trakcie terapii niezbędna jest stała opieka dietetyka i lekarza. Wtedy terapia przebiega prawidłowo, jest w pełni bezpieczna i efektywna.

Samodzielna interpretacja wyników badań i samodzielne wprowadzanie zmian w sposobie odżywiania bez nadzoru specjalisty jest ryzykowne i może doprowadzić do zaburzeń funkcjonowania organizmu.


Opieka lekarska w Centrum Medycznym VIMED obejmuje:

  • badania przedmiotowe i podmiotowe
  • monitorowanie stanu zdrowia pacjenta i efektów leczenia
  • rozszerzony wywiad z pacjentem
  • szczegółową interpretację wyników badań na początku i w trakcie terapii
  • wystawienie kompletu skierowań na zabiegi medycyny fizykalnej
  • modyfikację stosowanego leczenia farmakologicznego.