ADHD, Autyzm objawy i leczenie – dieta i tlenoterapia hiperbaryczna

Szybkie i skuteczne
leczenie autyzmu i ADHD


ADHD i choroby spektrum Autyzmu mogą być leczone!


Tempo wzrostu zachorowań na autyzm i ADHD jest zastraszające. Coraz więcej dzieci na całym świecie zapada na te choroby! Przyczyn doszukuje się głównie w zaburzeniach funkcjonowania mózgu.
Aspołeczność, brak koncentracji i trudność w radzeniu sobie z rzeczami dnia codziennego – to główne problemy z jakimi zmagasz się każdego dnia opiekując się dzieckiem. Tak nie musi być! Można to zmienić i to bez farmakologii!


Odzyskaj kontakt ze swoim dzieckiem!
Zaufaj Medycynie Funkcjonalnej

Dostarczając tlen i składniki odżywcze do komórek mózgu dziecka, możesz zmienić życie całej rodziny!


Czy wiesz co leży u podłoża wielu chorób neurologicznych? Naukowcy nie mają wątpliwości: niedotlenienie mózgu! A właściwy poziom dotlenienia tego narządu wpływa dodatnio na jego funkcjonowanie! Teraz jest szansa, żeby odpowiednio dotlenić komórki mózgowe. Poznaj Tlenoterapię Hiperbaryczną. Naukowcy podkreślają, że u dzieci autystycznych zabiegi w komorach hiperbarycznych (HBOT) następuje lepszy kontakt wzrokowy, usprawnienie funkcjonowania społecznego i rozumienia języka.

„Dysponujemy wieloma wynikami badań dzieci autystycznych, które dowodzą znacznej poprawy funkcjonowania mózgu po zastosowaniu tlenoterapii hiperbarycznej”

— mówi dr Macari z Carmel Clinic

Potwierdzają to badania naukowe jakie przeprowadził dr. James Neubrander, który od połowy lat 90. opiekował się ponad 5 000 dzieci z autyzmem. Jego zdaniem tlenoterapia hiperbaryczna jest jednym z najcenniejszych narzędzi w leczeniu tego schorzenia.

Aż 80% rodziców zauważyło pozytywne zmiany u swoich pociech i potwierdziło, że terapia HBOT rzeczywiście przynosi efekty.

Zadzwoń: 22 201 90 71


Czego możesz oczekiwać?

 • poprawy funkcjonowania mózgu
 • odżywienia neuronów
 • dotlenienia komórek mózgu
 • poprawy umiejętności komunikowania się (zwiększenie zasobu słownictwa, budowanie dłuższych zdań, częstsze zadawanie pytań)
 • większej aktywność i zaangażowania
 • zmniejszenia lękliwości i objawów frustracji
 • poprawienia koncentracji
 • lepszego kontaktu wzrokowego (zdolność do patrzenia w oczy podczas udzielania odpowiedzi, utrzymywanie dłuższego kontaktu wzrokowego, umiejętność właściwej interpretacji ekspresji twarzy)
 • nowego poziomu rozumienia związków przyczynowo-skutkowych (rozumienie nowych pojęć, świadomość konsekwencji)
 • lepszego radzenia sobie z rozwiązywaniem problemów (dużo dokładniej i w krótszym czasie)
 • wzrostu apetytu (skłonność do próbowania nowych pokarmów, przybieranie na wadze)

W najnowszych badaniach opublikowanych w czasopiśmie The Lancet wykazano, że restrykcyjna dieta eliminacyjna może doprowadzić do zdecydowanej poprawy objawów zespołu nadpobudliwości psychoruchowej.


W wielu badaniach wykazano, że dieta ma ogromny wpływ na leczenie chorób neurologicznych. W wyniku niedoborów składników pokarmowych oraz alergii pokarmowych często powstają te choroby. Tak ważne zatem jest wprowadzenie podczas leczenia diety eliminacyjno-rotacyjnej! Wyeliminowanie składników, które są szkodliwe i wprowadzenie jadłospisu bogatego w składniki odżywcze, wpłynie na prawidłową pracę mózgu Twojego dziecka. Indywidualny Program Żywieniowy, dostosowany do fenotypu Twojego dziecka, jest nieodzownym elementem całej terapii, po której Twoje dziecko poczuje się lepiej!

Wszechstronna, nieinwazyjna i zaawansowana diagnostyka pozwoli ocenić stan zdrowia, zidentyfikuje zagrożenia i określi najodpowiedniejsze kierunki działań terapeutycznych.


Leczenie cellulitu

Wstęp do Kliniki Medycyny Funkcjonalnej

– pierwszy krok w kierunku zdrowia!

Skorzystaj ze specjalnego programu: „Wstęp do leczenia w Klinice Medycyny Funkcjonalnej”, a otrzymasz w specjalnym Raporcie personalizowaną analizę stanu zdrowia wraz z rekomendacjami zespołu specjalistów Medycyny Funkcjonalnej, do dalszego postępowania w zakresie leczenia i profilaktyki. To jedyna dostępna na rynku, pełna analiza zdrowia!

Komora Hiperbaryczna

Tlenoterapia Hiperbaryczna

– zwiększenie komórek macierzystych w organizmie!

Tlenoterapia hiperbaryczna to nowoczesna i skuteczna metoda powszechnie stosowana na całym świecie, umożliwiająca bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu ostrych i przewlekłych schorzeń. Podstawą tlenoterapii hiperbarycznej jest działanie czystego tlenu pod zwiększonym ciśnieniem, w specjalnej komorze ciśnieniowej, tzw. komorze hiperbarycznej.

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?