Zmień tryb życia, zanim będzie za późno


Czy wiesz, że zrównoważona dieta, bogata w witaminy, minerały i substancje wzmacniające jest najważniejszym elementem w walce z tymi chorobami? Istotne jest, aby wyeliminować z codziennego jadłospisu pokarmy, które uczulają Twój organizm! Okazuje się, że przyczyną produkcji przeciwciał skierowanych przeciwko własnym tkankom, w tym stawom może być nadmierna reakcja układu immunologicznego na kontakt z jakimś produktem spożywczym (alergenem).

Leczenie chorób zapalnych i zwyrodnieniowych mięśni, kości i stawów


Zidentyfikowanie i wyłączenie produktów, które wywołują opóźnioną reakcję alergiczną, znacząco redukuje przewlekły stan zapalny, powoduje wycofanie się komórek układu immunologicznego z wewnętrznej części stawu i łagodzi objawy reumatyczne. Do tego służy test na nietolerancję pokarmową – Kod Metaboliczny. Test umożliwi opracowanie i wdrożenie odpowiednio zbilansowanej i indywidualnie dobranej Diety Fenotypowej. Wdrożenie diety eliminacyjno-rotacyjnej, ułożonej na podstawie testu na nietolerancję pokarmową przynosi ulgę w 75% przypadków.

Wzmacniaj kości, stawy i mięśnie!

Możesz przynieść ulgę bolącym stawom!


W leczeniu chorób reumatycznych niezbędne jest również oczyszczenie organizmu i regeneracja flory bakteryjnej jelit. W wyniku badań stwierdzono, że u osoby z zapaleniem stawów bardzo często diagnozuje się stan zapalny jelit, powodujący zwiększenie ich przepuszczalności.
Do przepuszczalności dochodzi w wyniku uszkodzenia ich błony śluzowej. Bakterie, toksyny, antygeny i niestrawiony pokarm przedostają się do krwiobiegu, a wnikające z nimi alergeny wywołują stany zapalne, które atakują stawy, kości i mięśnie. Dodatkowo zanieczyszczone jelita mają trudności z wchłanianiem witamin i minerałów niezbędnych przy leczeniu reumatyzmu i osteoporozy. Doskonale sprawdza się tu zabieg irygacji jelita grubego (Hydrokolonoterapia), który oczyszcza je z nagromadzonych złogów, toksyn, drożdżaków, resztek pokarmowych i pasożytów.


Dlaczego Tlenoterapia Hiperbaryczna jest dziś standardem w leczeniu schorzeń reumatoidalnych w Stanach Zjednoczonych? Dlatego, że poprzez eliminację stanu zapalnego oraz innych czynników immunologicznych znacząco hamuje ona rozwój procesu chorobowego.
U 23,4% chorych poddanych działaniu HBOT stwierdzono remisję choroby, u 16,2% znaczącą poprawę, a u 51,4% inny korzystny efekt – okazało się zatem, że wskaźnik efektywności tego zabiegu w terapii reumatoidalnego zapalenia stawów to aż 91,1%!

Wielu lekarzy podkreśla, że tlen podawany pod ciśnieniem

 • koi ból i znieczula
 • zmniejsza markery stanu zapalnego
 • regeneruje wszystkie tkanki ustroju

Lekarze nie odbierają nadziei nawet pacjentom w zaawansowanym stadium choroby. Ich zdaniem — choć uszkodzenia stawów są na tym etapie często nieodwracalne — dzięki Terapii Hiperbarycznej można powstrzymać postępy choroby.

Odzyskaj radość z życia!
 • profilaktyka w walce z osteoporozą
 • profilaktyka w walce z reumatoidalnym zapaleniem stawów
 • leczenie i hamowanie rozwoju osteoporozy
 • leczenie i hamowanie rozwoju reumatologicznego zapalenia stawów
 • leczenie bólów kręgosłupa
 • zapobieganie bólom mięśni niewiadomego pochodzenia
 • leczenie zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa
 • eliminacja produktów wywołujących reakcję alergiczne z diety
 • detoksykacja jelit

Wszechstronna, nieinwazyjna diagnostyka pozwoli ocenić stan zdrowia, zidentyfikuje zagrożenia i określi najodpowiedniejsze kierunki działań terapeutycznych


DIAGNOSTYKA
OBRAZOWA
USG 3D/4D

SPECJALISTYCZNE
BADANIA
LABORATORYJNE

Czy wiesz, że płatności możesz rozłożyć na raty?