Skuteczne leczenie niepłodności pod opieką lekarza i dietetyka| VIMED

LECZENIE NIEPŁODNOŚCIDzięki naturalnym metodom wspomagającym procesy reprodukcyjne, m.in. Terapii Fenotypowej, jesteśmy w stanie pomóc Tobie w osiągnięciu szczęścia jakim jest przyszłe potomstwo. Terapia składa się z trzech elementów, które mają za zadanie zdiagnozować problemy i pomóc w ich rozwiązaniu przy zastosowaniu naturalnych metod: zaawansowanej diagnostyki, zabiegom nowoczesnej medycyny fizykalnej rewitalizującej organizm oraz programowi żywienia dopasowanego do indywidualnego fenotypu pacjenta – Kod Metaboliczny.

W wielu przypadkach przed wdrożeniem terapii hormonalnej uzasadnione jest wdrożenie terapii, której celem jest ogólna rewitalizacja i regeneracja organizmu. Wprowadzenie takiego podejścia zarówno u przyszłego ojca, jak i u przyszłej mamy może przynieść spektakularne rezultaty!Starasz się o dziecko, a pomimo wielu prób nie możesz zajść w ciążę? W dzisiejszych czasach jest to problem wielu par pragnących potomstwa. Oprócz najczęściej wymienianych zdrowotnych czynników odpowiedzialnych za niepłodność, bardzo duże znaczenie mają czynniki środowiskowe, w tym żywieniowe.

Coraz więcej dowodów wskazuje na to, że za zaburzenia niepłodności odpowiada łagodny, lecz przewlekły stan zapalny spowodowany niewłaściwym odżywianiem.