Jolanta Kwaśniewska


„Aby żyć długo i wejść w starość w dobrej formie, trzeba mądrze się odżywiać (nie używamy słowa „dieta”) i zażywać ruchu”

— Jolanta Kwaśniewska „Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!”

Natalia Przybysz


„Migreny zero… regeneruje się dużo szybciej, śpi mi się świetnie – w ogóle: ŻYĆ NIE UMIERAĆ!”

Agnieszka Radwańska


„Warto dbać o siebie od samego początku. Jeżeli jest taka możliwość, zbadania się całkiem, od stóp do głów, od środka przede wszystkim, to warto takie badania zrobić. Wiadomo, że zupełnie inaczej to wyglądało 10 czy 20 lat temu, kiedy my byłyśmy dziećmi, ale teraz to faktycznie warto robić, bo można już o sobie wiedzieć od samego początku.”

Urszula Radwańska


„Ja już się tutaj w Vimedzie dowiedziałam, że miałam problem z alergiami. Miałam konsultację z Panią lekarz, która podpowiedziała, że jest taki kod genetyczny, który fajnie pokazuje jak organizm działa, co na niego jest dobre a co nie, jak reaguje na pewne czynniki. Wydało mi się, że jest to fajna rzecz i ciekawa. Nie słyszałam o tym wcześniej, także zdecydowałam się, że to zrobię. I potem oczywiście powiedziałam o tym Agnieszce i poleciłam to.”

Dawid Celt


Agnieszka Radwanska wraz z mężem, Dawidem Celtem, wykonali w klinice VIMED test cytotoksyczności składników pożywienia z krwi – Kod Metaboliczny 200 – super czułe, laboratoryjne badanie nietolerancji pokarmowej, które precyzyjnie wskazuje produkty żywnościowe powodujące w organizmie niepożądane reakcje układu odpornościowego.

Natalia Siwiec


„…zrobiłam sobie badania genetyczne w klinice Vimed i niedawno przyszły do mnie wyniki. Czeka się na nie około 6-7 tygodni. To dosyć wstrząsające, ponieważ czuję się, jakby mnie ktoś prześwietlił totalnie. To pokazuje, na jakie choroby możemy zapaść, na co musimy szczególnie uważać i co robić, żeby na nie nie zachorować. Bardzo mnie to zszokowało. Musiałam to sobie przemyśleć. Nie zdajemy sobie z wielu rzeczy sprawy.”

Honorata Skarbek - historia naszych pacjentów

Honorata Skarbek


„W moim zawodzie ciężko jest pozwolić sobie na zwolnienie tempa, regularne, zdrowe posiłki, odpowiedni wysiłek fizyczny oraz wysypianie się. Tak naprawdę graniczy to z cudem. Teraz wiem, że cuda się zdarzają pod opieką kliniki Vimed”

Małgorzata Potocka


„Zrobiłam badanie kodu metabolicznego krwi i sprawdziłam, czego nie powinnam jeść. Gdybym miała tę wiedzę jako dwudziestolatka, pewnie byłabym jak Lenin – wiecznie żywa i młoda!”

Małgorzata Potocka - historia pacjentów kliniki vimed

Beata Sadowska


„Wierzę, że jestem tym, co jem. Wierzę, że zdrowie to najważniejsza inwestycja. Bezcenna. No to inwestuję!”

Dušan Kuciak


„Podczas meczu czy treningu muszę być przygotowany na 100%. Najlepszy sposób na szybką regenerację to zabiegi w komorze hiperbarycznej w klinice VIMED. 100% tlenu – to 110% mocy.”

Historie pacjentów kliniki vimed - Kasia Klich

Kasia Klich


„Efekty terapii przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po zaledwie trzech miesiącach odzyskałam energię, ubyło mi lat i kilogramów. Jeśli chcecie Państwo zamienić swoje zdrowie na lepszy model, to trafiliście pod właściwy adres.”

Michał Milowicz


Karolina Szostak


„Pod okiem specjalistki rozpoczęłam kurację oczyszczającą organizm. Nie chodzi tylko o odpowiednią dietę, ale także o dobre samopoczucie. I nie zamierzam się tego wstydzić.”

Katarzyna Montgomery


Joanna Moro


„Vimed czyni cuda !!! Przywraca ludziom zdrowie, energię, sile i wiarę 😉 dziękuje mojej kochanej Pani dr Lidii Trawinskiej, która po raz kolejny sprawia, że chce mi się żyć zdrowo, bo chce się dobrze czuć i mieć sile, motywacje i motor do działania! Co wy o tym wszystkim sądzicie? Ja myślę, że zdecydowanie warto !!!!”

Krystyna Janda


Katarzyna Cerekwicka


Marina Łuczenko


„Na początku ciężko jest się przyzwyczaić do braku pewnych produktów, ale po jakimś czasie dieta zmienia sie w sposób życia. Polecam ją wszystkim, którzy chcą zadbać o siebie, poznać swój organizm i nauczyć się jak zdrowo żyć w zgodzie ze sobą. Bo źródło piękna leży na talerzu”Krystyna Tkacz


Stanisława Celińska


„Ludzie już się przyzwyczaili do grubej, starej Stachy, to trzeba im zrobić psikusa” – zażartowała Stanisława Celińska w szczerym wywiadzie dla magazynu „Wysokie Obcasy”. (…) za namową swej koleżanki po fachu, Krystyny Tkacz, postanowiła „stać się boskim naczyniem dla ducha”, a swą przemianę rozpoczęła od specjalistycznego badania opóźnionej alergii pokarmowej.”Tomasz Kammel


Piotr Rubik


„Czuję się lżejszy, nie mam problemów ze wstawaniem rano, nie mam problemów z bólem brzucha, nie mam problemów ze złym samopoczuciem, czuję się po prostu zdrowszy.”Dorota “Doda” Rabczewska


Magda Umer


„Dzięki pani doktor Lidii Trawińskiej, dzielnie schudłam prawie 20 kilogramów. Żeby w wieku, w jakim jestem jeszcze trochę pożyć, muszę zacząć wreszcie myśleć o zdrowiu. Dlatego dbam o siebie.”Andrzej Mleczko


Maja Sablewska


„Zdrowy styl życia to najlepsza dieta świata. Ważne jest to, co jesz i kiedy jesz.”

— Maja Sablewska „Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej”