Klinika Odmładzania i Rewitalizacji new | VIMED

Zabezpieczamy zdrowie, urodę, sprawność i energię do życia


Dobre zdrowie nie jest nam dane raz na zawsze. To, jak długo będziemy się cieszyć brakiem chorób, doskonałą kondycją i sprawnym umysłem, zależy nie tylko od naszych genów, ale także od czynników środowiskowych. Badania naukowe potwierdzają, że największe znaczenie mają czynniki, na które mamy wpływ: aktywność fizyczna, nawyki żywieniowe, sen, stosowanie używek, itp). Nasz styl życia i podejmowanie działań profilaktycznych decyduje o tym, czy zachowamy na wiele lat zdrowię, urodę i energię do działania.

To dlatego Pacjentami CM VIMED są nie tylko osoby chore, zmagające się z groźnymi i przewlekłymi chorobami cywilizacyjnymi, które z powodzeniem leczymy metodami medycyny funkcjonalnej. Coraz liczniejsza jest grupa osób, które - w trosce o zachowanie dobrego zdrowia i sylwetki na długie lata - korzystają z naszych nieinwazyjnych metod medycyny funkcjonalnej i Terapii Fenotypowej.

Młody organizm dziecka, z niedojrzałym układem układem odpornościowym oraz nie w pełni wykształconym metabolizmem i procesami detoksykacji, narażony jest na wiele groźnych czynników środowiskowych, które mogą upośledzić jego prawidłowy rozwój. Jeśli chcesz ustrzec swoją pociechę przed alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, chorobami skóry (np. łuszczycą, AZS lub trądzikiem w wieku dojrzewania), nadwagą i otyłością, nadpobudliwością psychoruchową i problemami z koncentracją, a także wieloma chorobami autoimmunologicznymi - ten program jest dla Ciebie i Twojego dziecka.
Dowiedz się więcej
Harmonijna i kształtna sylwetka, zdrowa i gładka skóra, bujne i piękne włosy, zdrowe, mocne paznokcie, to nie tylko “wymóg” współczesnego świata, ale przede wszystkim - świadectwo, że Twój organizm funkcjonuje prawidłowo.
Zadbaj o to, by niezależnie od wieku, wszystkie komórki Twojego ciała były optymalnie odżywione, dotlenione i oczyszczone z toksyn. Zapewni Ci to na wiele lat zewnętrzne piękno, które będzie wyrazem Twojego zdrowia!
Dowiedz się więcej
Jesteś zawodowym sportowcem lub ambitnym amatorem? Intensywnie trenujesz, startujesz w zawodach, uprawiasz triathlon, biegasz maratony? A może po prostu kochasz sport, żyjesz aktywnie i szlifujesz swoją życiową formę?
Z pewnością wiesz, jak ważna jest wydolność Twojego organizmu oraz jego zdolność do regeneracji. Jeśli chcesz zadbać o swoją formę, poprawić wyniki sportowe i sprawić, by trening był jeszcze bardziej efektywny - ten program jest dla Ciebie.
Dowiedz się więcej
Jesteś w szczytowej formie i w pełni korzystasz z uroków życia? Tworzysz relacje intymne, wchodzisz w związki i planujesz w przyszłości założenie rodziny? Studiujesz, zdobywasz doświadczenie, budujesz karierę zawodową? Niestraszny Ci stres, zmęczenie, nieprzespane noce, niewłaściwa dieta i nie najzdrowszy tryb życia? Ufasz, że Twój organizm Cię nie zawiedzie i przez kolejne lata będzie w stanie funkcjonować na pełnych obrotach? Masz na to szansę, pod warunkiem, że już teraz zadbasz o siebie, korzystając z profesjonalnych metod profilaktyki.!
Dowiedz się więcej
Doświadczasz pełni swojego życia, doceniasz siebie i swoje osiągnięcia, spełniasz się w jako rodzic albo dopiero planujesz potomstwo? Zastanawiasz się, czy Twój organizm nadal jest w szczytowej formie i czy podoła kolejnym wyzwaniom? Choć cieszysz się dobrym zdrowiem i nic konkretnego Ci nie dolega, coraz częściej zauważasz, że dopada Cię stres i zmęczenie? Nieprzespane noce czy nieprawidłowa dieta negatywnie odbijają się na Twoim samopoczuciu i wyglądzie? Zauważasz pierwsze oznaki upływającego czasu, sięgasz po kosmetyki o bogatszym składzie i skuteczniejszym działaniu? Jeśli tak, to Program Rewitalizacji Organizmu 30+ jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!
Dowiedz się więcej
Podobno najlepsze życie zaczyna się po 40-tce. To prawda, o ile w poprzednich dekadach dbaliśmy o swoje zdrowie i kondycję - wtedy faktycznie możemy cieszyć się doskonałą formą w wieku dojrzałym. Jeśli jednak przegapiliśmy ten moment, licząc na to, że nasze zdrowie, uroda i siły witalne nigdy nie przeminą, to właśnie rozległ się ostatni dzwonek, by naprawić ten błąd.
Dzięki medycynie funkcjonalnej masz szansę cofnąć swój zegar biologiczny i poczuć się znowu jak w swoich latach dwudziestych!
Dowiedz się więcej
Po 50-tce czas wydaje się płynąć nieco szybciej. Paradoksalnie, zegar przyspiesza właśnie wtedy, kiedy jesteś na tym etapie życia, gdy masz wrażenie, że w końcu możesz nieco zwolnić tempo. Dzieci dorastają, Twoja sytuacja zawodowa jest stabilna, masz ochotę smakować życie i cieszyć się owocami swojej wieloletniej pracy. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by Twój organizm nadal pozostawał w formie i był w stanie sprostać wyzwaniom kolejnych dekad życia - rozpocznij program jego regeneracji i rewitalizacji.
Dowiedz się więcej
Czy wiesz, że po 60-tce nadal można być zdrowym, zadbanym, aktywnym i pełnym energii? Spraw, by Twoja emerytura była czasem zasłużonego relaksu, realizowania swoich pasji, podróżowania po świecie i cieszenia się życiem rodzinnym.
Pamiętaj, że Twoje zdrowie to inwestycja, która – choć wymaga koniecznych nakładów – to jednak zwraca się potem długimi latami dobrego życia bez chorób i dolegliwości.
Dowiedz się więcej

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji
z naszym specjalistą

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.