Program Rewitalizacji Organizmu 20+


Jesteś w szczytowej formie i w pełni korzystasz z uroków życia? Tworzysz relacje intymne, wchodzisz w związki i planujesz w przyszłości założenie rodziny? Studiujesz, zdobywasz doświadczenie, budujesz karierę zawodową? Niestraszny Ci stres, zmęczenie, nieprzespane noce, niewłaściwa dieta i nie najzdrowszy tryb życia? Ufasz, że Twój organizm Cię nie zawiedzie i przez kolejne lata będzie w stanie funkcjonować na pełnych obrotach? Masz na to szansę, pod warunkiem, że już teraz zadbasz o siebie, korzystając z profesjonalnych metod profilaktyki.!

Nie czekaj na spadek formy!
Dowiedz się, jak specjaliści mogą pomóc Ci zachować młodość, urodę i kondycję na kolejne dekady życia.

Jesteś w szczytowym okresie życia, gdy Twój organizm i wszystkie jego układy są w pełni rozwinięte. Cieszysz się doskonałą kondycją, jędrną skórą i mocnymi włosami; masz szybki metabolizm, maksymalną masę mięśniową i gęstość kości, a Twoja wydolność i zdolność do regeneracji są na najwyższym poziomie. To czas, gdy Twój organizm jest w stanie wybaczyć Ci wszystko: szybkie tempo życia, niedobory snu, złą dietę, używki, intensywne treningi, stresujące sesje egzaminacyjne i wyzwania zawodowe. Jeżeli Twoje naturalne mechanizmy detoksykacji działają bez zarzutu, Twoje samopoczucie jest doskonałe.

Co zrobić, by utrzymać ten stan jak najdłużej?

Już teraz zacznij spowalniać czas, by wiek biologiczny był niższy niż metrykalny, wykorzystując metody nowoczesnej, nieinwazyjnej medycyny funkcjonalnej. Postaw na diagnostykę predyspozycji genetycznych, spersonalizowaną dietę, oczyszczanie, dotlenianie i odżywianie organizmu na poziomie komórkowym.

Program Rewitalizacji Organizmu 20+
w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb – może obejmować:


 • diagnostykę predyspozycji genetycznych i określenie profilu metabolicznego;
 • cytotoksyczne testy niepożądanych reakcji immunologicznych na różne rodzaje pokarmu;
 • wykluczenie nietolerancji pokarmowych, likwidację chronicznych stanów zapalnych i zaburzeń wchłaniania substancji odżywczych;
 • dopasowanie optymalnej diety i spersonalizowanej suplementacji;
 • nieinwazyjne zabiegi medycyny fizykalnej;
 • wspomaganie naturalnych procesów detoksykacji organizmu;
 • wzmocnienie układu odpornościowego i uregulowanie układu hormonalnego;
 • zwiększenie wydolności i przyspieszenie regenerację organizmu po wysiłku.
 • zwiększenie liczby komórek macierzystych w organizmie;
 • prawidłowe odżywienie, nawodnienie i dotlenienie organizmu na poziomie komórkowym;
 • zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i trychologii;

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Już teraz zadbaj o swoje zewnętrzne piękno, by zachować je na dłużej. Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni zmieni Twoje życie.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.