Detox Metali CiężkichCzy wiesz, że organizm współcześnie żyjącego człowieka - nawet tego najzdrowszego, uprawiającego sport i zdrowo się odżywiającego - jest nieustanne narażony na szkodliwe oddziaływanie metali ciężkich? A te są wszędzie: toksyczne pyły i smog unoszą się w powietrzu; opadając wraz z deszczem na ziemię, przedostają się do wód gruntowych, kumulując w tkankach roślin i zwierząt, a w konsekwencji - gromadzą się w naszej żywności.

Skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn środowiskowych i smogu.

Z każdym oddechem, spożytym posiłkiem czy wypitym napojem - przyswajamy metale ciężkie, które w miarę upływu czasu kumulują się w naszym organizmie, osłabiając wątrobę i nerki, upośledzając pracę układu sercowo-naczyniowego i degenerując układ nerwowy, a nawet skutkując rozwojem nowotworów. Najgroźniejsze z nich to ołów, kadm, rtęć i arsen.

Neutralizacja i leczenie zatruć metalami ciężkimi.

Jak wygląda przewlekłe zatrucie metalami ciężkimi? Jakie symptomy powinny nas zaniepokoić? Przede wszystkim:

  • przewlekłe zmęczenie, problemy z koncentracją i pamięcią, wahania nastroju, stany depresyjne lub lękowe, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, migreny lub bóle głowy;
  • drętwienie i mrowienie kończyn, przejściowe paraliże i niedowłady;
  • przewlekły ból mięśni i ścięgien, a także tkanek miękkich ciała;
  • długotrwałe problemy z trawieniem, anemia, problemy z przyswajaniem witamin i mikroelementów.
Oczyszczanie organizmu z ołowiu, kadmu, rtęci i arsenu.

Procedura Medical City Detox - ukierunkowana na oczyszczenie organizmu z metali ciężkich

  • jest bezpiecznym i nieinwazyjnym zabiegiem medycznej detoksykacji, który wspomaga fizjologiczne procesy oczyszczania komórkowego.