Kriolipoliza


Chcesz raz na zawsze pożegnać uporczywe boczki, oponkę na brzuchu i za duże pośladki? Teraz możesz to uzyskać i to zaledwie podczas jednego zabiegu kriolipolizy! Jest to całkowicie nieinwazyjna i skuteczna metoda, trwałej redukcji tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej się jej pozbyć.


Pożegnaj cellulit, uporczywe boczki, oponkę na brzuch i za duże pośladki!

Najlepszym rozwiązaniem jest naturalne rozwiązanie


Zabieg polega na wykorzystaniu bardzo niskiej temperatury, dzięki czemu uzyskiwany jest efekt lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia, lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Komórki te krystalizują się, a następnie zostają w procesach metabolicznych wydalane przez organizm. Dzięki temu, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż komórki zawierające wodę, metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla innych tkanek. Ponieważ proces lipolizy jest dość długotrwały, pierwsze wyniki widoczne są dopiero po kilku tygodniach od wykonania zabiegu. W przypadku przestrzegania zaleceń dietetycznych, kuracja zimnem może na trwałe przynieść zadowalające efekty.

Co zyskasz?


 • Bezinwazyjnie zlikwidujesz tkankę tłuszczową, której nie udało się pozbyć tradycyjnymi metodami
 • Zniszczysz komórki tłuszczowe bez szkody dla innych sąsiadujących tkanek
 • Zabieg może się przyczynić do utraty nawet do 4 cm w obwodach z partii ciała poddanej kuracji zimnem
 • Dzięki likwidacji nadmiaru tłuszczu, zauważysz poprawę napięcia skóry
 • Pozbędziesz się uporczywego cellulitu – zabieg daje dobre efekty w leczeniu pierwszej i drugiej fazy cellulitu

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i nie powoduje wewnętrznych obrażeń. Idealnie nadaje się do redukcji tłuszczu oraz modelowania sylwetki i co najważniejsze bez potrzeby jakiekolwiek ingerencji chirurgicznej. Zaraz po zabiegu możesz powrócić do swoich zajęć.


Przed zabiegiem odbywa się konsultacja u lekarza, który kwalifikuje pacjenta do zabiegu, upewniając się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Następnie fizjoterapeuta, ocenia stan skóry i miejsca tkanki tłuszczowej pacjenta, aby wybrać odpowiednie partie ciała do zabiegu. Takie działania diagnostyczne, przed zabiegiem, mają na celu otrzymanie jak najlepszych rezultatów.

Podczas zabiegu do wybranej partii ciała zostaje przyłożony aplikator, którego zadaniem jest zassanie fałdu skórnego i zamrożenie komórek tłuszczowych. Pacjent podczas zabiegu może poczuć zimno i uczucie zasysania skóry. Kuracja zimnem trwa od 20-30 minut, a temperatura zabiegu dopasowywana jest do wybranej części ciała.

Korzyści z zabiegu odniosą osoby, które mają problemy z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Nie jest on jednak skierowany do osób walczących z otyłością i dużą nadwagą, pragnących pozbyć się zbędnych kilogramów.

 • Jak postępować po zabiegu?

  Przez 24 godziny po zabiegu należy unikać kontaktu okolicy zabiegowej z wodą. A przez następne 4 dni po zabiegu należy wstrzymać się od gorących kąpieli – dozwolony jest chłodny prysznic. Pierwsze wyniki widoczne są dopiero po kilku tygodniach od wykonania zabiegu. Zalecamy również wizytę u specjalisty medycyny żywieniowej, który pomoże nam na długo utrzymać efekty terapii zimnem.

 • Przeciwwskazania do zabiegu

  Chociaż Kriolipoliza jest nieinwazyjną metodą modelującą sylwetkę, istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu! Z kuracji nie mogą skorzystać osoby, które:

  • cierpią na padaczkę, cukrzycę, choroby serca, choroby wątrobysą w ciąży albo w fazie laktacji
  • posiadają metal w tkankach (np. endoprotezy) w okolicy zabiegowej
  • przebyły operacje jamy brzusznej w ostatnich 3 miesiącach
  • chorują na opryszczkę
  • cierpią na choroby skórne tj.: bielactwo, łuszczyca, liszaje, nowotwór skóry