Kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe to zupełnie nowa jakość regeneracji i suplementacji naszego organizmu. Dożylne terapie witaminowe  pozwalają najbardziej efektywnie dostarczyć zestaw kluczowych do życia witamin i minerałów.  Uzupełniają niedobory niezbędnych pierwiastków i zabezpieczają komórki przed stresem antyoksydacyjnym.

Dożylne terapie witaminowe realizowane są pod nadzorem profesjonalnej kadry medycznej, która dba o bezpieczeństwo wizyty i dobre samopoczucie każdego Pacjenta.

Sprawdź nasz cennik kroplówek witaminowych, w którym zawarta jest lista pakietów oraz indywidualnych kroplówek witaminowych. Oferta wlewów dożylnych powstała na podstawie tysięcy badań naukowych oraz doświadczenia naszych specjalistów.

KROK 1
Zadzwoń do nas – umów się w naszej klinice na pobranie próbki krwi do badania.

KROK 2
Pobranie próbek do badań laboratoryjnych celem określenia niedoborów w organizmie

KROK 3
Konsultacja z lekarzem i dobranie terapii witaminowej odpowiedniej do potrzeb

KROK 4
Terapia witaminowa pod opieką doświadczonej pielęgniarki naszej kliniki.

WSKAZANIA

SPORT
Suplementacja dożylna jest standardem dla sportowców. Prowadzi do znaczącego polepszenia wydolności fizycznej  i istotnie przyśpiesza regenerację potreningową.

DIETA
Zapewnienie odpowiednich ilości minerałów i witamin organizmowi jest niezbędnym warunkiem prawidłowego metabolizmu składników odżywczych.

URODA
Kroplówki witaminowe pozwalają uzupełnić niedobory składników mineralnych i witamin niezbędnych do zachowania zdrowej skóry, włosów i paznokci

NAUKA
Dożylna terapia witaminowa może skutecznie wspomóc studentów, uczniów oraz pracowników umysłowych w okresach wysokiego natężenia pracy umysłowej i stresu

WSPARCIE LECZENIA
Kroplówki witaminowe i minerałowe stosowane są powszechnie w celu uzupełnieniu niedoborów w organizmie po zakończeniu intensywnego leczenia i w trakcie choroby.

OGÓLNE OSŁABIENIE
Wlewy dożylne z witamin i minerałów pozwalają uzupełnić niedobory, które objawiają się jako przewlekłe zmęczenie i osłabienie oraz stany obniżonego nastroju

CENNIK KROPLÓWEK WITAMINOWYCH

KOKTAJL WITAMINOWY

Koktajl Witaminowy to produkt powstały ze specjalnie skomponowanych składników – witamina A, witamina C, witamina D3, witaminy B1, B2, B5, B6, B12, uzupełnione o kwas foliowy i biotynęWlewy dożylne z koktajlem witaminowym to nasz podstawowy produkt.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł

KOKTAJL MINERAŁOWY

Kroplówka z minerałami – cynk, selen, molibden, miedź, chrom, żelazo, jod, mangan pozwala na efektywne uzupełnienie niedoborów pierwiastków śladowych, które odpowiedzialne są za kondycję naszej skóry, włosów i paznokci.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł

MAGNEZ & KOMPLEKS WITAMIN Z GRUPY B

Kompozycja Magnezu i witamin z grupy B to unikalny miks wspierający funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększenie zdolności poznawczych, pomoc w chwilach wymagających skupienia i wytężonej pracy umysłowej, jak również pomoc w walce ze skurczami.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł

WITAMINA C

Jedna z najpopularniejszych kroplówek. Do głównych właściwości witaminy C należy silne działanie antyoksydacyjne pozwalające usuwać wolne rodniki z naszego organizmu co przyczynia się do spowolnienia procesów starzeniowych.

Jednorazowa kroplówka: 300 zł (5g)

Cena wlewów dożylnych z większymi dawkami witaminy C ustalana jest indywidualnie.

SOLCOSERYL

Solcoseryl produkowany jest z dializatu krwi cieląt wysokiej jakości, dzięki temu wykazuje doskonałe właściwości regenerujące i wygajające. Jego działaniem w szczególności powinni zainteresować się sportowcy, u których wymagana jest skuteczna regeneracja obciążonych stawów oraz mięśni.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł

KWAS ALFA-LIPONOWY

Kwas alfa-liponowy to jeden z najskuteczniejszych antyoksydatnów, który dzięki swoim właściwościom oddziałuje protekcyjnie na układ nerwowy, jak również wspomaga regenerację mięśniową i odbudowę zapasów glikogenu w wątrobie. Polecany jest osobom chorym na cukrzycę, stwardnienie rozsiane czy Alzheimer’a.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł

ORNITYNA (HEPA MERZ)

Nowość w naszej ofercie – kroplówka z Ornityną skierowana dla osób wymagających regeneracji wątroby.

Jednorazowa kroplówka: 350 zł 

KOENZYM Q10

Nowość w naszej ofercie – kroplówka z Koenzymem Q10.

Jednorazowa kroplówka: 490 zł 

PRZEZIĘBIENIE

Kroplówka na przeziębienie to specjalna kompozycja witamin i minerałów wspartych acetylocysteiną i lekiem przeciwgorączkowym. Dzięki dużej ilości elektrolitów podanych dożylnie szybko i skutecznie organizm ma szansę na uzupełnienie ich niedoborów spowodowanych wysoką temperaturą i brakiem łaknienia na posiłek oraz płyny.

Jednorazowa kroplówka: 250 zł 

KROPLÓWKA NA KACA

Pacjenci korzystający z regeneracyjnej kroplówki na kaca zgłaszają znaczną poprawę w odzyskaniu sił witalnych i walce z syndromem dnia wczorajszego. Unikalna usługa z dojazdem do domu, hotelu lub na miejscu w Instytucie.

Jednorazowa kroplówka: 690 zł 

AMINOKWASY

Aminokwasy (kwasy aminowe) to podstawowy budulec białka. Białkowych aminokwasów budujących peptydy oraz białka jest łączne 20. Część z nich jest syntetyzowana w organizmie człowieka (endogenne), natomiast część musi być przyswajana wraz z pokarmem (egzogenne). Suplementacja aminokwasów może mieć ogromne znaczenie:

  • u ludzi zdrowych – pozwalają na skuteczne wspieranie budowania masy mięśniowej,
  • u ludzi z zaburzeniami wchłaniania – umożliwiają budowę białek, enzymów i hormonów niezbędnych między innymi do regulacji wszystkich funkcji organizmu, w tym pracę układu nerwowego.

Znaczny niedobór aminokwasów, witamin, minerałów, spowodowany zaburzeniami funkcji układu pokarmowego, jest skrajnie niebezpieczny dla organizmu, prowadząc do zaburzeń homeostazy. W konsekwencji rozwijają się najpoważniejsze, nawet śmiertelne choroby.

Podanie kroplówki, pozwala błyskawicznie odbudować te deficyty i przywrócić najważniejsze funkcje biologiczne. Dożylna terapia aminokwasowa pozwala na powrót do równowagi, zapewniając szybką regenerację organizmu. Koktajl przeznaczony jest więc zarówno dla osób zdrowych, które chcą w sposób szybki i bezpieczny uzyskać przyrost masy mięśniowej. Osoby chore mogą szybko zregenerować tkanki i przywrócić funkcje układu hormonalnego i enzymatycznego.

Dożylne podanie substancji zapewnia 100% absorpcji, dlatego efekty są natychmiastowe i znacznie silniejsze niż przy suplementacji doustnej.

Ilość i częstotliwość podawania kroplówki powinna być ustalana adekwatnie do zapotrzebowania organizmu i celów, które chce się osiągnąć.

Składniki kroplówki z aminokwasami:L-izoleucyna L-leucyna L-lizyny octan, L-metionina, L-fenyloalanina, L-treonina, L-tryptofan, L-walina, L-arginina L-histydyna, glicyna, L-alanina, L-prolina, L-seryna, Tauryna, N-acetylo-L-tyrozyna, N-acetylo-L-cysteina.

Jednorazowa kroplówka: 390 zł 

VOUCHER PREZENTOWY

Szukasz oryginalnego prezentu dla swoich bliskich? Chcesz podarować im pakiet na dożylną terapię witaminową? Twoi bliscy nie chcą wybrać się na badania laboratoryjne? Voucher prezentowy to rozwiązanie dla Ciebie. Do wyboru zaproszenia na pakiety kroplówek, badań laboratoryjnych lub na konkretną kwotę do wydania w Instytucie Terapii Witaminowej. Voucher to idealny prezent zapakowany w ozdobną kopertę, do odebrania w naszym Instytucie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Koszt: uzależniony od wybranego pakietu lub voucher kwotowy

Zadzwoń i zarezerwuj termin
kuracji witaminowej: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać kurację najbardziej odpowiednią do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.