„50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”

„50 OSOBISTOŚCI BIZNESU. OD SERCA DLA SERCA”

Julia Trawińska 50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca

Gala charytatywna, organizowana przez magazyn „Businesswoman & Life” już za nami! 

Dnia 15-10-2021 roku odbyła się uroczysta gala charytatywna, organizowana przez magazyn „Businesswoman & Life”, która wspierała misję Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi. 

Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu założona została w 1991 r. przez prof. Zbigniewa Religę. Celem fundacji jest wprowadzanie najnowszych metod ratowania ludzkiego serca do codziennej praktyki klinicznej.

Fundacja prowadzi liczne prace naukowo – badawcze nad protezami serca i zastawek serca. Dzięki fundacji wprowadzane są nowe rozwiązania z obszaru biocybernetyki, biotechnologii i bioinżynierii medycznej. Z ramienia fundacji gościem był dr Jan Sarna – dyrektor generalny Fundacji oraz Andrzej Bida – Specjalista Marketingu i Promocji Fundacji Profesora Zbigniewa Religi.

 

Gala charytatywna była okazją do promocji nowej publikacji „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”.

Książka opowiada historie ludzi sukcesu. Pokazuje co ich inspiruje, pasjonuje, motywuje do działania. Możemy dowiedzieć się czym są dla nich sukcesy, a czym porażki, jakie są ich marzenia i skąd czerpią energię do nieustannego dążenia do wyznaczonych sobie celów.

Julia Trawińska 50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca
50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”.

Gala przyciągnęła wiele znanych nazwisk świata biznesu. Wśród osobistości opisanych w książce znalazła się także współwłaścicielka CM VIMED – Pani Julia Trawińska wraz z reprezentacją CM VIMED: Martą Karasińską-Sujak – Specjalistką ds Obsługi Pacjenta oraz Katarzyną Wołkiewicz – Asystentką Dietetyka. 

Panie świętowały wspólnie sukces w pięknych wnętrzach Airport Hotel Okęcie. 

Było to wyjątkowe, inspirujące spotkanie zwieńczone aukcją charytatywną obrazów, odzieży od znanych projektantów, spotkań, zabiegów i wielu wielu innych fantów. 

To była niezapomniana noc! Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie!

Serdecznie zachęcamy do wsparcia fundacji im. prof. Zbigniewa Religi oraz zakupu książki „50 Osobistości Biznesu. Od serca dla serca”. 

Każda z wymienionych w książce osób jest motywacją, wsparciem i daje cenną lekcją czytelnikowi. Możemy poznać ich historię i drogę do sukcesu. Uczmy się od najlepszych! To najlepsza droga do zwycięstwa!

Dowiedz się więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *