Businesswoman & life - Terapie spersonalizowane

Businesswoman & life – Terapie spersonalizowane

Od tysięcy lat medycyna rozwijała metody wspierania naturalnych procesów regeneracji organizmu poprzez procedury wspomagające oczyszczanie i usprawniające metabolizm.

Metody te – które proponują Julia i Lidia Trawińskie – uwzględniają niezakwestionowane przez naukę osiągnięcia minionych pokoleń.

Magazyn „Businesswoman & life” z sukcesem ukazuje się od 12 lat na polskim rynku wydawniczym. Redakcja czasopisma jest organizatorem ogólnopolskich eventów dla kobiet biznesu: Polish Businesswomen Congress, Polish Businesswomen Awards oraz gal charytatywnych na rzecz Fundacji ” Akogo?”, Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi oraz Fundacji Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

Magazyn „Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To zaufane źródło informacji, trendów, opinii i wydarzeń. Pomaga kobietom, takim jak Ty w realizowaniu pasji, w zdobywaniu niezależności finansowej oraz w spełnianiu własnych marzeń.

Autor: JULIA TRAWIŃSKA
Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia. Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab. Współwłaścicielka CM VIMED. Specjalizuje się w diagnostyce nutriimmunologicznej i nutrigenetycznej. Propagatorka Personalizowanej Medycyny Stylu Życia, współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA. Prawnik, doktorantka Wydziału Prawa Uniwersytetu SWPS, psychodietetyk (Uniwersytetu SWPS).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *