III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA"

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA”

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Trychologia Holistyczna”, która odbędzie się 25 listopada 2022 r. w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkich trychologów, kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki, dietetyków i innych specjalistów w nurcie trychologii holistycznej. Konferencja skierowana jest także do Studentów, Absolwentów  i wszystkich, którzy są zainteresowani  zdobyciem wiedzy z zakresu trychologii.    

W tegorocznej edycji Pani Julia Trawińska, właścicielka CM Vimed, poruszy następujący temat:  “Rola personalizacji odżywiania w kompleksowej terapii trychologicznej”. Od dawna wiadomo, że kondycja skóry, włosów i paznokci odzwierciedla stan zdrowia człowieka. Możemy zadbać o nasze włosy za sprawą kompleksowej, wieloczynnikowej terapii trychologicznej. Taka terapia jest efektem współpracy trychologów z lekarzami medycyny funkcjonalnej i dietetykami specjalizującymi się w personalizacji odżywiania na podstawie badań diagnostycznych. W Centrum Medycznym Vimed od dawna stosujemy filary medycyny holistycznej w Kompleksowej Terapii Trychologicznej. 

Medycyna funkcjonalna uzupełnia miejscowe leczenie chorób skóry głowy przyczynowe leczenie holistyczne całego organizmu. Zanim konieczny będzie przeszczep włosów, dysponuje całą gamą metod skutecznego leczenia chorób skóry głowy i zabiegów powstrzymujących dalsze wypadanie włosów. 

Serdecznie zachęcamy do zapisów! 

Będzie nam nam niezmiernie miło uczestniczyć w konferencji organizowanej przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku. Pełny harmonogram i szczegóły dotyczące zapisów znajdziecie Państwo na stronie wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do zapisów! 

III OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA „TRYCHOLOGIA HOLISTYCZNA"

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *