Jedzenie na cenzurowanym | VIMED

Jedzenie na cenzurowanym

Coraz więcej osób boryka się z zaburzeniami zdrowia na tle nietolerancji pokarmowych. Czy to kolejna moda, epidemia, a może naturalny stan, z którym ludzkość boryka się od setek lat? – na te pytania odpowiada Lidia Trawińska w najnwszym numerze Newsweek Zdrowie.

Założycielka i właścicielka CM VIMED:
Zapraszam Państwa do lektury najnowszego numeru magazynu NEWSWEEK Zdrowie. Jest w nim wywiad ze mną oraz informacje o problemach z dietą i nietolerancjach pokarmowych, ale też jest bardzo dużo informacji o badaniach genetycznych. Badania genetyczne w CM VIMED wykonujemy już od paru lat. Nie wystarczy jednak zrobić sobie badania genetyczne i otrzymać wynik, ale bardzo ważne jest, żeby wiedzieć, jak takie badanie wykorzystać. Tutaj potrzebny jest do współpracy lekarz i dietetyk oraz odpowiednia suplementacja, odpowiednia detoksykacja, odpowiednie zalecenia żywieniowe – przygotowane przez lekarza i dietetyka klinicznego mogą poprawić nie tylko jakość życia, ale mogą przede wszystkim uchronić nas przed rozwojem chorób i predyspozycji do chorób, które odzieczylismy po naszych przodkach. Możemy naprawdę bardzo dużo zadziałać w naszym życiu. Badanie genetyczne to jest taka recepta na całe życie i ważne jest, żeby jak najszybciej tę receptę wykorzystać – żeby móc korzystać z dobrodziejstw naszego współczesnego życia; żeby cieszyć się tym życiem, no i oczywiście, żeby żyć w dobrej kondycji jak najdłużej. Zapraszam państwa do nas na badania genetyczne i zapraszam również do lektury.

Na rynku usług medycznych pojawia się coraz więcej komercyjnych badań genetycznych. Z jednej strony – to dobrze, ponieważ coraz większa dostępność i obniżenie kosztów badań genetycznych pozwala na uzyskanie szczegółowego raportu o stanie zdrowia, mocnych i słabych stronach organizmu oraz predyspozycji do występowania określonych chorób cywilizacyjnych. Z drugiej jednak strony – co nam po wynikach testów genetycznych, jeśli nie będziemy w stanie wykorzystać tych informacji w celu polepszenia komfortu i przedłużenia swojego życia w zdrowiu?

Wyniki badań genetycznych z Laboratorium Genelab – partnera medycznego CM VIMED – tym różnią się od innych testów dostępnych na rynku, że są każdorazowo opracowywane przez doświadczonego specjalistę spersonalizowanej medycyny stylu życia, który przekłada wyniki badań genetycznych na konkretne zalecenia dotyczące Twojego żywienia, suplementacji, treningu i codziennych nawyków. Pacjent otrzymuje obszerny raport, przygotowany w formie kolorowej książki wydrukowanej w jednym egzemplarzu. Raport zawiera nie tylko dane genetyczne, ale także analizę i interpretację wyników badań oraz konkretne zalecenia, co znacznie ułatwia korzystanie z raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *