Julia Trawińska na konferencji - SICT Societá Idrocolonterapia

Julia Trawińska na konferencji Włoskiego Towarzystwa Hydrokolonoterapii – SICT Societá Idrocolonterapia

1 – 2 lipca 2022 r. w Bolonii odbyła się konferencja Włoskiego Towarzystwa Hydrokolonoterapii –  SICT Società Idrocolonterapia

Pani Julia Trawińska, jako Członek Zarządu VIMED została  zaproszona na konferencję, by opowiedzieć o zastosowaniu Hydrokolonoterapii w Terapii Fenotypowej. 

“Dzisiaj rozmawialiśmy m.in. o roli mikrobioty, dysbiozach, patologiach ogólnoustrojowych, zastosowaniach zabiegu hydrokolonoterapii…

Cały dzień pełen niezwykle bogatych w publikacje wyników badań oraz analiz wykładów.

W CM VIMED zabiegi hydrokolonoterapii wykonujemy już od wielu lat. Nigdy nie miałam wątpliwości, że zabieg ten ma ogromne znaczenie w stosowanych przez nas terapiach, ponieważ znajduje zastosowanie we wspomaganiu leczenia szeregu dolegliwości o przewlekłym charakterze. Kolejna konferencja i niesamowita dawka wiedzy!” ~ mówi Julia Trawińska Członek Zarządu Centrum Medycznego VIMED, Prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia.

Hydrokolonoterapia pozwala przepłukać całe jelito grube, którego długość jest zmienna osobniczo i waha się w granicach od 100 do 200 cm. Oczywiście na ogół się to nie uda przy pierwszym zabiegu. Z tego względu zawsze należy wykonać serię 3-4 a czasami nawet i 10 do 12 zabiegów, gdyż w pierwszej kolejności oczyszczane są odcinki położone najbliżej ujścia, a dopiero później te dalej położone, aż do zastawki kątniczo-krętniczej (miejsca połączenia jelita grubego z jelitem cienkim) aż do jelita ślepego oraz wyrostka robaczkowego.

Było nam niezmiernie miło uczestniczyć w tym fantastycznym wydarzeniu, podzielić się naszą wiedzą i efektami naszych terapii.

 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą badań
oraz śledzenia nas na Instagramie:

genelab.pl

Julia Trawińska

Vimed

Zachęcamy również do kontaktu
pod numerem telefonu: 22 201 90 71

Dowiedz się więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *