Komora hiperbaryczna w CM VIMED!!! | VIMED

Komora hiperbaryczna w CM VIMED!!!

UWAGA! Unikalna, wysoce specjalistyczna, przynosząca niezwykłe efekty komora hiperbaryczna stała się dostępna dla wszystkich.

Od lipca w Centrum Medycznym VIMED dostępna jest nowoczesna komora hiperbaryczna, pierwsza tego rodzaju w Polsce! Obecnie w naszym kraju funkcjonuje 6 wieloosobowych komór hiperbarycznych, działających głównie przy szpitalach klinicznych. Komory te dostępne są tylko na podstawie skierowania od lekarza. Centrum Medyczne VIMED jako jedyne w Polsce posiada jednoosobową (do której wejść może także mama z dzieckiem) miękką komorę hiperbaryczną dostępną dla każdego! Tym samym Centrum Medyczne VIMED dołączyło do grona najlepiej wyposażonych ośrodków lecznictwa hiperbarycznego w Polsce.

Tlenoterapia hiperbaryczna (HBO) to zaawansowane, specjalistyczne leczenie, które wykorzystuje czysty tlen podawany w warunkach podwyższonego ciśnienia w odpowiednio skonstruowanej komorze ciśnieniowej, w celu zwiększenia stopnia nasycenia krwi tlenem. W wyniku zabiegu wszystkie płyny i komórki organizmu zostają przesycone tlenem. Terapia ma bardzo wiele wskazań terapeutycznych, daje znakomite efekty w leczeniu wielu ostrych i przewlekłych chorób. Co więcej, w połączeniu z innymi metodami, znacząco skraca całkowity czas leczenia i obniża jego koszty.

Dowiedz się więcej o terapii hiperbarycznej na stronie: www.komora-hiperbaryczna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *