Nie daj się rakowi! Badaj się i działaj! Czynna profilaktyka chorób nowotworowych | VIMED

Nie daj się rakowi! Badaj się i działaj! Czynna profilaktyka chorób nowotworowych

Unikalne badanie czynników prozapalnych

Badaj się i działaj! Nie czekaj biernie! Z roku na rok rośnie zachorowalność na nowotwory i według badań te wskaźniki będą rosły. Każdego dnia w Polsce na raka umiera już około 290 osób! Co roku znika 100 tysięczne miasto!!!. Najczęściej przyczyną zgonu są nowotwory zależne od stylu życia: rak piersi, rak płuc, rak jelita grubego. Tych nowotworów już nie powinno być, bo wiemy już jak nie dopuścić do ich rozwoju. Każdy objaw złego samopoczucia, przewlekłe zmęczenie, ból głowy, bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, nadwaga, zmiany skórne, choroby z autoagresji, to niepokojące sygnały. Świadczą o rozwijającym się przewlekłym stanie zapalnym, który może być zalążkiem śmiertelnej choroby.

Badanie czynników prozapalnych pozwoli Ci uchronić się przed tym, co może wywołać raka. Znając poziom zagrożenia możesz podjąć działania by zminimalizować ryzyko.

W miarę jak przybywa nam lat, nasz układ odpornościowy coraz gorzej radzi sobie z neutralizacją czynników kancerogennych. Także komórki macierzyste, wytwarzane przez nasz organizm są coraz mniej prężne i mają mniejszą zdolność do naprawiania mikrouszkodzeń. Okresowe badania kontrolne w ICM VIMED wykonywane są nie po to, by wykryć raka, czy konkretne markery nowotworowe, ale po to, by zidentyfikować zwiększone ryzyko zachorowania. Mając taką informację możesz wdrożyć program eliminacji czynników ryzyka. Im wcześniej wykonasz badania, tym bardziej będziesz się czuć bezpiecznie.

Badanie czynników prozapalnych, w tym niepożądanych reakcji pokarmowych, które latami podtrzymują przewlekły, utajony stan zapalny

W skład pakietu wchodzi test niepożądanych reakcji na pokarm Kod Metaboliczny 200, morfologiczne i biochemiczne badania krwi (morfologia 15 parametrów, oraz OB., CRP, Albumina, Białko całkowite, glikemia, cholesterol + frakcje, Trójglicerydy, TSH, ALAT, ASPAT – transaminazy, kreatynina, mocznik, kwas moczowy, witamina 25 (OH) – D-Total, homocysteina oraz konsultacja z dietetykiem klinicznym, który zinterpretuje wyniki badania.

Już za 1940 zł dowiesz się jakie czynniki zapalne wyeliminować ze swojego życia, by zmniejszyć lub wręcz wykluczyć ryzyko choroby nowotworowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *