SOS - wołanie o pomoc dla Ukrainy

SOS – wołanie o pomoc dla Ukrainy

pomoc Ukrainie

Szanowni Państwo,
W związku z inwazją Rosji na Ukrainę i nieoczekiwaną, tragiczną sytuacją u naszych wschodnich sąsiadów, którzy musieli stawić czoła bestialskiej agresji, wszyscy włączamy się do pomocy. Każdy tak, jak może i jak potrafi.

Pomocy potrzebują zarówno żołnierze jak i cywile, którzy codziennie pod obstrzałem artyleryjskim i rakietowym, bohatersko bronią swojej ojczyzny oraz reszty Europy przed barbarzyńcami.

Także kobiety, które wraz z dziećmi i rodzicami w podeszłym wieku, musiały w pośpiechu opuszczać swoje domy i mieszkania znalazły się w sytuacji, w której uzależnione są od naszej pomocy.

Nasza koleżanka Natalia, pochodząca z Ukrainy, której ojciec i bracia bohatersko bronią naszej cywilizacji, przekazała nam listę konkretnych rzeczy, których im w tej chwili potrzeba najbardziej.

Przekazujemy tę listę – [POBIERZ W PDF], prosząc Was o pomoc w zgromadzeniu tak dużo środków jak tylko zdołamy i tak szybko, jak to jest możliwe. Tam codziennie przybywa rannych.

Zapraszamy Was gorąco do wzięcia udziału w tej akcji. My kupujemy artykuły medyczne – leki przeciwbólowe oraz środki opatrunkowe, i zbieramy wszystko, co może się przydać w walce na froncie, w oblężonych miastach i wsiach, oraz do przetrwania najbliższych tygodni, a może miesięcy na wygnaniu.

Pierwszą partię chcemy wysłać busem w najbliższą środę 9-go marca. Kolejną w kolejną środę i tak co tydzień, jak długo występować będzie taka potrzeba.

Proszę przynoście dary bezpośrednio do naszej kliniki, lub wysyłajcie je poczta na nasz adres Czerniowiecka 9 w Warszawie 02-705. Wydzieliliśmy specjalne pomieszczenia do gromadzenia tych darów. Proszę nie przysyłajcie pieniędzy!

Nie jesteśmy dużą firmą, ale wierzymy, że nawet małe gesty mają wielkie znaczenie a słowo „pomoc” zawsze przyświecało naszym działaniom. Nawet jeden karton z takim wsparciem może uratować komuś życie lub zdrowie.

W imieniu całego naszego zespołu oraz naszych ukraińskich przyjaciół będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia!

Pozdrawiam serdecznie.
Prezes Zarządu
Sylwiusz Trawiński

Dr Sylwiusz Trawiński
Dr Sylwiusz Trawiński
doktor nauk ekonomicznych, od 20 lat zajmuje się medycyną zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu Centrum Medycznego „VIMED Health & Beauty” – pierwszej w Polsce kliniki stosującej nowatorską metodologię personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia w leczeniu chorób przewlekłych. Współtworzył pionierskie, holistyczne podejście w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wraz z zespołem współpracowników stworzył szereg procedur diagnostycznych i zabiegowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Bazujące na wiedzy, doświadczeniu i technologii wieloczynnikowe, personalizowane terapie pozwoliły na uzyskanie efektu synergii. Dzięki temu stało się możliwe skuteczne leczenie chorób uważanych dotąd za nieuleczalne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *