Terapia Fenotypowa wyróżniona Medalem Europejskim 2014! | VIMED

Terapia Fenotypowa wyróżniona Medalem Europejskim 2014!

Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że Terapia Fenotypowa została uhonorowana Medalem Europejskim w prestiżowym konkursie organizowanym przez Business Centre Club.

Kapituła konkursu doceniła nasze kompleksowe, nowoczesne i skuteczne podejście do przyczynowego leczenia nadwagi, otyłości i szeregu chorób przewlekłych.

Medal Europejski z rąk prezesa BCC Marka Goliszewskiego, przewodniczącej Komisji Weryfikacyjnej Grażyny Majcher-Magdziak oraz członka Rady Organizacyjnej BCC gen. Leona Komornickiego odebrał Prezes Zarządu Centrum Medycznego VIMED – Sylwiusz Trawiński. Uroczysta gala wręczenia dyplomów i medali z brązu odbyła się w środę, 4 czerwca 2014 r. w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Business Centre Club , przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z siedzibą w Brukseli. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedsiębiorcy z całej Polski, których produkty i usługi zostały docenione za najwyższą jakość, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *