Wyglądaj pięknie na balu! | VIMED

Wyglądaj pięknie na balu!

Skuteczne odchudzanie

Przed Tobą wymarzony Bal Sylwestrowy, karnawałowy? Szykujesz się na ważne wydarzenie towarzyskie? Masz wymarzoną kreację, ale kilka fałdek psuje cały urok?

Mamy dla ciebie rozwiązanie!

Zapomnij o drakońskich dietach, o złym samopoczuciu, o uczuciu głodu.

Poznaj Terapię Ketogeniczną.

W zaledwie 7-10 dni zrzucisz kilka nadmiarowych kilogramów, Twoja skóra odzyska zdrowy wygląd, Ty zyskasz dodatkową energię, a wszyscy zauważą bijący od Ciebie blask i radość.

Czym jest Terapia Ketogeniczna?

To bezpieczna metoda redukcji masy ciała za pomocą krótkotrwałego żywienia dożołądkowego, przeprowadzana pod opieką lekarza i dietetyka klinicznego. Terapia Ketogeniczna to szybkie, pewne i całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uzyskać idealną wagę bez bólu, suplementów, leków, bez uczucia głodu. Zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych, a co ważniejsze bez efektu jojo.

W trakcie trwania terapii odżywiasz się specjalną mieszanką białkowo – witaminową, pijesz wodę i odpowiednio dobrane herbatki. Podczas trwania terapii nie jesteś sam, przez cały ten czas jesteś pod opieką doświadczonego dietetyka klinicznego.

Piękna/y na zewnątrz, piękna/y wewnątrz

Teraz już wiesz, że nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko można osiągnąć zachowując zdrowie, a dodatkowo zyskując wymarzoną figurę.

Nie znajdziesz bardziej bezpiecznego i szybkiego sposobu, by podczas ważnych wydarzeń w twoim życiu wyglądać wspaniale. Każdy z nas chce czuć się doskonale we własnej skórze, Ty też teraz mozesz, nie czekaj, daj sobie szansę na lepsze i piękniejsze jutro 🙂

Błyskawiczne odchudzanie przed karnawałem Terapia Ketogeniczna wraz z kwalifikacją i opieką specjalistów

Zabawa karnawałowa już za chwilę a Ty nie mieścisz się w swoją wymarzoną kreację? Twój garnitur nie jest “skrojony na miarę”? A może wybierasz się do ciepłych krajów, by na plaży świętować nadejście Nowego Roku? Tymczasem okazuje się, że zimowe miesiące przyniosły Ci kolejne fałdki tłuszczyku? Skorzystaj z całkowicie bezpiecznej, szybkiej i trwałej metody, która wywołała szok wśród lekarzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *