XVII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards

XVII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards za nami

gala reprezentacja

Mamy zaszczyt ogłosić, że Pani Lidia Trawińska i Julia Trawińska zostały laureatkami XVII edycji konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards zorganizowanej przez redakcję czasopisma „Businesswoman & life”.

16 września 2022 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w gali Polish Businesswomen Awards, która miała miejsce w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie. Gala przyciągnęła wiele znanych nazwisk świata biznesu. Wśród osobistości, w gali uczestniczyła także reprezentacja CM VIMED: Ryszard Terpiłowski, Natalia Wujek i Izabela Wrzołek, którzy odebrali nagrodę w imieniu właścicielek kliniki. 

gala statuetka
gala

W tegorocznej edycji konkursu Pani Lidia Trawińska i Julia Trawińska otrzymały statuetkę w kategorii Lider personalizowanych terapii w leczeniu chorób przewlekłych.

Galę poprowadził Jacek Borkowski a gości powitała Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”. Uroczysta gala rozpoczęła się od fantastycznego występu saksofonistki Nastazji Babskiej „Nastya Sax”. 

Było to wyjątkowe, inspirujące spotkanie zwieńczone aukcją charytatywną obrazów, odzieży od znanych projektantów, spotkań, zabiegów i wielu wielu innych fantów. 

To była niezapomniana noc! Dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie!

Poznajmy lepiej Laureatki tego wyjątkowego konkursu. 

Julia Trawińska:

Jako Prezes Polskiej Fundacji Medycyny Stylu Życia organizuje ogólnopolskie akcje społeczne, propagujące zdrowy styl życia i nowe, spersonalizowane podejście do leczenia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Zorganizowane akcje to „Odchudzajmy Dzieci”, „Profilaktyka Chorób Nowotworowych”, „Profilaktyka raka jelita grubego”, czy „Fundusz Wsparcia Odchudzania”.

Zarządza Centrum Diagnostyki Genetycznej i Immunologicznej Genelab, które wykonuje unikalne badania nutrigenetyczne. Także przy współpracy z ośrodkami diagnostycznymi w Europie i Stanach Zjednoczonych, wykonuje badania i analizy genetyczne. Współpracuje ściśle z ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce oraz we Włoszech, Austrii i USA.

Zarządza kliniką Centrum Medyczne VIMED w Warszawie, w której stosuje innowacyjne podejście Personalizowanej, Funkcjonalnej Medycyny Stylu Życia. Jest ekspertem w zakresie aktywnej profilaktyki zdrowia, personalizacji odżywiania i żywieniowego wspomagania leczenia chorób przewlekłych. Nadzoruje i koordynuje pracę zespołu specjalistów wykonujących badania diagnostyczne oraz unikalne zabiegi medycyny fizykalnej, w tym między innymi tlenoterapii hiperbarycznej.

Julia Trawińska jest autorką kilku artykułów w prasie, recenzentką kilku publikacji książkowych poświęconych tematyce zdrowego odżywiania. Zapraszana do Radia i Telewizji, a także na konferencje naukowe i popularnonaukowe.

Magister prawa i żywienia klinicznego. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychodietetyki. Absolwentka Uniwersytetu Unicusano we Włoszech ze specjalizacją w zakresie Żywienia Klinicznego, które ukończyła z wyróżnieniem. Na co dzień pomaga setkom pacjentów w trudnej drodze powrotu do pełni zdrowia poprzez zmianę czynników stylu życia.

Julia Trawińska

Lidia Trawińska:

Założycielka Centrum Medycznego „VIMED Health & Beauty” – pierwszej w Polsce kliniki Medycyny Stylu Życia. Współtwórca innowacyjnych, kompleksowych terapii opartych na filozofii personalizowanej, funkcjonalnej medycyny stylu życia. Opracowywała takie wieloczynnikowe metody leczenia i wspomagania leczenia chorób przewlekłych jak Terapia Fenotypowa, Terapia Metaboliczna, Medical City Detox i inne.

Lidia Trawińska współtworzyła całkowicie nowatorską, oryginalną koncepcję leczenia chorób przewlekłych, wykorzystując personalizację opartą o nowoczesne badania diagnostyczne (nutrigenetyczne i nutriimmunologiczne). Odkrywała także niezwykłe efekty synergii, wynikający z połączenia szeregu równoczesnych oddziaływań na organizm pacjenta, zwiększających w sposób spektakularny efekty terapii.

Lidia Trawińska ma wieloletnie doświadczenie w skutecznym leczeniu przewlekłych chorób cywilizacyjnych. Wśród których są między innymi: choroby przewodu pokarmowego, choroby układu krążenia, takie jak miażdżyca, nadciśnienie, choroba niedokrwienna serca, choroby skóry – łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, reumatoidalne zapalenie stawów, cukrzyca, otyłość, choroby tarczycy, choroby nowotworowe i wiele innych.

Jej wiedza, doświadczenie, życzliwość i zaangażowanie stanowi dla pacjentów nieocenioną pomoc i wsparcie w najtrudniejszych momentach ich życia. Jej pasją i misją jest dawać nadzieję i szansę na nowe życie w zdrowiu pacjentom w każdym wieku od 0 do 100 lat.

Lidia Trawińska jest autorką wielu artykułów w prasie, współautorką kilku książek oraz recenzentką kilku publikacji książkowych poświęconych tematyce zdrowego odżywiania. Wielokrotnie zapraszana do Radia i Telewizji, a także na konferencje i spotkania. Chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą, charyzmą i unikalnym doświadczeniem.

Zobacz krótką relację z wydarzenia:

Dowiedz się więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *