Chciałam schudnąć - to detoks pomógł mi pozbyć się problemów zdrowotnych – Historia Soni | VIMED

Chciałam schudnąć – to detoks pomógł mi pozbyć się problemów zdrowotnych – Historia Soni

Skuteczne odchudzanieDo mojego gabinetu przyszła młoda, 17 letnia, ładna kobieta ze swoją mamą. Obie Panie bardzo uśmiechnięte i radosne. Sonia, bo to ona jest moją pacjentką, oświadczyła, że przyszła po to, by schudnąć. Popatrzyłam na nią ze zdumieniem, gdyż Sonia ma figurę modelki. Pani Maria, jej mama, tylko się uśmiechnęła, bez słowa komentarza. Podczas wywiadu okazało się, że Sonia miewa dość często migreny, ma pewne niedoskonałości na skórze, które powodują dosyć duży dyskomfort. Poza tym Sonia często budzi się zmęczona po całej przespanej nocy, a po obudzeniu jest spuchnięta. Zwłaszcza usta są wyjątkowo duże.

Niestety, jak to często bywa, Sonia była niedożywiona na poziomie komórkowym. Nie była otwarta na nowe smaki. Surowe warzywa i owoce były dla niej “obce”, mówiła, że nie może ich jeść, bo “stoją” jej w gardle. Wiedziałam, że czeka nas ciężka praca. Przed końcem pierwszego spotkania Sonia przyznała, że te kilogramy – według niej nadprogramowe, to wcale jednak nie jest jej główny problem. Zaproponowałam Soni Terapię Fenotypową z zabiegami w Komorze Hiperbarycznej. Obie Panie były całkowicie przekonane, co do konieczności wykonania stosowanych w ramach terapii badań diagnostycznych, do procedur oczyszczania i regeneracji organizmu na poziomie komórkowym oraz zabiegów Tlenoterapii Hiperbarycznej. Oczyszczenie organizmu i wprowadzenie wartościowych odżywczo posiłków wspomoże organizm w walce z dolegliwościami, a przy okazji unormuje masę ciała. Sonia wykonała m.in cytotoksyczny test na nietolerancję pokarmową Kod Metaboliczny 200 w ramach rozszerzonego pakietu badań czynników prozapalnych.

Jakże duże było zaskoczenie Soni i jej mamy, kiedy okazało się, że mimo młodego wieku, parametry biochemiczno-morfologiczne krwi są zaburzone. Sonia już po kilku chwilach była gotowa wdrożyć Procedurę Regeneracji Wątroby, czyli nieinwazyjne udrażnianie dróg żółciowych i wspomaganie procesów detoksykacji organizmu – na poziomie komórkowym. Zabiegi wykonywane podczas tego programu pozwalają na usunięcie toksycznych zanieczyszczeń nie tylko z przewodu pokarmowego, ale także ze wszystkich komórek i przestrzeni międzykomórkowych. Wspomagają naturalne mechanizmy obronne organizmu i przywracają homeostazę, czyli samoregulację.

Po serii zabiegów Hydrokolonoterapii i VacuIono Sonia przyszła na kolejną konsultację, by odebrać Indywidualny Program Żywieniowy i omówić wyniki Procedury Regeneracji Wątroby. Co dla Soni okazało się najważniejsze w tym momencie terapii? Zniknęły obrzęki “opuchlizny”. Teraz budzi się rano z normalnym kształtem twarzy, nie musi zmian maskować pod makijażem, a dodatkowo zniknęły całkowicie wszystkie zmiany skórne. Odpowiednie przygotowanie żywieniowe do procedury oczyszczania przewodu pokarmowego nauczyło Sonię cieszyć się inną dietą. Już dzisiaj wie, jak przygotować brokuły – te zdrowe warzywa, aby były także pyszne i wie, że ryba nie musi kojarzyć się z szukaniem ości.

Przed Sonią nowe doświadczenia kulinarne zgodne z Indywidualnym Programem Żywieniowym, a także zabiegi w Komorze Hiperbarycznej, które dodatkowo wzmocnia organizm, a przede wszystkim zregenerują staw kolanowy. Sonia doznała niedawno kontuzji kolana, przez co każada aktywność fizyczna sprawia jej duży problem. Tlenoterapia hiperbaryczna to nowoczesna i skuteczna metoda, umożliwiająca bezbolesne i nieinwazyjne leczenie wielu ostrych i przewlekłych schorzeń. Polega na oddychaniu czystym tlenem pod zwiększonym ciśnieniem, w specjalnej komorze ciśnieniowej, tzw. komorze hiperbarycznej, która wspomaga leczenie zakażeń i stanów zapalnych oraz zwiększa liczbę multipotencjalnych komórek macierzystych, które przemieszczają się do uszkodzonych komórek i tkanek, powodując ich regenerację. Czekam na kolejną konsultację, by dowiedzieć się jakie efekty przyniosła Soni Terapia Fenotypowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *