Historia Justyny | VIMED

Historia Justyny

Mąż, dwójka energicznych dzieci, własna firma i totalny brak energii by nad tym wszystkim zapanować. Pani Justyna zapukała do drzwi Vimedu, gdyż trapił ją problem permanentnego braku energii, koncentracji i rosnącej nadwagi. Szczegółowy wywiad pokazał, jak wiele kardynalnych błędów w kwestii żywienia popełnia Pani Justyna. Brak śniadań, mnóstwo słodyczy, nieregularne posiłki i przede wszystkim niedostosowana do potrzeb organizmu dieta – to tylko niektóre z nich. Konsekwencją żywieniowego chaosu, był ciągły stan zapalny w organizmie i jego groźne następstwa: nadwaga, zakwaszenie organizmu, zubożenie w kluczowe składniki odżywcze oraz wiele innych, jeszcze nie ujawnionych.

Już po konsultacji wstępnej Pani Justyna wiedziała, że czeka ją rewolucja. W tym samym tygodniu wykonała test na nietolerancję pokarmową wraz z pełną morfologią i badaniem USG jamy brzusznej. Na kolejnej wizycie szczegółowo omówiliśmy wynik testu, przygotowaną na jego podstawie dietę eliminacyjno- rotacyjną oraz plan intensywnego oczyszczania organizmu. Pierwsze 3 dni terapii były dla Pani Justyny najtrudniejsze, gdyż musiała przyzwyczaić się do nowych produktów, systematyczności oraz braku kawy. Eliminacja tej ostatniej była szalenie trudnym wyzwaniem Jednak i w tej sprawie dobraliśmy skuteczne, zdrowe panaceum na wzrost mobilności umysłowej.

Pani Justyna konsekwentnie stosowała się do zaleceń planu terapeutycznego, dzięki czemu już po miesiącu czuła się nieporównywalnie lepiej. Prowadzony wraz z programem dietetycznym proces detoksykacji, oczyścił jej organizm z nagromadzonych toksyn i złogów. Efektem tego był gigantyczny przypływ energii oraz poczucie witalności i lekkości. Znacznej redukcji uległa także masa ciała, gdyż już w trakcie miesiąca Pani Justyna schudła 6 kg. Było to niesłychanym zaskoczeniem dla Pacjentki. Porównując dietę metaboliczną do wcześniejszych diet, Pani Justyna zauważyła, że na obecnej diecie wcale nie była głodna, a potrawy były niebywale smaczne. Zachodzące zmiany same w sobie stały się silną motywacją, by trwać w tym stanie i dbać o jego utrzymanie. Pani Justyna nadal konsekwentnie stosuje się do planu terapeutycznego.

Mimo, że historia pacjentki jest dość młoda, jasno obrazuje pozytywne zmiany, które mogą zajść w tak krótkim czasie. Teraz Pani Justyna ma energię do zabaw z dziećmi, koncentrację do efektywnej pracy i radość z bycia atrakcyjną kobietą.

Jeżeli i Ty poszukujesz skutecznego, zdrowego energizera dla siebie, możesz spróbować. Każdy pacjent jest ciekawym materiałem do pracy nad rewitalizacją. Podaruj sobie trwały zastrzyk zdrowia i energii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *