Historia Katarzyny – 33 lat | VIMED

Historia Katarzyny – 33 lat

32 kg w 5 miesięcy

Poprzednio ze zmęczenia ledwo powłóczyłam nogami. Ciągle prześladował mnie niepokój. W kieszeni zawsze nosiłam lekarstwa. Czego bym nie jadła, męczyła nadkwasota. Pragnę, by ten sen trwał wiecznie! – mówi 33-letnia Pani Katarzyna, która znów zobaczyła świat w pięknych kolorach.

W ciągu zaledwie pięciu miesięcy pozbyła się 32 kilogramów nadwagi, poczuła się zdrowa, pełna energii i ponownie nabrała wiary w swoje siły.

To nie sen. Katarzyna osiągnęła to własnymi siłami. My jedynie troszeczkę jej pomogliśmy.

W Ośrodku poddano Panią Kasię zabiegom oczyszczającym polegającym przede wszystkim na czyszczeniu jelita grubego. Po usunięciu z organizmu toksyn, na podstawie wyników testu, opóźnionej alergii pokarmowej, opracowano dla niej specjalną dietę – Indywidualny Program Żywieniowy.

Poprzednio ze zmęczenia ledwo powłóczyłam nogami. Ciągle prześladował mnie niepokój. W kieszeni zawsze nosiłam lekarstwa. Co bym nie jadła męczyła nadkwasota. – opowiadała Pani Kasia

Ciągle rosnąca masa tłuszczu nie pozwalała jej spokojnie przeglądać się w lustrze. W ciągu minionego roku, przybyło jej prawie 30 kilogramów. Szczupła dotąd kobieta stała się grubaską. Specjaliści z Ośrodka, którzy zalecili zrezygnowanie z chleba pszennego, ziemniaków, wołowiny, łososia oraz dorsza wprost zadziwili ją, radząc, by nie przyprawiała potraw papryką, czosnkiem, a nawet cebulą. Okazało się, że nawet najzwyklejsza fasola i kapusta zatruwały jej organizm.

Najtrudniej było zrezygnować z kawy. Poprzednio wypijałam jej po pięć kubków dziennie. Teraz nie potrzebuję kawy by czuć się pełna energii.

W odzyskaniu pięknych kształtów ciała pomogły jej zabiegi w zaprzyjaźnionym salonie SPA, który dla pacjentów Ośrodka ma preferencyjne ceny.

Pani Kasia dziękuje losowi, że trafiła do Ośrodka, który przywrócił jej radość życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *