Historia Konrada – 23 lat | VIMED

Historia Konrada – 23 lat

22 kg w trzy miesiące

Skuteczne odchudzanieKonrad pojawił się w ośrodku z dużą nadwaga. W ciągu 3 miesięcy zrzucił 22 kilogramy – nie ma już siły odpowiadać, zaniepokojonym znajomym, że jego wygląd to nie skutek choroby, lecz dowód powrotu do zdrowia i do normalnej wagi ciała. Konrad trafił do ośrodka VIMED w lutym dzięki ulotce, którą znalazł w swojej skrzynce pocztowej. Jego problemem była nadwaga, nadciśnienie, podwyższony cholesterol i ciągłe zmęczenie. Na kolejnej wizycie kontrolnej w ośrodku, po trzech miesiącach od rozpoczęcia terapii, oświadczył z dumą, że jego waga jest już niższa o 22 kilogramy.

W maju przyszedł do nas w krótkich spodenkach i koszulce – jak podkreśla – w rozmiarze M. Jego koledzy rożnie reagują na tak kolosalna zmianę. Jedni krytykują mówiąc, że zbyt gwałtownie się zmienił i popijają kolejne piwo – drudzy zazdroszczą. Koledzy nie dowierzają, że dieta oparta na Indywidualnym Pokarmowym Profilu Immunologicznym jest tak skuteczna.

Konrad zaproponował koledze, który ma też dużą nadwagę aby zrobił sobie test. Jednak jemu szkoda było pieniędzy, zamiast przyjść do ośrodka kupił sobie parowar i odchudza się na własną rękę.

Schudł nawet 6 kilogramów jedząc same warzywa. My wiemy, ze takie odchudzanie przyniesie efekt tylko na krótko. Nie wystarczy ograniczyć ilości kalorii. Trzeba wykluczyć z diety produkty, które wywołują przewlekły stan zapalny.

Odwiedziły nas już setki pacjentów, którzy “próbowali już wszystkiego” i zawsze kończyło się to efektem jojo. Jeżeli nie wiemy co tak naprawdę nam szkodzi, każda dieta to gra na loterii, na której wygrywają tylko wyjątkowi szczęśliwcy.
Konrad jest bardzo zadowolony – zmienił swoje nawyki żywieniowe i swoje życie – jest też skłonny pomagać innym. Jeżeli wśród naszych przyszłych pacjentów są młodzi ludzie, którzy chcą porozmawiać o Indywidualnym Profilu Immunologicznym i diecie eliminacyjnej rotacyjnej wdrożonej w oparciu o wyniki testu, oraz o przebiegu terapii, to Konrad chętnie się z nimi skontaktuje – przekażcie do naszego ośrodka swoje e-maile lub numery telefonów.

Nie czekajcie na cud tylko działajcie. Szkoda życia i zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *