Historia Zyty – 42 lat | VIMED

Historia Zyty – 42 lat

30 kg w 2 miesiące

Męczyła ja otyłość (120kg), obfite pocenie się, wysokie nadciśnienie, ciągle uczucie zmęczenia. Będąc na diecie eliminayjno-rotacyjnej w oparciu o wskazania testu nietolerancji pokarmowej zaledwie w ciągu dwóch miesięcy pozbyła się prawie 30 kg, teraz wazy 90kg i nadal stosuje dietę eliminacyjno rotacyjna.

To cud. Przez cale życie próbowałam obniżyć swoja wagę, stosując rożne diety, a Ośrodkowi wystarczyły zaledwie dwa miesiące.

Zyta tego lata fruwa jakby na skrzydłach. Zaledwie w ciągu dwóch miesięcy ta 42-letnia kobieta pozbyła się prawie 30 kg nadwagi.

Wraz z nadwaga, Zyta pożegnała się z dolegliwościami zdrowotnymi i kompleksami, które ją nękały. Udało się to osiągnąć po konsultacji z dietetykiem Centrum. Puszystą kobietę męczyło obfite pocenie się, wysokie nadciśnienie, szybo ogarniające ją uczucie zmęczenia. Z powodu dużej wagi trudno było się jej poruszać. Kobieta wstydziła się swojego wyglądu, dlatego nie chciała spotykać się z ludźmi.

To cud. Przez całe życie próbowałam zmniejszyć swój ciężar stosując rożne diety, a dla Centrum wystarczyło zaledwie dwa miesiące. – opowiadała uszczęśliwiona Pani Zyta.

W Centrum w czasie zabiegów hydrocolonoterapii osunięto z organizmu złogi i toksyny, wykonano test opóźnionej alergii pokarmowej. Test wykazał, ze Zyta nie powinna spożywać pieczonego mięsa, ziemniaków, produktów mlecznych, nie wolno jej przyprawiać dan czosnkiem i koprem, a poranna kawę należny zastąpić herbata owocowa.

Najtrudniej było w pierwszym dniu, gdy przygotowywałam obiad dla rodziny. Po usmażeniu mięsa mężowi i synowi dla siebie dusiłam warzywa. – przypomina sobie.

Całkowicie zmienić jadłospis pomógł jej mąż, który zdecydowanej na pozbycie się wagi zonie, sprezentował specjalny garnek do gotowania na parze.

Pani Zyta przyznała się, że często męczyła ja ochota by “coś zjeść”, ale burczący żołądek uspokajała wypijając szklankę wody.

Chociaż z początku nie było jej łatwo, to cieszyły topniejące kilogramy i powracające siły. Zmniejszyło się pocenie, przestały wypadać włosy, zniknęła zadyszka, zniknęły bóle nóg. Po wielu latach przerwy wyszła na plażę w kostiumie kąpielowym. A dotąd, odpoczywając nad woda, nie miała odwagi się rozebrać.

Chociaż bliscy mówią, ze Zyta pięknieje nie w ciągu dni, a w ciągu godzin i wciąż próbują ja skosić czekolada, kobieta uśmiecha się i nie poddaje. Jest zdecydowana zrzucić jeszcze 15 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *