III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Trychologia Holistyczna” za nami

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Trychologia Holistyczna” za nami

Trychologia Holistyczna
Trychologia Holistyczna

Dnia 25 listopada 2022 r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Trychologia Holistyczna”, która odbyła się w Wyższej Szkole Zdrowia w Gdańsku.

W tegorocznej edycji Pani Julia Trawińska, współwłaścicielka CM VIMED poruszyła następujący temat:  “Rola personalizacji odżywiania w kompleksowej terapii trychologicznej”. Przedstawiła uczestnikom gdzie leży źródło problemów trychologicznych. 

Czym jest Trychologia Holistyczna w CM VIMED

Klinika Trychologii CM VIMED zatrudniając trychologów, kosmetologów, dietetyków i lekarzy zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń skóry głowy i dlatego w naszej klinice pacjent spotyka się z lekarzem.

KROK 1 DIAGNOSTYKA 

 Dzięki szczegółowym i profesjonalnym testom, jesteśmy w stanie znaleźć przyczynę dolegliwości. Znając przyczynę jesteśmy w stanie bezpośrednio na nią zareagować i błyskawicznie wprowadzić leczenie, które przywróci równowagę organizmu i wyeliminować przewlekły stan zapalny. Najodpowiedniejszymi testami do wykrywania nietolerancji pokarmowych, które utrzymują przewlekły stan zapalny są testy cytotoksyczności składników pożywienia. To testy jakościowo-ilościowe, morfologiczne. Przykładem takiego badania jest np. Kod Metaboliczny 200.

KROK 2 MEDYCYNA ŻYWIENIOWA 

Fenotypowy Program Żywieniowy to dostosowana indywidualnie, zgodnie badaniem cytotoksyczności pożywienia Kod Metaboliczny 200, specjalistyczna dieta, dzięki której pozbywamy się przewlekłego stanu zapalnego, który jest odpowiedzialny za słabą kondycję włosów, a tak naprawdę za niszczenie wszystkich narządów, także skóry. Zastosowanie zaleceń terapii żywieniowej zapewnia poprawę wyników badań, wyregulowanie układu hormonalnego i immunologicznego. Następuje likwidacja przewlekłego stanu zapalnego i przywrócenie równowagi w organizmie.

Trychologia Holistyczna
Trychologia Holistyczna

KROK 3 TLEN – ELIKSIR MŁODOŚCI 

Tlenoterapia Hiperbaryczna – zabieg ten pozwala dotlenić wszystkie tkanki ustroju i redukuje stan zapalny, a co najważniejsze zwiększa ilość  komórek macierzystych. Proste rozwiązanie, ale niesamowicie skuteczne!! Nerki, wątrobę, płuca układ limfatyczny odpowiadają za oczyszczanie organizmu – wspomagając ich pracę spowalniamy procesy niszczące włosy związany z kumulacją toksyn.

KROK 4  HOLISTYCZNA MEDYCYNA ESTETYCZNA

Stosujemy najnowocześniejsze i sprawdzone metody objawowego leczenia problemów trychologicznych. Jednym ze stosowanych przez nas zabiegów jest mezoterapia. Pistolet do mezoterapii iniekcyjnej Perfect Injector 32G to nowy wymiar medycyny estetycznej bez bólu, bez powikłań, bez przerwy w życiorysie. 

Efektywność zabiegu mezoterapii pistoletem Perfect Injector 32G znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody regeneracji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, rozstępów na udach i brzucha.

Postaw na Trychologię Holistyczną!

Działając od wewnątrz możemy wzmocnić nie tylko włosy, ale także cały organizm. Stosując nasza terapię zyskasz piękny, wymarzony wygląd, ale zyska także każda komórka Twojego ciała. Wzmocnisz wszystkie narządy, zaczniesz promieniować od wewnątrz i od zewnątrz.

Dziękujemy za zaproszenie na to niezwykłe wydarzenie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, chcieli porozmawiać, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.  Jesteśmy otwarci na współpracę i zachęcamy do kontaktu wszystkich kosmetologów, trychologów i innych specjalistów, którzy chcą wdrażać Trychologię Holistyczną do codziennej praktyki. Zapewniamy pełne szkolenie z zakresu zastosowanie genetyki i medycyny funkcjonalnej w trychologii. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *