Próżniowa mezoterapia iniekcyjna multiigłowa w medycynie estetycznej

Perfect Injector 32G – szwajcarska precyzja – rewolucyjna technologia regeneracji i odmładzania skóry – mezoterapia iniekcyjna próżniowa wieloigłowa!

Genialna technologia zaprojektowana na 2020 rok, po raz pierwszy dostępna w Polsce!

Mezoterapia pistoletem Perfect Injector 32G to zabieg precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody zabiegów rewitalizacji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, w tym także najlepsze lasery frakcyjne.

Dlaczego warto wykonać zabiegi próżniowej mezoterapii wieloigłowej pistoletem Perfect Injector 32G?

Mezoterapia wieloigłowa z pistoletem Perfect Injector 32G w klinice medycyny estetycznej CM VIMED w Warszawie to:

 • Gwarancja równomiernego rozłożenia wstrzykniętego preparatu w skórze.
 • Gwarantuje wykorzystania 100% kosztownego preparatu do zabiegu.
 • Skrócenie czasu zabiegów.
 • Wysoki komfort zabiegu – minimalne odczucia bez konieczności znieczulania skóry.
 • Skrócenie czasu rekonwalescencji po zabiegu.

Najwyższa skuteczność zabiegów mezoterapii iniekcyjnej

Działamy na skórę  dwutorowo, poprzez uszkodzenie co wyzwala naturalny proces samoregeneracji,  oraz podając odpowiedni preparat który uzupełnia niedobory składników, niezbędnych do regeneracji skóry. Wysoki komfort zabiegu oraz spektakularne efekty powodują, że będzie to najcześciej wykonywany zabieg medycyny estetycznej zarówno w zabiegach na skórę twarzy, skórę głowy jak i na skórę w innych miejscach ciała, tam, gdzie dotąd stosowano inne metody, takie jak konwencjonalna mezoterapia (mikronakłuwanie), mezoterapia igłowa – pojedynczą igłą, lasery frakcyjne.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Mezoterapia iniekcyjna multiigłowa

Nowy wymiar medycyny estetycznej i mezoterapii

Technologie 2020 zmieniają wszystko

Innowacyjne urządzenie Perfect Injector™, to przełom w medycynie estetycznej. Pierwsze tak zaawansowane technologicznie urządzenie do mezoterapii pozwala na wykonywanie niemal bezbolesnych, precyzyjnych zabiegów mezoterapii mikroigłowej z wykorzystaniem próżni (vacuum) i specjalnej głowicy 9 igłowej.

Wszechstronne możliwości wykonywania zabiegów mezoterapii z użyciem: 

 • mezokoktaili witaminowych i peptydowych
 • kwasu hialuronowego,
 • osocza bogatopłytkowego PRP,
 • botoxu.

Zastosowanie kartridży multiigłowych (9 igieł)+ vacuum (próżniowe zasysanie skóry) pozwala na wykonywanie zabiegów: bez siniaków, krwiaków, uczucia rozpierania i bólu nawet w najbardziej wrażliwych rejonach skóry ja na przykład w okolicach oczu.

Komfort i bezpieczeństwo

Zalety zabiegu mezoterapii próżniowej – Igły 32G

 • młodsza i rozjaśniona skóra – lepsze efekty niż przy tradycyjnej mezoterapii igłowej
 • bezbolesna mezoterapia – dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii Vacuum i mikroigieł 32G
 • brak efektów ubocznych – brak grudek i krwiaków po zabiegu
 • bezpieczeństwo i szybkość zabiegu – multi-igłowy system precyzyjnie podaje preparat na idealną głębokość nie uszkadzając naczyń krwionośnych i włókien nerwowych

Od 500 do 2000 bezbolesnych nakłuć w ciągu kilkunastu minut, by skóra była zawsze perfekcyjnie odżywiona i nawilżona

Precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny zabieg znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody wykorzystywane do zabiegów rewitalizacji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, pośladków czy ud. Wszyscy chcą korzystać z mezoterapii igłowych wyłącznie z urządzeniem Perfect Injector™

Nowoczesne zabiegi odmładzania skóry przy wykorzystaniu pistoletu do mezoterapii iniekcyjnej wieloigłowej

System wykorzystywany w pistolecie Perfect Injector™ jest zaopatrzony w funkcję bezpieczeństwa i opatentowaną technologię Vacuum (próżniową), dzięki co pozwala wystandaryzować proces wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Precyzyjne elementy sterowania w pistolecie znacznie ułatwiają wykonywanie zabiegów ostrzykiwania skóry.

Perfect Injector™ to nowy udoskonalony software wbudowany do systemu sterowania pistoletu. Pozwala na aplikację szerokiego spektrum substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, koktajle witaminowe, koktajle peptydowe, osocze bogatopłytkowe, botox czy komórki macierzyste.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Najnowsza szwajcarska technologia pistoletu do mezoterapii

Nowa konstrukcja pompy próżniowej oraz szwajcarski silnik krokowy, gwarantują precyzję i bezpieczeństwo zabiegu mezoterapii wieloigłowej.

Jedyny na świecie, zupełnie nowy, bardzo precyzyjny jednorazowy, sterylny cartridge zawierający 9 najcieńszych igieł 32G, pozwala na niemal całkiem bezbolesne wprowadzenie precyzyjnie odmierzonej porcji preparatu do pożądanej warstwy skóry, na ściśle określoną głębokość.

Zewnętrzny filtr zasysanego powietrza o zupełnie nowej konstrukcji zapewnia bezpieczeństwo pacjenta w trakcie zabiegu i wyklucza w 100% ryzyko zakażenia.

Nowy wymiar zabiegów mezoterapii iniekcyjnej

Intuicyjne oprogramowanie pozwala na zmianę parametrów pracy podczas zabiegu:

 • Głębokość wprowadzenia substancji aktywnej
 • Objętość wprowadzanego produktu leczniczego,
 • Czas pozostawania igieł w skórze,
 • Sposób wprowadzania substancji (ciągły, przerywany, kontrolowany),
 • Szybkość nakłuć,
 • Wstrzykiwanie z wykorzystaniem próżni (vacuum),
 • Dostosowanie parametrów zabiegu do gęstości produktu,
 • Optymalne wykorzystanie preparatu leczniczego
 • Wybór objętości strzykawki.

Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w Europie, które mogą zaoferować zabiegi wykonane tym doskonałym urządzeniem do mezoterapii próżniowej, jakim jest Perfect Injector™ i zapewnić pacjentkom najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Próżniowa mezoterapia iniekcyjna w CM VIMED to przełom w leczeniu zmian skórnych i odmładzaniu

Próżniowa mezoterapia iniekcyjna (wieloigłowa) polega na wprowadzeniu bezpośrednio do odpowiedniej warstwy skóry właściwie dobranej substancji – preparatów regenerujących, odżywczych, nawilżających, itp.

Perfect Injector™ stosowany w klinice medycyny estetycznej VIMED w Warszawie to absolutna rewolucja w mezoterapii czy laseroterapii, która dotąd pozwalała wyłącznie na uszkodzenia skóry wywołane wkłuciami lub działaniem lasera frakcyjnego, w celu pobudzania jej do samoregeneracji.Teraz można nie tylko nakłuć skórę ale także, z amosrednictwem nioezwykle cienkich igieł, wprowadzić bardzo precyzyjnie dobraną ilość preparatu leczniczego.

Substancje aktywne precyzyjnie podawane śródskórnie

Zaawansowane technologie zastosowane w Perfect Injector™ zmieniają zupełnie dotychczasowe oblicze mezoterapii. Pozwalają na wprowadzenie usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego. To jedyne takie urządzenie na rynku medycyny estetycznej i kosmetologii do próżniowej wieloigłowej mezoterapii, które operuje kartridżami zbudowanymi z 9 ultra cienkich igieł.

Nowoczesna konstrukcja cartridgu pozwala na precyzyjną blokadę przepływu zwrotnego, co zapobiega utracie cennego preparatu. Dzięki temu każdy mikrolitr preparatu jest wykorzystany dla osiągnięcia maximum korzyści.

Mezoterapia wieloigłowa z pistoletem Perfect Injector™ w klinice medycyny estetycznej CM VIMED w Warszawie to:

 • Gwarancja równomiernego rozłożenie wstrzykniętego preparatu w skórze.
 • Gwarantuje wykorzystania 100% kosztownego preparatu do zabiegu
 • Skrócenie  czasu zabiegów,
 • Wysoki  komfort zabiegu – minimalne odczucia bez konieczności znieczulania skóry

Bezbolesne zabiegi mezoterapii nie wymagają znieczulenia

Niezwykle cienkie igły oraz konstrukcja cartridga w połączeniu z silnym systemem vacuum sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Ryzyko wystąpienia efektów ubocznych (ból, grudki, wybroczyny, siniaki), krwawienie jest ograniczone do minimum.

Cartridge multiigłowy, zawierający 9 najcieńszych igieł do iniekcji oraz automatyczne funkcje pistoletu pozwalają na wykonanie zabiegu mezoterapii w ciągu zaledwie kilku minut. Pistolet umożliwia podanie preparatu w wielu miejscach na dokładnie określoną głębokość, zależną od rodzaju preparatu oraz miejsca jego wykorzystania: skóra głowy, skóra twarzy, skóra dłoni, skóra na udach (leczenie cellulitu lub rozstępów skórnych).

Perfect Injector™ pozwala na podanie preparatu na odpowiednią głębokość i w idealnej dawce, dzięki systemowi 9-ciu igieł w trakcie jednego zabiegu możemy wykonać około 500 iniekcji w ciągu kilku minut.

Wszechstronne zastosowanie nowoczesnej mezoterapii

Zakres zastosowania pistoletu Perfect Injector™ jest bardzo szeroki:

w profilaktyce przeciwstarzeniowej, w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego i problemów z nadmiernym wypadaniem włosów, w problemach z cellulitem i rozstępami oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej w procedurze lipolizy iniekcyjnej.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Obszary zabiegowe – zastosowania

Mocne strony zabiegu

twarz

szyja

dekolt

okolice oczu

skóra głowy

ciało

Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny. Preparat podawany jest w równych dawkach na precyzyjnie określoną głębokość, dzięki temu zabieg jest bardziej efektywny.

Zastosowany system vacuum zmniejsza ryzyko powstania siniaków.

Wskazania do zabiegów mezoterapii iniekcyjnej

Perfect Injector™ umożliwia wykonanie zabiegów leczniczych i regeneracyjnych na wszystkich częściach ciała:

na owłosionej skórze głowy - leczenie problemów z nadmiernie wypadającymi włosami

na brzuchu, udach, pośladkach, częściach intymnych - leczenie cellulitu rozstępów i wiotkiej skóry oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej

na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach - leczenie drobnych zmarszczek, blizn, przebarwień

pod pachami z wykorzystaniem np. botoksu - leczenie nadpotliwości,

skóra sucha, odwodniona, wymagająca rewitalizacji.

Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii iniekcyjnej

Zabieg jest dostępny praktycznie dla wszystkich – posiada niewielką liczbę przeciwwskazań.

ciąża i karmienie piersią,

choroby nowotworowe.

stany zapalne skóry, opryszczka

przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

uczulenie na podawane składniki,

Kluczowe fakty

Kto wykonuje zabieg?
Zabieg wykonywany jest przez lekarza.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg jest mało bolesny. Osoby o niskim progu bólu mogą skorzystać ze znieczulenia w formie kremu.

Ile trwa rekonwalescencja?
Pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności. Po zabiegu mogą być widoczne jedynie niewielkie ślady wkłuć w postaci punktów.

Zasada działania – efekty zabiegu

nawilżenie, odżywienie i rewitalizacja

profilaktyka przeciwstarzeniowa

niwelowanie zmarszczek

powstrzymanie łysienia, wypadania włosów

profilaktyka przebarwień zmniejszenie poduszeczek i zasinień pod oczami

Jak się przygotować do zabiegu?

Zabieg nie wymaga żadnych przygotowań. Zabiegu nie wykonuje się w okresie letnim.

Przebieg zabiegu

1
Demakijaż i dezynfekcja skóry.
2
Ostrzyknięcie skóry przy użyciu pistoletu.
3
Aplikacja maski.
4
Krem na zakończenie zabiegu.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Klinika Trychologii
Osocze bogatopłytkowe