Jak skutecznie schudnąć z gwarancją sukcesu? | VIMED

Jak skutecznie schudnąć z gwarancją sukcesu?

Szukasz sposobu jak skutecznie schudnąć?

Szukasz sposobu jak skutecznie schudnąć? 

Jak skutecznie schudnąć? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Chyba nie ma takiej, która chociaż raz nie próbowałaby diety odchudzającej. Niestety, bardzo często skuteczne odchudzanie staje się prawdziwą męką. Ten artykuł odpowie Ci na pytanie dlaczego tak się dzieje i podpowie co zrobić, by skutecznie schudnąć.

Czy też próbowałaś już wszystkiego i nadal nie wiesz jak skutecznie schudnąć?

Głodziłaś się, katowałaś się ćwiczeniami na siłowni i za każdym razem to samo – efekt JO-JO? W końcu przestałaś już wierzyć dietetykom? W końcu każdy z nich ma jakieś inne, rewolucyjne zalecenia dietetyczne. Niestety znamy to z codziennej praktyki! 

Ten artykuł pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z odchudzaniem.

Szukasz sposobu jak skutecznie schudnąć?
Jak skutecznie schudnąć BMI.

Czy mam nadwagę, czy już otyłość? Kiedy zacząć odchudzanie?

Nadwaga i otyłość to prawdziwa epidemia współczesnego świata. Kiedy należy zacząć odchudzanie? To czy ktoś jest otyły, czy ma nadwagę najczęściej określamy za pomocą wskaźnika  BMI (Body Mass Index).  

To niezbyt dokładny, ale za to prosty wskaźnik obliczany według wzoru: BMI= masa ciała (kg)/Wzrost (m)2 

Klasyfikacja otyłości według Światowej Organizacji Zdrowia jest następująca:

BMI Klasa
18,5 lub mniej  

18,5 do <25,0

25,0 do <30,0

30,0 do <35,0

35,0 do <40,0  

40.0 lub więcej  

niedowaga

optymalna masa ciała

nadwaga

otyłość klasy 1

otyłość klasy 2

olbrzymia otyłość klasy 3 

BMI nie jest przystosowany dla sportowców, dzieci, osób starszych.

Dlaczego odchudzanie jest takie trudne? 

To zależy u kogo! Jeśli masz 20 lat i nigdy nie miałaś nadwagi, utrzymanie zgrabnej sylwetki jest bardzo łatwe. Wystarczy zdrowa, urozmaicona dieta,  trochę treningu, czy joggingu i po problemie. 

Jeżeli od dziecka zmagasz się z nadwagą lub nawet otyłością, nie wystarczą proste rozwiązania. Nie pomoże restrykcyjna dieta, czy morderczy trening na siłowni.

Jeśli przekroczyłaś już trzydziestkę i zmagasz się z uporczywą nadwagą, to już wiesz, że te popularne metody odchudzania są bezużyteczne. W takiej sytuacji rady dietetyków, czy trenerów personalnych, jeżeli w ogóle pomagają, to tylko na krótko.

Dzieje się tak, bo twoje problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała wynikają z zaburzeń metabolizmu, spowodowanych przez przewlekły stan zapalny? Dlatego odchudzanie jest takie trudne, dopóki nie zastosujesz leczenia, które zlikwiduje przyczyny zaburzeń.

Jak skutecznie schudnąć, dlaczego jest to trudne?

Jaka jest przyczyna
nadwagi i otyłości? 

Przede wszystkim musisz odwrócić obowiązujące
stereotypy dotyczące nadwagi. To zaburzenia
metabolizmu są przyczyną nadwagi, a nie odwrotnie.
Uporczywa nadwaga czy otyłość, to nie jest tylko defekt estetyczny.
To przewlekła choroba o podłożu zapalnym, która prowadzi do poważnych powikłań.

Przyczyną nadwagi jest niedożywienie na poziomie komórkowym!

Skuteczne odchudzanie stało się możliwe od momentu, kiedy zrozumieliśmy, że PRZYCZYNĄ NADWAGI JEST NIEDOŻYWIENIE. 

Jesteś zaskoczona?

Jak to możliwe? Przyjęło się, że to zbyt duża ilość jedzenia nie pozwala zrzucić nadmiernych kilogramów. Dodatni bilans kalorii, zbyt mała ilość ruchu uważane są za główną przyczynę nadwagi. I jest w tym dużo prawdy. Jednak nadmierny apetyt bardzo często nie wynika ze słabej woli. Przyczyna jest zazwyczaj inna – składniki Twojego pożywienia nie są optymalnie wykorzystywane przez Twoje ciało i dlatego czujesz się ciągle głodna.

Ale Niedożywienie?

Tak, to co mówimy to najuczciwsza prawda. Problem jest następujący: pomimo że dużo jesz, komórki Twojego ciała nie mogą czerpać z przyjmowanego pokarmu. W efekcie są niedożywione, czyli po prostu GŁODNE. Składniki odżywcze nie docierają do nich w odpowiednich ilościach. 

Komórki Twojego ciała wysyłają do mózgu sygnał głodu, więc stale czujesz potrzebę dostarczania pokarmu. Zwłaszcza wtedy, gdy stosujesz niskokaloryczną dietę redukcyjną i ściśle jej przestrzegasz. 

Głodne komórki nie pozwolą Ci schudnąć.

Przy stosowaniu diety redukcyjnej np. 1200 kcal, wygłodzone są wszystkie komórki, z których zbudowane jest Twoje ciało. Komórki  naczyń krwionośnych, komórki narządów wydzielania wewnętrznego, komórki, z których zbudowana jest krew i układ nerwowy, a także komórki Twojego mózgu. 

Pytasz, dlaczego jesteś niedożywiona, mimo że jesz za dużo? Bo Twój organizm nie przyswaja składników pożywienia.

Nadwagi nie udaje się pokonać, jeżeli jesteś uzależniona od wyrobów przemysłu spożywczego.

Większość produktów, jakie są dostępne w marketach, łącznie z tak zwanymi EKO, to wysoko przetworzone produkty “przemysłu spożywczego”. Ich wartość odżywcza jest znikoma, a zawarte w nich dodatki, takie, jak barwniki, konserwanty, emulgatory i inne odkładają się w Twoich tkankach podtrzymując stan zapalny.

Głodne komórki nie pozwolą Ci schudnąć.

Stan zapalny a otyłość

Przewlekły stan zapalny i zaburzenia metaboliczne  powodują, że kwasy tłuszczowe i substancje toksyczne odkładają się w Twoim organizmie. Przewlekły stan zapalny, podtrzymywany przez pokarm, uniemożliwia metabolizowanie zawartych w pożywieniu składników odżywczych. Pomimo że dużo jesz, czujesz się ciągle głodna.

Jak skutecznie schudnąć, czy aktywność fizyczna może zaszkodzić w odchudzaniu?

Czy aktywność fizyczna może zaszkodzić w odchudzaniu?

Intensywne ćwiczenia fizyczne tylko pogarszają sytuację jeżeli od lat ambitnie, z wielkim poświęceniem walczysz z nadwagą. Stosujesz z determinacją monotonne, odchudzające diety redukcyjne, które tylko wyniszczają Twój organizm. 

Efekty tych diet są krótkoterminowe i dzisiaj wiemy już, że przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Jeżeli jednocześnie intensywnie ćwiczysz, żeby spalić tkankę tłuszczową, to dodatkowo działasz destrukcyjnie na swoje ciało. Wywołany wysiłkiem fizycznym stres oksydacyjny podtrzymuje stan zapalny. Dochodzi do mikrouszkodzeń naczyń krwionośnych, mięśni i stawów. 

Wpadasz w kwadraturę koła. Czujesz się coraz gorzej i pojawia się depresja. 

Dlatego najwyższy czas, abyś poświęciła więcej uwagi temu co jesz. Im szybciej to sobie uświadomisz, tym lepiej dla Ciebie.

Dlaczego tak wiele metod odchudzania nie działa?

Wciąż nie możesz schudnąć? Nie wiesz jak skutecznie i szybko schudnąć, zastanawiasz się, dlaczego u Ciebie, te wszystkie tak reklamowane diety nie działają? Dlaczego nie działają ćwiczenia na siłowni ani jogging czy Nordic Walking? 

My znamy odpowiedź: Bo do tej pory stosowałaś metody, które koncentrowały się na skutkach problemu „jak spalić kalorie?”, a nie leczyły przyczyny! Aby pozbyć się nadmiernych kilogramów, musisz najpierw zlikwidować stan zapalny, który powoduje, że Twój organizm nie może być prawidłowo odżywiony.

Jak skutecznie schudnąć spersonalizowane podejście.

Każdy człowiek jest inny. Poznaj siłę spersonalizowanego podejścia.

Wybór metody leczenia nadwagi zależy od bardzo wielu indywidualnych czynników. Inaczej odchudzanie przebiega kiedy masz 20 lat, a inaczej musisz podejść do odchudzania, kiedy skończysz trzydzieści lat. Po przekroczeniu czterdziestki Twój metabolizm jest już zupełnie inny, a w wieku lat pięćdziesięciu biochemicznie jesteś już zupełnie innym człowiekiem. 

Do tego dochodzą twoje specyficzne geny, styl życia czy choroby przebyte w dzieciństwie, czyli Twój fenotyp.

Twój organizm, podobnie jak organizmy wszystkich kobiet i mężczyzn, zmaga się z przewlekłym stanem zapalnym na tle pokarmowym. Stan zapalny wywołany jest przez niepożądane reakcje układu odpornościowego na pokarm. Takie niepożądane reakcje często określa się jako nietolerancje pokarmowe lub ukryte alergie pokarmowe.

Jeżeli Twój sposób odżywiania nie jest dostosowany do Twojego, indywidualnego, uwarunkowanego genetycznie i środowiskowo fenotypu, nic nie pomoże – będzie coraz gorzej. Odpowiednio spersonalizowana terapia jest odpowiedzią współczesnej medycyny na choroby cywilizacyjne, do których należy uporczywa nadwaga i otyłość.

Jak skutecznie schudnąć z ud?

Nadmiernie grube uda to problem coraz większej grupy kobiet. Nic dziwnego, że panie w każdym wieku żądają pytanie: Jak skutecznie schudnąć z ud. Sprawa oczywiście nie jest prosta, bo jakby była, problem grubych ud dawno zostałby rozwiązany.

Zarówno kobiety, jak i ich trenerzy często nie wiedzą co to jest obrzęk lipidowy. Coraz większa grupa kobiet z tak zwaną „sylwetką gruszki”, próbuje na własną rękę i domowymi sposobami uporać się z nadmiarowymi kilogramami zlokalizowanymi w biodrach. 

Warto wiedzieć, czym jest obrzęk lipidowy, który staje się udziałem coraz większej grupy kobiet.

Niestety, większość kobiet – rozpoczynając swoje zmagania z odchudzaniem – nie zdaje sobie sprawy, że „sylwetka gruszki” i związane z nią grube, masywne uda, nieproporcjonalne w stosunku do reszty figury to może być tzw. obrzęk lipidowy.

Obrzęk lipidowy (in. lipodemia, lipoedema, syndrom bolącego tłuszczu) to przewlekła choroba charakteryzująca się obustronnym symetrycznym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, głównie w rejonie bioder i nóg.

Ta choroba charakteryzuje się tym, że tkanka tłuszczowa, która zlokalizowana jest w okolicy ud, nie ulega spalaniu pod wpływem restrykcyjnych diet ani ćwiczeń. Dlatego kobiety, które katują się na siłowni, biegają i prawie nic nie jedzą mają szczupłą górną część ciała, a uda pozostają grube.

Jak skutecznie schudnąć z ud

Dieta redukcyjna nie pomaga w walce z uporczywą nadwagą?

Co więcej – stosowanie nieskutecznych diet i następujący po nich efekt jo-jo powodują natychmiastowe namnożenie komórek tkanki tłuszczowej w rejonie nóg i powstanie jeszcze większych dysproporcji ciała oraz dalszy postęp choroby!

Kobiety niestety nie widzą przy tym potrzeby wykonywania badań diagnostycznych czy korzystania z porad lekarza, czy dietetyka, skoro w internecie mają nieograniczony dostęp do mnóstwa „cudownych diet”, przepisów na oczyszczające koktajle czy warzywne posty odchudzające.

W walce z uporczywą nadwagą nie pomaga także aktywność fizyczna…

Podobnie jest z aktywnością fizyczną: zainspirowane przez medialne trenerki, kobiety rozpoczynają intensywne ćwiczenia „na dywanie” lub forsujący trening biegowy, stawiając sobie za cel nie tylko schudnięcie, ale i start w maratonie.

Drakońskie diety praktycznie zawsze idą w parze z gwarantowanym efektem jo-jo, opłakanymi w skutkach niedoborami makro- i mikroelementów.

Nieodpowiednio dobrany trening i niewłaściwa intensywność wiąże się z ogromnym ryzykiem kontuzji, zniszczenia stawów czy pogłębienia problemów z gospodarką cukrową w organizmie.

Nie wystarczy redukcja kalorii, bo organizm człowieka jest znacznie bardziej skomplikowany niż piec do ogrzewania.

Ludzki metabolizm to skomplikowana układanka wzajemnie warunkujących się procesów. Aby schudnąć, konieczne jest wyleczenie przewlekłych stanów zapalnych i usprawnienie funkcji przewodu pokarmowego.  

Organizm człowieka to najbardziej skomplikowana „maszyna” na świecie. Niedobory w jednym miejscu kompensuje sobie „kradnąc’ z innego miejsca. Kiedy się głodzisz, zaczyna gromadzić zapasy. Kiedy nadmiernie się eksploatujesz wywołujesz stres oksydacyjny.

To tylko niektóre z miliardów procesów, które w każdej sekundzie realizują komórki Twojego ciała.

Dowiedz się jak skutecznie zacząć odchudzanie.

Jak skutecznie schudnąć, jeżeli powszechnie stosowane metody nie działają?

Czy wiesz, że przeciętna kobieta w ciągu całego swojego życia odchudza się nawet 16 razy? My wiemy i Ty już także to wiesz, że nie pomoże dieta redukcyjna. Nie pomogą żadne ćwiczenia ani jogging. Wszystkie kilogramy, których się pozbędziesz nadludzkim wysiłkiem, zawsze wrócą z nadwyżką.

Jeżeli masz więcej niż 30 lat i od lat zmagasz się z nadwagą

Nie ważne, czy stosowałaś dietę redukcyjną, czy głodówki. Ćwiczenia na siłowni, czy Jogging – KILOGRAMY POWRÓCĄ. Czy chcesz, by ten proces się powtarzał w nieskończoność? Jeżeli chcesz naprawdę raz na zawsze pozbyć się nadwagi, poznaj nasze metody.

Jeszcze trudniejsze jest odchudzanie po 40 

W wieku czterdziestu lat pojawiają się już tak zwane choroby współistniejące. Te choroby to nic innego jak uszkodzone w wyniku utrzymującego się od wielu lat przewlekłego stanu zapalnego. Jelita, wątroba, trzustka, tarczyca. Te wszystkie, niezwykle ważne narządy nie działają już prawidłowo.

Od czego zacząć odchudzanie?

Zacznij odchudzanie od konsultacji wstępnej z naszym specjalistą. Dowiesz się jako program będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Wybór programu zależy od wielu czynników:

1. Jak chcesz szybko schudnąć? 

 • 5 kilogramów w tydzień? 
 • 10 kilogramów w dwa tygodnie? 
 • 20 kilogramów w trzy miesiące? A może 
 • 30 kilogramów w pół roku?

2. Jak długo zmagasz się z nadwagą i ile masz nadwagi

 • do 5 kilogramów 
 • mniej niż 10 kilogramów
 • do 20 kilogramów
 • mniej niż 30 kilogramów czy
 • powyżej 30 kilogramów nadwagi

3. Gdzie gromadzi się głównie tkanka tłuszczowa? Czy chcesz przede wszystkim dowiedzieć się:

 • jak skutecznie schudnąć z brzucha?
 • jak skutecznie schudnąć z ud?
 • wymodelować całą sylwetkę
 • jak skutecznie schudnąć z twarzy

4. Ile masz lat, jakie choroby zdążyły się u Ciebie rozwinąć i z jakim nasileniem?

 • nie więcej niż 30 lat
 • mniej niż 40 lat
 • nie więcej niż 50 lat
 • nie więcej niż 60 lat
 • powyżej 60 lat

Jak widzisz sytuacji jest tyle ile ludzi na świecie. Bo oprócz przynależności do tych podstawowych grup, każdy człowiek różni się inną historię i inną budową mikroflory jelitowej i jej działaniem i szeregiem innych, niepowtarzalnych cech.

Dlatego tylko personalizowane podejście może być skuteczne w leczeniu uporczywej nadwagi, podobnie jak w leczeniu wielu innych chorób przewlekłych.

Pamiętaj, Twoja nadwaga nie powstała bez przyczyny!

Zwiększona masa ciała to sygnał, jaki powinien być dla Ciebie informacją, że coś jest nie tak z Twoją przemianą materii. Coś działa nieprawidłowo w Twoim organizmie.

Nadwaga to zazwyczaj dopiero początek problemów ze zdrowiem. Nieleczona nadwaga, wcześniej czy później prowadzi do poważnych powikłań zdrowotnych. 

Zagrożenie jest naprawdę poważne, bo  na tym samym podłożu zapalnym, na którym rozwija się nadwaga i otyłość, rozwijają się poważne choroby. Należą do nich: cukrzyca, choroby serca, choroby tarczycy, udar mózgu, zawał serca, rak, choroby układu nerwowego, żylaki, czy choroby skóry.

Pamiętaj, Twoja nadwaga nie powstała bez przyczyny!

Sama wybierasz sposób odchudzania dopasowany do Ciebie, do Twoich potrzeb i możliwości!

Ponieważ każdy jest inny, w Centrum Medycznym VIMED dostępnych jest wiele różnych metod odchudzania. Wybór optymalnej metody odbywa się podczas konsultacji wstępnej, a później, po przeprowadzeniu badań diagnostycznych, opracowywany jest szczegółowy program leczenia.

Poznaj nasze podstawowe metody skutecznego odchudzania

Jak skutecznie schudnąć - odżywianie spersonalizowane.

Odchudzanie spersonalizowane na podstawie badania nietolerancji pokarmowych.

Jeśli nie masz zbyt dużej nadwagi i chcesz pozbyć się tylko kilku nadmiernych kilogramów, najlepszą opcją jest spersonalizowana dieta eliminacyjno-rotacyjna. Podstawą do opracowania tej diety jest wynik badania nietolerancji pokarmowej i ukrytej alergii pokarmowej. 

Kod Metaboliczny 200, czyli test cytotoksyczności składników pożywienia to najbardziej czułe i najbardziej adekwatne do tego celu badanie. Krew do tego badania zostanie pobrana w naszej klinice w Warszawie. Wyniki dostępne są już po 3 dniach roboczych.

Na podstawie wyników badania, podczas konsultacji z dietetykiem klinicznym otrzymasz Twoje spersonalizowane zalecenia żywieniowe. Taka indywidualna dieta ta pozwoli Ci wyeliminować z pożywienia produkty, które są źródłem Twoich problemów z wagą. 

Odchudzanie genetyczne – jak schudnąć bez ćwiczeń dzięki personalizacji diety?

Odchudzanie genetyczne – jak skutecznie schudnąć bez ćwiczeń dzięki personalizacji diety?

Jeżeli chcesz mieć wiedzę na temat twoich predyspozycji genetycznych – czyli informacje o genach, które odpowiadają za nadwagę, wybierz dietę opartą o badanie nutri-genetyczne. To tak zwana Genodieta, to program odżywiania oparty o wyniki badania Twojego DNA,. 

Coraz więcej doniesień naukowych potwierdza, że najlepsze wyniki w optymalizacji odżywiania uzyskuje się dzięki wynikom badania genetycznego. Chudniesz 2,5 raza szybciej niż osoby, które nie wykonały takiego badania.

Badanie genetyczne dostarcza informacji nie tylko na temat optymalnej dla ciebie diety genetycznej. Dysponując informacjami o ekspresji Twoich genów możesz także optymalnie spersonalizować swój program treningowy.

Terapia metaboliczna - sposób jak skutecznie schudnąć

Terapia Metaboliczna – leczenie przewlekłych stanów zapalnych i chorób cywilizacyjnych

Jeżeli Twoje problemy są bardziej złożone, możemy zastosować bardziej zaawansowane, kompleksowe metody odchudzania, czyli leczenia nadwagi lub otyłości. Ten rodzaj terapii jest wskazany jeśli nadwaga stała się przewlekłym problemem, jeśli  wielokrotnie się odchudzałaś i kilogramy ciągle wracały.

 Jeśli cierpisz na różnego rodzaju dolegliwości przewlekłe, to potrzebujesz kompleksowego, profesjonalnego leczenia przyczynowego. Nie trać czasu, bo ważny jest każdy dzień Twojego Życia. Od razu zdecyduj się na Terapię Metaboliczną

To kompleksowe podejście zapewnia wszechstronną diagnostykę i konsultacje z lekarzem medycyny funkcjonalnej. W ramach programu masz zapewnione także konsultacje z dietetykiem klinicznym oraz serie zabiegów rehabilitacji komórkowej. Takie podejście umożliwia uzyskanie efektu synergii.

Terapia Metaboliczna pozwala leczyć większość przewlekłych chorób cywilizacyjnych, w tym także najbardziej uporczywą nadwagę i otyłość. To wieloczynnikowa, spersonalizowana metoda leczenia przyczynowego!

Jak wykorzystać efekt synergii w skutecznym odchudzaniu?

Pamiętaj, że odżywianie to nie wszystko. Aby odchudzanie było naprawdę skuteczne, niezbędne jest synergiczne (jednoczesne) wspomaganie procesów metabolicznych na poziomie komórkowym. W tym celu wdrażamy odpowiedni dobrane zabiegi rehabilitacji komórkowej.

Przekonasz się, że możliwe jest odchudzanie szybkie i bezpieczne. Terapia Metaboliczna to najmądrzejsza metoda walki z uporczywą nadwagą i wszystkimi innymi zaburzeniami odżywiania. Redukcja masy ciała postępuje systematycznie i bez jakiegokolwiek ryzyka działań niepożądanych.

Czy aktywność fizyczna jest w ogóle potrzebna w odchudzaniu?

Jak skutecznie schudnąć bez ćwiczeń? Wielu ludziom wydaje się to niemożliwe. Aktywność fizyczna jest zawsze wskazana, jednak musi być dostosowana do Twojego stanu zdrowia i możliwości. 

Odchudzając się w naszej klinice ćwiczenia, intensywne spacery, czy jogging wdrożysz dopiero wtedy, kiedy zrzucisz dużą część swojej nadwagi i kiedy będziesz miała na to ochotę. Polubisz zdrowe gotowanie i dostosujesz swój sposób odżywiania tak, żeby nie dopuścić do rozwoju stanu zapalnego wywołanego przez nietolerancję pokarmową, czy ukrytą alergię pokarmową. Zmienisz całe swoje życie i zobaczysz „na sobie”, że prawidłowe odżywianie jest najważniejsze, bo decyduje o wszystkich aspektach Twojego życia.

Terapia Ketogeniczna – szybkie i skuteczne odchudzanie

Jeśli Twoim problemem jest jak szybko i skutecznie schudnąć, Terapia Ketogeniczna to najlepszy wybór. Wiele osób staje przed wyzwaniem szybkiego odchudzania. Jest wiele różnych sytuacji zdrowotnych, czy życiowych, kiedy liczy się czas! Każdy dzień z nadwagą przybliża do zawału, udaru, problemów z nadciśnieniem…

Wtedy z pomocą przychodzi Terapia Ketogeniczna. 

To absolutnie rewolucyjna metoda, która polega na wprowadzeniu przez okres siedmiu (7) do dziesięciu (10) dni, substytutów posiłków. Jest to specjalnie przygotowana mieszanka odżywcza, która podawana jest bezpośrednio do żołądka, za pomocą specjalnej przenośnej pompki i cienkiej sondy nosowo-żołądkowej.

To pewne, szybkie i bezpieczne odchudzanie, pod pełną opieką specjalistów. To naukowa metoda szybkiej redukcji masy ciała!

Terapia Ketogeniczna pozwoli Ci “przełamać” Twój metabolizm i sprawi, że organizm zacznie spalać nadmierne zapasy tkanki tłuszczowej w procesie zwanym ketozą. W ciągu kilku dni pozbędziesz się obrzęków i kilku kilogramów tkanki tłuszczowej. Najciekawsze jest to, że znika tłuszcz w tych miejscach, które najtrudniej poddają się odchudzaniu – tkanka brzuszna, wewnętrzna strona ud, czy ramiona. Terapia Ketogeniczna ma niewiele wspólnego z tak ostatnio modną i kontrowersyjną dietą ketogeniczną.

Teraz kiedy już wiesz to wszystko, Twoja metamorfoza zależy teraz już tylko od Ciebie

Mamy skuteczność na poziomie 98% w leczeniu uporczywej nadwagi. To znaczy, że w naszej klinice prawie każdy może szybko schudnąć. Trzeba tylko podjąć decyzję i obdarzyć nas zaufaniem. 

W ciągu kilku dni zaobserwujesz pierwsze korzystne zmiany, a po kilku lub kilkunastu tygodniach będziesz musiała tłumaczyć się znajomym, że to ta sama TY, tylko szczuplejsza o kilka, czy kilkanaście lub kilkadziesiąt zbędnych kilogramów.

W CM VIMED znamy mechanizm nadwagi i otyłości, rozumiemy Twoje potrzeby

Nadwaga to tylko wierzchołek góry lodowej. Przyczyną nadwagi i otyłości oraz wielu chorób im towarzyszących jest przewlekły stan zapalny, prowadzący do niedożywienia, a silna wola czy jej brak niewiele ma z tym wspólnego. 

Długotrwałe, niemal niewidoczne przewlekłe działanie stanu zapalnego wyniszcza organizm i prowadzi do wielu poważnych chorób przewlekłych.

Dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji, bo liczy się każdy dzień Twojego Życia.

Dieta odchudzająca będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu

Tajemnica zdrowej i zgrabnej sylwetki tkwi w dostarczaniu odpowiednich składników pożywienia. Zadbamy o sprawne funkcjonowanie Twojego układu pokarmowego, dostosowując  pożywienie do Twojego indywidualnego fenotypu i genotypu. To, co jest dobre dla innych, może być trucizną dla Ciebie. Dlatego kluczem do sukcesu jest personalizowana dieta.

Dieta odchudzająca będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojego organizmu
Jak schudnąć - Chudniesz codziennie bez uczucia głodu

Chudniesz codziennie bez uczucia głodu

W wyniku wdrożenia kompleksowego, wieloczynnikowego postępowania zapewniamy Ci odpowiednią podaż składników odżywczych: białek, tłuszczy i węglowodanów. Zadbamy także o odpowiedni poziom składników mineralnych i witamin oraz błonnika. Zapewniamy w ten sposób zrównoważone spalanie i wydalanie tkanki tłuszczowej bez uczucia głodu.

Zrzucasz tłuszcz bez morderczych ćwiczeń

Zaczynamy odchudzanie od diety i zabiegów. Dopiero po zrzuceniu połowy zbędnych kilogramów zalecimy Ci powolne zwiększanie aktywności ruchowej i wykonywanie ćwiczeń. Z naszych doświadczeń wynika, że wtedy będziesz to robić z radością i bez wysiłku. Dużo łatwiej jest biegać po lesie i robić przysiady, kiedy zrzuciło się już na przykład 15 kilogramów.

Jak schudnąć - Zrzucasz tłuszcz bez morderczych ćwiczeń
Odchudzimy Cię szybko, zdrowo i bezpiecznie

Odchudzimy Cię szybko, zdrowo i bezpiecznie

W naszych terapiach nie stosujemy żadnych środków farmakologicznych ani intensywnych ćwiczeń fizycznych, żadnej monodiety, diety redukcyjnej, czy drogich suplementów. Dzięki takiemu podejściu nie notujemy żadnych skutków ubocznych ani żadnych problemów z przewodem pokarmowym, zmęczeniem czy bolącymi stawami.

Nowoczesne odchudzanie dzięki najnowszej technologii

Unikalne zabiegi medycyny fizykalnej, wspomagają organizm w procesie oczyszczania i odżywiania i oddychania komórkowego. Dzięki temu proces odchudzania przebiega szybko i bez żadnych negatywnych konsekwencji dla organizmu. Zabiegi na ciało wspomagają także regenerację i ujędrnienie skóry i tkanki podskórnej, zapobiegając zwiotczeniu i obwisłości skóry.

jak schudnąć - Nowoczesne odchudzanie dzięki najnowszej technologii

Po przeczytaniu tych informacji nie masz już wymówek. Już wiesz, jak skutecznie schudnąć. Teraz to już tylko od Ciebie zależy, czy odzyskasz ładną i zgrabną sylwetkę! 

Wiesz już, że skuteczne odchudzanie, to nie rezygnacja z posiłków i głodówki, ale racjonalne dostarczanie właściwie dobranych produktów. Zdrowe odchudzanie w Centrum Medycznym VIMED nie oznacza głodówek ani katowania się na siłowni. To racjonalne postępowanie dietetyczne i zabiegowe, które przywróci równowagę w Twoim organizmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *