Julia Trawińska z warszawskiej kliniki VIMED na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej AMWC 2023 w Monako

Julia Trawińska z warszawskiej kliniki VIMED na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej AMWC 2023 w Monako

AMWC Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Innowacyjna, spersonalizowana terapia leczenia stanów zapalnych, uporczywej nadwagi i otyłości brzusznej u osób pow. 40 roku życia

Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World

Prestiżowy 21 Kongres Medycyny Estetycznej i Anti – Aging odbywający się w Monako w dniach 30 marca – 1 kwietnia 2023 roku  gromadzi ekspertów z całego świata.

Pod egidą Stowarzyszenia Aesthetic Multispecialty Society (AMS) kongres promuje multidyscyplinarne programy medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, nieustanną edukację, nowe idee i wymianę doświadczeń środowiska naukowego i praktyków medycyny przeciwstarzeniowej.

Kongres, objęty Wysokim Patronatem H.S.H. Księcia Monako Alberta II, odbywa się w Centrum Konferencyjnym Grimaldi Forum w Monte-Carlo.

Najwyższe standardy, Najnowsza wiedza

Organizatorzy kongresu zapraszają do udziału specjalistów z różnych dziedzin oraz obiecujących praktyków z całego świata. Każda prezentacja jest tworzona na podstawie 4 zasad: Doświadczenie, Doskonałość, Dowody, Zaangażowanie i jest tak konstruowana, aby umożliwić uczestnikom aktywny udział i debatę.

Kongres w zeszłym roku zgromadził ponad 12 000 delegatów, ponad 250 firm oraz ponad 250 mówców z całego świata.

AMWC Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World

W tym roku Centrum Medyczne VIMED ma przyjemność aktywnie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Julia Trawińska, Dietetyk Kliniczny Specjalista Medycyny Funkcjonalnej i Terapii Fenotypowej oraz CEO CM VIMED, została uznana za jednego z najbardziej obiecujących i innowacyjnych specjalistów młodego pokolenia w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej na świecie i zaproszona do przedstawienia wyników swoich badań w sesji Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World.

Spośród setek kandydatów z całego świata, do miana Młodych Innowatorów do zaprezentowania swoich badań zostało zaproszonych tylko 6 osób, w tym Julia Trawińska z CM Vimed jako jedyna Polka.

Rada Kongresu spośród zgłoszonych kandydatów wybrała osoby, które w swoich badaniach spełniały kryteria Istotności, Spójności, Efektywności, Oryginalności oraz Mające Wpływ na rozwój nauki, a także takie, które były poparte dowodami.

Jest to niezwykłe wyróżnienie dla nas, które świadczy o tym, że nasza wieloletnia praktyka, poparta świetnymi rezultatami została dostrzeżona i wyróżniona na arenie międzynarodowej.

Prezentacja Julii Trawińskiej na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Podczas swojej prezentacji, 30 marca o godz. 14:00 Julia Trawińska przedstawi wyniki badania pokazującego skuteczność doustnej terapii ketogenicznej, przeprowadzonego z udziałem pacjentów, którzy poddani zostali innowacyjnej terapii leczenia uporczywej nadwagi w CM Vimed. Tematem prezentacji będzie:

Innowacyjna, spersonalizowana terapia leczenia stanów zapalnych, uporczywej nadwagi i otyłości brzusznej u osób pow. 40 roku życia.

Autorska metoda opracowana przez Julię Trawińską przy współpracy z włoskimi naukowcami, dzięki personalizacji i wykorzystaniu efektu synergii, wykazuje potwierdzone rezultaty w likwidacji stanów zapalnych a dzięki temu skuteczność w przywracaniu optymalnego metabolizmu komórkowego u pacjentów po 40 roku życia.

Spersonalizowana metoda medycyny funkcjonalnej prowadzi do  regeneracji wszystkich narządów na poziomie komórkowym i odmłodzenia całego organizmu.

Centrum Medyczne VIMED w gronie finalistów konkursu AMWC Awards 2023

W ramach Kongresu przeprowadzany jest konkurs AMWC Awards, który ma na celu wyłonienie najlepszych osiągnięć z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

W tym roku, podczas 9 edycji konkursu AMWC Awards 2023, spośród 12 kategorii wybierane są najlepsze, innowacyjne procedury mające na celu poprawę kondycji, wyglądu, jakości życia i rewitalizację organizmu.

CM VIMED zostało zakwalifikowane do finału tego prestiżowego konkursu w dwóch kategoriach:
04 – Najlepsze niechirurgiczne modelowanie sylwetki
12 – Najlepsze efekty medycyny integracyjnej, poprawiające jakość życia

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 1 kwietnia 2023 r.

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu oraz zakwalifikowanie się do konkursu to niezwykle ważne osiągnięcie dla Julii Trawińskiej, CEO kliniki medycyny funkcjonalnej VIMED.

Julia Trawiska jako prezes Fundacji Medycyny Stylu Życia od lat propaguje w Polsce to innowacyjne podejście w medycynie. Teraz będzie miała okazję podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze specjalistami medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej z całego świata.

W Centrum Medycznym VIMED kieruje pracą zespołu specjalistów, którzy już od 17 lat pomagają pacjentom cierpiącym z powodu cywilizacyjnych chorób przewlekłych. Od początku swojej działalności klinika VIMED służyła osobom, które nie czekając na rozwój choroby, pragną czerpać z życia pełnymi garściami, ciesząc się zdrowiem do późnej starości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *