Klinika VIMED na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej AMWC 2023 w Monako

Klinika VIMED na Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej AMWC 2023 w Monako

AMWC Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
AMWC Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

AMWC  Monako to najważniejsza konferencja naukowa skupiająca specjalistów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej z całego świata.

Objęty Wysokim Patronatem H.S.H. Księcia Monako Alberta II, Światowy Kongres odbywa się w Centrum Konferencyjnym Grimaldi Forum w Monte-Carlo.

Pod egidą Stowarzyszenia Aesthetic Multispecialty Society (AMS) kongres promuje multidyscyplinarne programy medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, nieustanną edukację, nowe idee i wymianę doświadczeń środowiska naukowego i praktyków medycyny przeciwstarzeniowej. 

Ten prestiżowy 21 Kongres Medycyny Estetycznej i Anti – Aging odbywający się w Monako w dniach 30 marca – 1 kwietnia 2023 roku to wyjątkowe coroczne wydarzenie, które  nie ma sobie równych w tej dziedzinie na świecie. 

Uczestnicy AMWC Monaco skorzystają z programu naukowego na najwyższym poziomie, prezentowanego przez cenionych liderów opinii i edukatorów.

AMWC Awards 2023

Z radością pragniemy poinformować, że aż dwa zgłoszenia Centrum Medycznego VIMED Health & Beauty znalazły się w finale prestiżowego konkursu AMWC Awards 2023 w Monako, organizowanego od 18 lat. 

Konkurs AMWC Awards ma na celu wyłonienie najlepszych osiągnięć specjalistów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej z całego świata.

Udział w konkursie na przestrzeni lat wzięli najlepsi specjaliści z całego świata. Także w tym roku zgłosiły się sławy ze świata nauki, z najlepszych uczelni na świecie. Zgłosili się także najwybitniejsi przedstawiciele prktyki – światowej klasy specjaliści z najbardziej renomowanych szpitali, klinik i prywatnych praktyk.

Nie wiemy, czy otrzymamy nagrodę, bo konkurencja jest niezwykle silna, ale znalezienie się w gronie finalistów tego prestiżowego konkursu i to w aż dwóch kategoriach, to dla nas wielkie wyróżnienie i ogromny zaszczyt.

W konkursie aplikować można było w 12 kategoriach:

 1. Najlepsze niechirurgiczne odmładzanie twarzy
 2. Najlepsze niechirurgiczne upiększanie twarzy
 3. Najlepsze chirurgiczne odmładzanie twarzy
 4. Najlepsze niechirurgiczne modelowanie sylwetki
 5. Najlepsze chirurgiczne modelowanie sylwetki
 6. Najlepsza kuracja oparta na wykorzystaniu energii
 7. Najlepsza odbudowa włosów
 8. Najlepsze odmładzanie narządów płciowych
 9. Najlepsze wzmocnienie skóry i leczenie blizn
 10. Najlepsza terapia poprawiająca kondycję
 11. Najlepsze leczenie z wykorzystaniem nici
 12. Najlepsze efekty medycyny integracyjnej, poprawiające jakość życia

Nasza klinika zgłosiła swoje osiągnięcia w dwóch kategoriach:

04 – Najlepsze niechirurgiczne modelowanie sylwetki
12 – Najlepsze efekty medycyny integracyjnej, poprawiające jakość życia

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 1 kwietnia 2023 r. 

Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World

Nasz ekspert, specjalista Terapii Fenotypowej, Julia Trawińska została zaproszona do zaprezentowania wyników swoich badań podczas kongresu, w sesji

Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World.

Julia Trawińska, jako jedyna osoba z Polski, została uznana za jednego z najbardziej obiecujących i innowacyjnych specjalistów młodego pokolenia w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej na świecie.

AMWC Monaco zaprosiło następną generację badaczy i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową do zaprezentowania swoich najbardziej innowacyjnych i oryginalnych osiągnięć.

Finaliści zaprezentują swoje prace zarówno ekspertom, jak i publiczności kongresu, aby przeanalizować i przedyskutować ogólne implikacje ich pracy dla przyszłości medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Aesthetic Disruptors Young-Career Innovators From Around The World
Innowacyjna, spersonalizowana terapia leczenia stanów zapalnych, uporczywej nadwagi i otyłości brzusznej u osób pow. 40 roku życia

Tytuł prezentacji Julii Trawińskiej: Innowacyjna, spersonalizowana terapia leczenia stanów zapalnych, uporczywej nadwagi i otyłości brzusznej u osób pow. 40 roku życia

Przedmiotem prezentacji będą wyniki badania skuteczności opracowanej przez Julię przy współpracy z włoskimi naukowcami doustnej terapii ketogenicznej.

Wykład jest podsumowaniem badania nad skutecznością tej innowacyjnej terapii, z przykładami przypadków 62 pacjentów, którzy zostali poddani leczeniu.

Zaprezentowane zostanie rewolucyjne podejście do leczenia uporczywej nadwagi u pacjentów po 40. roku życia z otyłością brzuszną.

Dodatkową korzyścią terapii jest spowolnienie procesu starzenia w prawie wszystkich komórkach organizmu, bez ryzyka powikłań.

Dane statystyczne zostaną przedstawione za pomocą tabel i wykresów, aby potwierdzić skuteczność terapii.

Podczas wykładu Julia Trawińska wyjaśni, w jaki sposób stosowana przez nią medycyna przeciwstarzeniowa w coraz większym stopniu adresuje problem przedwczesnego starzenia się człowieka i leczenia chorób związanych z wiekiem.

To procesy wykraczające poza widoczne objawy, takie jak problemy ze skórą lub włosami. Kluczowe pytania, na które należy odpowiedzieć, to jak osiągnąć wewnętrzne odmłodzenie organizmu, by zapewnić zdrowie i lepszą jakość życia.

Odmłodzona skóra i zgrabna sylwetka to tylko skutki uboczne tej innowacyjnej terapii opracowanej przez Julię Trawińską w klinice VIMED w Warszawie.

Nadwaga

Uzyskanie 98-procentowej skuteczności w redukcji masy ciała, bez konieczności zwiększania aktywności fizycznej u osób powyżej 40 roku życia to prawdziwa rewolucja w leczeniu nadwagi i otyłości i odmładzaniu.

Warto zwrócić uwagę, że nasza unikalna terapia ketogeniczna okazuje się także niezwykle skuteczna jako element leczenia wielu innych (poza nadwagą) chorób przewlekłych o podłożu zapalnym.

Jesteśmy dumni z naszej kliniki, która wyznacza nowe, światowe standardy w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej. Jest nam bardzo miło, że nasze osiągnięcia zostały zauważone i docenione przez grono najwybitniejszych specjalistów z całego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *