Marina Łuczenko | VIMED

Marina Łuczenko

Marina ŁuczenkoWe wrześniu tego roku, Marina rozpoczęła swoją przygodę z VIMEDEM. W rozmowie z nami przyznała, że wybrała nasz środek z pełną determinacją – “ponieważ chciałam zacząć się zdrowo odżywiać, wybrałam VIMED, bo tu dietę opracowano na podstawie mojego DNA”.

Dieta eliminacyjno-rotacyjna opracowywana w VIMEDZIE polega na czasowym wyłączeniu z jadłospisu produktów wywołujących przewlekły stan zapalny w organizmie. Jego objawami są najczęściej: dodatkowe kilogramy, reakcje alergiczne, choroby cywilizacyjne ale także brak energii i przewlekłe zmęczenie. “W moim przypadku dieta polega na czasowym wyeliminowaniu pieczywa, nabiał i mięso, a efekty które najszybciej zaobserwowałam to zdecydowanie lepsza kondycja skóry, włosów, paznokci. Ogromne pokłady energii. Przy okazji zrzucone zbędne kilogramy:) no i świetne samopoczucie”- chwali się Marina.

Ciekawi też trudności podczas terapii, zapytaliśmy o nie Marinę.

Na początku ciężko jest się przyzwyczaić do braku pewnych produktów, ale po jakimś czasie dieta zmienia sie w sposób życia. Praktycznie nie odczuwa się braku wcześniej ulubionych produktów, bo nabieramy innych nawyków. Polecam ją wszystkim, którzy chcą zadbać o siebie, poznać swój organizm i nauczyć się jak zdrowo żyć w zgodzie ze sobą. Bo źródło piękna leży na talerzu 🙂 – mówi Marina.

Obecnie Marina blisko współpracuje z telewizją TVN . Gra w sztandarowym serialu „39 i pół” i uczestniczy w różnego rodzaju programach z rodziny TVN. Równocześnie przygotowuje się do pierwszej solowej płyty. Wokalistka zdradziła, że krążek będzie promował teledysk w którym pojawi się tancerz, który pracował z Janet Jackson. Łuczenko na debiutanckiej płycie zamierza zaprezentować “glam pop”, który ma być muzyką popularną na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *