Detoksykacja – pasożyty toksyny złogi!

Jaki detoks przywróci równowagę organizmu?

Detoksykacja – pasożyty toksyny złogi. Czy zadajesz sobie pytanie: jaki detoks zastosować, by przywrócić równowagę organizmu? Procedura Medical City Detox opracowana i stosowana w Centrum Medycznym VIMED jest jedną z najbardziej kompleksowych i skutecznych metod wspomagania naturalnych procesów detoksykacji. W rezultacie ta metoda jest tak skuteczna, bo polega na likwidacji źródeł toksyn. Stosujemy jednoczesne usprawnianie naturalnych procesów detoksykacji na wielu płaszczyznach. Dotyczy to zarówno wątroby, jelit i płuc, jak i skóry.

W związku z tym zalecamy Ci regularne powtarzanie zabiegów wspomagających detoksykację, czyli oczyszczanie organizmu, jeżeli masz już za sobą 30 rok życia. Jest to konieczne, gdyż wtedy naturalne procesy detoksykacji zaczynają stawać się niewydolne. Wspomaganie detoksykacji staje się niezbędne, bo od tego zależy Twoja zdolność do normalnego funkcjonowania.

U osób w wieku 40 i więcej lat wspomaganie detoksykacji organizmu jest już koniecznością, ponieważ jest to warunek utrzymaniu zdrowia i młodego wyglądu.

Dlatego szczególnie osobom, u których badanie genetyczne potwierdziło uszkodzenie genów odpowiedzialnych za detoksykację komórkową, zalecamy okresowe detoksy w formie spersonalizowanych zabiegów i procedur wspomagających procesy detoksykacji. Często sięgamy także po naturalne produkty detoksykujące, czy detoksy sokowe, których działanie przy obecnym trybie życie jest niewystarczające. [czytaj więcej]

null

Detox Metali Ciężkich

Usuń ciężkie metale ze swojego organizmu. Nasz program detoksykacji metali ciężkich został opracowany przez naszych specjalistów w taki sposób, by jak najbardziej efektywnie usunąć je z Twojego ciała.

null

Oczyszczanie wątroby

Wątroba to najważniejszy narząd odpowiedzialny za oczyszczanie i detoksykację organizmu. Usuń ciężkie metale ze swojego organizmu. Bardzo wiele czynników (alkohol, zanieczyszczenia środowiska)

null

Detox przed ciążą

To bardzo dobry pomysł dla Ciebie i dla Twojego dziecka, by przed zajściem w ciążę oczyścić organizm zarówno kobiety jak i przyszłego taty

null

Detox tytoniowy

Palenie przez wiele lat powoduje wiele poważnych zniszczeń w ciałach większości z nas. Tytoniowy detoks został opracowany po to, by uchronić Cię przed ryzykiem zachorowania na najgroźniejsze choroby.

null

Alcohol Detox

Nadużywanie alkoholu wywołuje wiele poważnych negatywnych konsekwencji prowadząc do marskości wątroby i przedwczesnej śmierci. Nie zawsze można uniknąć nadmiernej konsumpcji alkoholu, dlatego nasi specjaliści opracowania program usprawniający odprowadzenie metabolitów alkoholu z organizmu.

null

Detox polekowy

Usuń koniecznie pozostałości leków. Prawie żaden lek nie metabolizuje się w 100 procentach. Nasz program detoksykacji ułatwi ewakuację toksycznych pozostałości po terapii farmakologicznej – chemioterapii, antybiotykoterapii, lekach przeciwbólowych.

null

Botox Detox

Dzisiaj wypełniacze jak botox, czy silikonowe implanty są stosowane powszechnie w medycynie estetycznej. Badania naukowe wykazały, że cząsteczki tych wypełniaczy rozpuszczają się w krwioobiegu i stwarzają ryzyko dla Twojego ciała.

null

Tatoo Detox

Uchroń się przed chorobą Alzheimera. Pigmenty pozostawiają mikroskopijne cząstki, które mogą zaburzyć funkcjonowanie Twojego układu odpornościowego, prowadzą do rozwoju stanu zapalnego.

null

Detox profilaktyczny

Młodzi, zdrowi i aktywni ludzie, coraz częściej wyglądają źle. Szare twarze pokryte pryszczami, zamaskowanymi starannym makijażem.

null

Detox limfatyczny

Siedzący tryb życia, stres, nadużywanie alkoholu, nieregularne życie płciowe, ogólne zmęczenie. Łagodny stan zapalny prostaty, niedogodności związane z przerostem prostaty, częste infekcje dróg rodnych, opuchnięta twarz

null

Głodówka lecznicza

Siedzący tryb życia, stres, nadużywanie alkoholu, nieregularne życie płciowe, ogólne zmęczenie. Łagodny stan zapalny prostaty, niedogodności związane z przerostem prostaty, częste infekcje dróg rodnych, opuchnięta twarz

null

Detox skóry

Detoks skóry, wbrew obiegowym opiniom lansowanym przez internetowe influencerki branży kosmetycznej, nie polega wcale na dokładnym oczyszczeniu zewnętrznych warstw naskórka z zalegających w nim zanieczyszczeń...

Medical City Detox – Detoksykacja – pasożyty toksyny złogi, medyczna detoksykacja organizmu

Nie pozwól, by Twoje ciało stało się składowiskiem toksycznych substancji.

Wydawać by się mogło, że ludzki organizm nie musi być wspomagany z zewnątrz, bo wyposażony jest w naturalne mechanizmy oczyszczania ustroju z ubocznych produktów przemiany materii. Jest to tak zwany proces fizjologicznej detoksykacji.

Tak powinno być. Wątroba, nerki, płuca, skóra, układ pokarmowy, układ krwionośny i układ limfatyczny powinny radzić sobie z wydalaniem pasożytów, drożdżaków,  złogów i wszystkich nagromadzonych toksyn.

Niestety nie jest to już możliwe we współczesnym, cywilizowanym świecie. Dominuje w nim stres, wysoko przetworzone pożywienie, nawozy sztuczne, środki ochrony roślin i wielkomiejski smog… Dodatkowo nadmiar alkoholu i papierosów,  masowo przyjmowane syntetyczne leki i suplementy diety. Także kosmetyki naszpikowane są konserwantami i barwnikami. Do tego dochodzą jeszcze odkryte stosunkowo niedawno, ultra niebezpieczne Dioxyny.

Podczas gdy nasze otoczenie zmienia się dynamicznie, nasz organizm ukształtowany przed tysiącami lat nie radzi sobie z nadmiarem toksyn. One wówczas gromadzą się w tkankach (w komórkach i przestrzeni międzykomórkowej).

Konieczność cyklicznej detoksykacji i usuwania pasożytów, złogów i toksyn jest oczywista

Jeżeli coraz częściej odczuwasz przewlekłe zmęczenie i ociężałość, to pomyśl o wspomaganiu detoksykacji. Obserwujesz u siebie problemy ze snem, lub przewlekłe migreny nie dają Ci żyć? Prawdopodobnie przyczyną jest nagromadzenie toksyn. Brakuje Ci motywacji i siły do codziennego funkcjonowania. To pasożyty, drożdżaki, toksyny i złogi, z którymi nie radzą sobie układy detoksykacji, powodują, że z dnia na dzień czujesz się coraz gorzej.

Dlatego najwyższy czas, by poważnie potraktować wspomaganie procesów oczyszczania organizmu, kiedy w lustrze widzisz podkrążone lub opuchnięte oczy. Twoja cera jest poszarzała, i skóra traci jędrność. Jeżeli ciągle zmagasz się z jakimiś trądzikami i wypryskami skórnymi, to odpowiedzialność za to mogą ponosić pasożyty, toksyny i złogi.

Pojawienie się dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego, takich jak gazy, wzdęcia, zaparcia, biegunki, bóle… To także poważny sygnał alarmowy. Potem coraz częściej łapiesz infekcje, coraz dłużej dochodzisz do siebie po wysiłku…

Dlatego to niezawodny znak, że Twój organizm nie radzi sobie z samodzielnym oczyszczaniem organizmu z nagromadzonych złogów, pasożytów, drożdżaków i toksyn.

Wspomaganie procesów detoksykacji organizmu od tysięcy lat uważane było  za podstawę medycyny przez wszystkie tradycyjne szkoły medyczne: arabską, chińską, ajurwedyjską, indiańską, a także europejską. Niestety od czasu rozwoju przemysłu farmaceutycznego lekarzy już nie uczy się tych tradycyjnych metod. Jednak coraz więcej dowodów potwierdza, że farmakoterapia nie rozwiązuje wszystkich problemów.

W tradycyjnej medycynie wszelkie procedury leczenia chorób zaczynały się od wspomagania naturalnych procesów detoksykacji. Dzięki nim organizm sam mógł powrócić do równowagi.

Od kilkudziesięciu lat lekarze wyposażeni w środki farmaceutyczne zapomnieli o tych tradycyjnych metodach leczenia. Na szczęście coraz więcej naszych kolegów lekarzy dostrzega niezwykłą skuteczność procedur leczenia, opartych na wspomaganiu procesów detoksykacji organizmu.

Nowe słowo klucz: DETOKSYKACJA – pasożyty złogi toksyny i drożdżaki w naszym otoczeniu towarzyszą nam od dzieciństwa

Egzotoksyny – czyli substancje toksyczne pochodzące z zewnątrz

Syntetyczne leki, hormony, suplementy diety, wyroby tytoniowe, dopalacze, narkotyki, alkohol. Wirusy, bakterie, pasożyty, drożdżaki. Dodatki do żywności – konserwanty, barwniki, polepszacze smaku. Antybiotyki, nawozy sztuczne, środki ochrony roślin – chemia w wodzie i w powietrzu. Ściany, farby, wykładziny, meble i tworzywa sztuczne w mieszkaniu i w pracy oraz smog elektromagnetyczny.

Endotoksyny – czyli substancje toksyczne wytwarzane przez organizm

Do tego dochodzą jeszcze tak zwane endotoksyny – wytwarzane przez Twoje własne komórki w procesie naturalnego metabolizmu. Każda komórka musi mieć zapewnioną ewakuację toksycznych metabolitów komórkowych. Każdy narząd ma swoje własne, wyspecjalizowane metody detoksykacji. Niewątpliwie każdy jest inny i każdego nieco inaczej funkcjonuje układ pokarmowy, układ limfatyczny, układ krwionośny, wątroba, nerki płuca, skóra. Dlatego każdy program detoksykacji powinien być dopasowany indywidualnie do Ciebie.

Kumulacja toksyn w organizmie

Z pewnością te wszystkie czynniki się kumulują i powodują nadmierne nagromadzenie toksycznych substancji w tkankach organizmów, które przez miliony lat kształtowały się w zupełnie innym środowisku. W rezultacie te toksyczne złogi sprzyjają powstawaniu najpoważniejszych, śmiertelnych chorób, w tym także chorób nowotworowych.

Detoksykacja – pasożyty toksyny złogi – zdolność organizmu do ich usuwania zmniejsza się wraz z wiekiem

Upośledzone wraz z wiekiem i coraz mniej sprawne naturalne mechanizmy detoksykacji komórkowej nie radzą sobie. W efekcie dochodzi do nagromadzenia toksycznych złogów. W związku z tym obserwujemy, że coraz młodsze osoby mają problemy z naturalną detoksykacją i potrzebują wsparcia. Szczególnie narażone na niebezpieczeństwo są osoby z upośledzeniem genów odpowiedzialnych za procesy detoksykacji komórkowej

Dlatego konsekwencją zaniedbań procesów detoksykacji są choroby przewlekłe, obniżona jakość życia i przedwczesna śmierć.

Najczęściej obserwujemy zaburzenia:

Rozwijają się choroby i dolegliwości:

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.