Medycyna estetyczna w Centrum Medycznym VIMED

Medycyna estetyczna w Centrum Medycznym VIMED

Innowacyjna, skuteczna i bezpieczna

Medycyna estetyczna Warszawa

Od początku istnienia naszej kliniki koncentrowaliśmy się na leczeniu przewlekłych stanów zapalnych i spowalnianiu procesów starzenia się organizmu.

Medycyna estetyczna wymaga innego podejścia, bo to właśnie stan zapalny odpowiada za to, że pojawiają się zmarszczki, przebarwienia, skóra traci elastyczność i w coraz większym tempie wypadają nam włosy.

Medycyna estetyczna i Anti-Aging to kompleksowe oddziaływanie na organizm pacjenta

Od początku istnienia kliniki zaczęliśmy pracować nad opracowaniem protokołów, które zapewnią przywrócenie naturalnych zdolności organizmu do samouzdrawiania i regeneracji. Dzięki temu nasi pacjenci nie tylko wyglądają młodziej, ale też tak się czują.

Wprowadzając wszystkie nasze terapie zawsze kierowaliśmy się przede wszystkim zasadą zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom.

Nie inwestowaliśmy w urządzenia, które naszym zdaniem były nadmiernie inwazyjne, lub których stosowanie związane byłoby ze zbyt dużym ryzykiem dla pacjentów.

Dlatego w arsenale naszych urządzeń zabiegowych nie było laserów frakcyjnych. Dopiero kiedy pod koniec 2019 roku wprowadzono na rynek wieloigłowy, próżniowy pistolet do mezoterapii, niezwłocznie podjęliśmy decyzję o jego zakupie.

Medycyna Anti-aging to kompleksowe oddziaływanie na organizm
Osocze bogatoplytkowe

Najnowsze innowacje technologiczne w medycynie estetycznej

Perfect Injector 32G zapewnia precyzję, bezpieczeństwo, komfort, szybkość i ekonomiczność przewyższającą tradycyjne metody rewitalizacji skóry. Liczba 32 G oznacza, że igiełki cartridga pistoletu są tak cienkie jak igły do podawania insuliny. Te igiełki nie tylko uszkadzają skórę, jak to ma miejsce w wypadku laserów, czy derma penów ew celu jej rewitalizacji.

W trakcie nakłucia, którego głębokość można precyzyjnie regulować, przez każdą z 9 igiełek podawany jest do odpowiedniej warstwy skóry preparat, który rzeczywiście umożliwi regenerację skóry.

Tę technologię wykorzystujemy z wielkim powodzeniem w celu odmładzania skóry twarzy, leczenia zmarszczek i uszkodzeń skóry. Stosujemy go także w zabiegach na każdą część ciała, w celu poprawy ujędrnienia skóry i likwidacji cellulitu.

To rewelacyjne narzędzie wykorzystujemy również w terapiach trychologicznych w celu leczenia skóry głowy. Ten fantastyczny zabieg pozwala powstrzymać utratę włosów i poprawić ich wygląd.

Wcześniej świat nie dysponował taką technologią

Mezoterapia Warszawa

Dzięki tej unikalnej konstrukcji pistoletu i cartridga zabieg jest nie tylko prawie bezbolesny, ale w przeciwieństwie do zabiegów mezoterapii stosowanych dotychczas urządzeniami typu dermapen pozwala na efektywne wprowadzenie do skóry preparatów leczniczych.

Jednocześnie dzięki zastosowaniu dziewięciu igiełek zamiast jednej, jak to ma miejsce w mezoterapii jednoigłowej, pozwala na równomierne i błyskawiczne dostarczenie do skóry osocza bogatopłytkowego, fibryny, czy też koktaili peptydowych lub witaminowych.

Ta innowacyjna technika, w połączeniu z pozostałymi urządzeniami wykorzystywanymi w naszych wieloczynnikowych terapiach, umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów przy minimalnym ryzyku i dyskomforcie dla pacjenta.

Mezoterapia iniekcyjna wieloigłowa

Mezoterapia iniekcyjna wieloigłowa Perfect Injector 32G – skuteczność, precyzja i bezpieczeństwo

Mezoterapia iniekcyjna jest popularnym zabiegiem w medycynie estetycznej, polegającym na wprowadzaniu substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą mikroiniekcji. Tradycyjne metody mezoterapii wymagają stosowania igieł, co może powodować pewien dyskomfort i powodować drobne krwawienia.

Mezoterapia iniekcyjna

Mniejszy dyskomfort podczas wykonywania zabiegu

Dzięki innowacyjnemu pistoletowi Perfect Injector 32G – zabieg mezoterapii iniekcyjnej stał się znacznie bardziej precyzyjny, bezpieczny i komfortowy. Igiełki sa tak cienkie, że czasami nie trzeba nawet stosować kremów znieczulających.

Mniejsze ryzyko powikłań podczas zabiegu mezoterapii

Pistolet Perfect Injector 32G wyposażony jest w innowacyjną, wieloigłową głowicę, która umożliwia jednoczesne wprowadzanie substancji aktywnych za pomocą wielu mikroigieł. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko powstawania nierówności i miejscowych niekorzystnych efektów ubocznych.

Mniejsze ryzyko powikłań podczas zabiegu mezoterapii
Czas wykonania zabiegu mezoterapii iniekcyjnej

Skrócenie czasu wykonania zabiegu mezoterapii iniekcyjnej

Dziewięć igieł o precyzyjnie kontrolowanej głębokości wkłucia powoduje, że wprowadzanie substancji aktywnych przy użyciu pistoletu Perfect Injector 32G jest szybsze niż tradycyjne metody, co pozwala na skrócenie czasu trwania zabiegu.

Bezpieczeństwo zabiegu mezoterapii próżniowej

Najważniejszym atutem pistoletu Perfect Injector 32G jest jednak jego bezpieczeństwo. Dzięki precyzyjnemu sterowaniu i zaawansowanym mechanizmom ochronnym, ryzyko uszkodzenia tkanek jest minimalizowane, a pacjenci mogą czuć się pewnie.

Substancja aktywna jest w pełni wykorzystywana na Twojej skórze!

Kolejnym atutem pistoletu Perfect Injector 32G jest jego ekonomiczność. Dzięki wykorzystaniu wieloigłowej głowicy, możemy w pełni wykorzystać pobrane od pacjenta osocze, jak i substancje aktywne dostępne w ampułkach.

Nowy wymiar zabiegów mezoterapii iniekcyjnej w CM VIMED

Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii, Centrum Medyczne VIMED gwarantuje precyzję, bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu mezoterapii iniekcyjnej. Pacjenci mogą cieszyć się znakomitymi rezultatami uzyskiwanymi w wyniku zabiegów.

Ta nowoczesna, małoinwazyjna technologia jest wykorzystywana do rewitalizacji skóry twarzy, skóry głowy oraz innych części ciała, takich jak dłonie, uda, brzuch czy pośladki. minimalnym dyskomfortem oraz krótszym czasem trwania zabiegu.

Mezoterapia iniekcyjna
Zabiegi medycyny estetycznej Warszawa

Profesjonalizm, odpowiedzialność i troska to klucz do sukcesu

Zabiegi medycyny estetycznej w Centrum Medycznym VIMED to nie tylko innowacyjne technologie, ale również lekarze specjaliści, którzy mają rękę do wykonywania tych zabiegów.

Posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wykonują zabiegi z najwyższą starannością i dbałością o zadowolenie pacjenta. Potrafią nie tylko perfekcyjnie wykonać zabieg, ale także dobrać sekwencje zabiegów w taki sposób, by uzyskać najlepsze efekty.

Działaj jak najprędzej

Umów się jak najprędzej na konsultację ze specjalistą medycyny estetycznej w Centrum Medycznym VIMED.
Pomożemy dobrać zabieg indywidualnie do Twoich potrzeb!

Jeśli pragniesz poprawić wygląd swojej skóry, powstrzymać wypadanie włosów, spowolnić procesy starzenia się, zadzwoń i umów termin.
Pamiętaj, że najczęściej trzeba czekać na wizytę co najmniej dwa tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *