Nadeszła pora, żebym teraz zadbała o siebie – Historia Pani Magdaleny | VIMED

Nadeszła pora, żebym teraz zadbała o siebie – Historia Pani Magdaleny

Skuteczne odchudzaniePani Magdalena przyszła do CM Vimed, aby pozbyć się nadmiaru kilogramów, z którymi nie może sobie poradzić od wielu lat. Po urodzeniu dwójki dzieci nie miała czasu, żeby zadbać o siebie i odwlekała decyzję o zmianie diety. Wciąż pojawiały się ważniejsze obowiązki. Kiedy już postanowiła, że coś zmieni w swoim życiu, zdecydowała się na test genetyczny DNA 58 Geno Dieta – Odchudzanie i Odżywianie (DNA NutriControl), dzięki któremu można dopasować żywienie do genotypu pacjenta.

Pani Magdalena obawiała się na początku polecanych zabiegów, terapii ketogenicznej i myślała, że dostanie restrykcyjną i niesmaczną dietę.

Po wykonaniu testów genetycznych i przemyśleniu propozycji terapii przekazanej na Konsultacji Pierwszy Krok, Pani Magda zdecydowała się na Terapię Ketogeniczną. Bardzo emocjonalne podejście Pani Magdy do odchudzania spowodowało, że miała duże opory przed zabiegami hydrokolonoterapii, które zalecane są w terapii ketogenicznej. Szybko okazało się, że decyzja o terapii i zabiegi były strzałem w dziesiątkę! Po pierwsze w trakcie płukania jelita pozbyliśmy się pasożytów, które mogły żyć w organizmie pacjentki wiele lat. To za ich sprawą Pani Magda była ciągle osłabiona, niedożywiona (mimo otyłości!) i czuła się coraz gorzej sama ze sobą. Tasiemiec, którego pozbyliśmy się dzięki hydrokolonoterapii, był dla Pani Magdy wielkim zaskoczeniem – kiedy przyszła do Kliniki z zamiarem schudnięcia, nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, że pomożemy jej oczyścić i zregenerować organizm.

W trakcie Terapii Ketogenicznej Pani Magda czuła się bardzo dobrze, z każdym dniem nabierała więcej energii. Wyciągnęła nawet zapomniany i zakurzony rowerek stacjonarny i zaczęła regularnie z niego korzystać! A wcześniej nie chciała nawet słyszeć o siłowni, bieganiu czy jakimkolwiek innym wysiłku.

Aktualnie Pani Magda nadal chudnie, ale już bez sondy z mieszanką białkową. Zakończyła etap wyjścia z terapii ketogenicznej i dalej pracujemy nad dalszą redukcją masy ciała. Pani Magda zrzuciła z siebie ciężar ośmiu zbędnych kilogramów w ciągu kilkunastu dni! Dążymy do redukcji kolejnych ośmiu lub więcej, w czym pomoże dostosowanie zaleceń żywieniowych do indywidualnego profilu genetycznego. Poza prowadzeniem żywieniowym, Pacjentka zdecydowała się także na zabiegi Body Liftingu, dzięki którym skutecznie utraci zbędne centymetry w najbardziej problematycznych dla niej częściach ciała. Co istotne te zabiegi ujędrniają skórę, więc Pani Magda nie będzie musiała martwić się obwisłymi fałdami po zakończeniu terapii (w trakcie odchudzania, wygląd i kondycja skóry są jedną z największych obaw pacjentek!).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *