Procedura oczyszczania wątroby, czyli jak pozbyć się pasożytów - Historia Lucyny

Procedura oczyszczania wątroby, czyli jak pozbyć się pasożytów – Historia Lucyny

Pani Lucyna pojawiła się w Centrum Medycznym Vimed z polecenia koleżanki, która przeszła procedurę oczyszczania wątroby. Dzięki opowieściom koleżanki o terapii i efektom, które u niej zaobserwowała, Pani Lucyna zdecydowała się na przeprowadzenie terapii procedury regenerującej wątrobę i wspomagającej naturalne procesy detoksykacji.

Pacjentka zgłosiła się do nas, gdyż miała duże problemy ze snem, czuła się przemęczona, pojawiły się problemy z kondycją skóry, włosów i paznokci.

W pierwszym etapie Pani Lucyna wykonała nasze standardowe badania, w tym test nietolerancji pokarmowych KM200. Ponadto w ramach procedur wspomagających regenerację wątroby wykonaliśmy kilka zabiegów hydrokolonoterapii i vacuiono.

W trakcie kuracji pacjentka zgłaszała pogorszenie samopoczucia, bóle głowy, ogólne osłabienie. Te sygnały wskazywały na silne zanieczyszczenie organizmu. Już po kilku dniach zabiegów dolegliwości minęły.

Dzięki zabiegom udało się oczyścić jelito pacjentki z pasożytów i odbudowaliśmy zaburzoną florę bakteryjną jelita.

To właśnie toksyny wytwarzane przez pasożyty powodowały pogorszenie się samopoczucia w trakcie terapii. Są to normalne odczucia w przypadku osób z zaburzonymi procesami detoksykacyjnymi.

Jak pozbyć się pasożytów

Po zakończeniu pierwszej procedury pacjentka zmieniła się nie do poznania. Zniknęły bóle głowy, ustąpiło ogólne rozbicie, a na twarzy Pani Lucyny pojawił się uśmiech! Cera znacznie się poprawiła, stała się bardziej promienna i pacjentka stała się o kilka lat młodsza. Poprawiły się regularne wypróżnienia, z którymi przed terapią pacjentka miała problemy.

Nieprawidłowa flora bakteryjna jelit powodowała też zaburzenia wchłaniania, a przez to niedożywienie organizmu na poziomie komórkowym.

Włączona w terapii suplementacja odpowiednich probiotyków, witamin i minerałów przyspieszyła regenerację organizmu.

Po zakończeniu pierwszej procedury oczyszczania wątroby Pacjentka wprowadziła również indywidualnie dostosowany program żywieniowy oparty na teście nietolerancji pokarmowej KM200.

Z dnia na dzień pacjentka czuła się coraz lepiej. Jak to określiła na jednej z wizyt (co osobiście bardzo mnie ucieszyło jako dietetyka) “trafiła pani w produkty, które lubię, takie jedzenie to coś, co bardzo mi odpowiada”.

Po około miesiącu została powtórzona procedura regeneracji wątroby. Ponownie z przewodu pokarmowego wypłukaliśmy pasożyty. Niestety walka z nimi bywa długotrwała i czasami niezbędna jest właściwa farmakoterapia.

Mimo dużej ilości stresu w życiu, Pani Lucyna stała się znowu promienną osobą. Na pewno zyskała więcej sił do radzenia sobie z codziennymi trudnościami, ale też do cieszenia się z każdej, nawet najmniejszej przyjemności.

Warto pamiętać o tym, że źle odżywiony organizm nie będzie dobrze radził sobie ze stresem, na który każdy z nas jest codziennie narażony.

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji
z naszym specjalistą

Dowiesz się jak możemy Ci pomóc.

Liczy się każdy dzień Twojego życia.

Weronika Domoradzka
Weronika Domoradzka
Dietetyk Kliniczny ICM VIMED

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *