Procesy detoksykacji organizmu - ważny element w leczeniu łuszczycy. Historia Pana Jarka | VIMED

Procesy detoksykacji organizmu – ważny element w leczeniu łuszczycy. Historia Pana Jarka

Leczenie łuszczycyPan Jarek trafił do Centrum Medycznego VIMED po długim wahaniu nie wierzył, że taka unikalna terapia może mu rzeczywiście pomóc. Od 20 lat zmaga się z łuszczycą. Kiedy z pogarszającymi się zmianami na skórze zjawił się dwadzieścia lat temu u lekarza, diagnoza była dużym zaskoczeniem i jednocześnie wyrokiem.

Łuszczyca agresywnie zaczęła atakować coraz to nowe połacie jego ciała: nogi, ręce, klatkę piersiową, szyję oraz skórę głowy. Spowodowała, że życie zmieniło się w samotnię, której często towarzyszy depresja. Dopiero po 20 latach Pan Jarek wreszcie ujrzał małe światełko nadziei. Kiedy wykonał cytotoksyczne testy nietolerancji pokarmowych – Kod Metaboliczny 200 oraz Food Chemical Scan (test nietolerancji dodatków do żywności), dowiedział się po raz pierwszy w życiu, że wśród przyczyn łuszczycy – są rozległe nietolerancje pokarmowe. Wtedy podjął decyzję o wdrożeniu pełnej Terapii Fenotypowej, w której kolejnym krokiem w drodze do zdrowia była procedura regeneracji układu pokarmowego. W ramach tej procedury wykonywane są zabiegi udrażniające drogi żółciowe, w tym także te, zlokalizowane w wątrobie. Dzięki usprawnieniu funkcji wątroby poprawiają się właściwości krwi, która lepiej spełnia swoje funkcje w zakresie dostarczania składników odżywczych do komórek a także ewakuacji, czyli usuwania z organizmu metabolitów komórkowych czyli toksycznych produktów ubocznych przemiany materii komórkowej. To właśnie te zabiegi znakomicie usprawniają procesy detoksykacji całego organizmu. Oczyszczona krew odprowadza toksyczne substancje do wątroby, a stamtąd wyrzucane są na zewnątrz za pośrednictwem przewodu pokarmowego.

Podczas zabiegów regeneracji Pan Jarek pozbył się ogromnego pasożyta, który od lat niesamowicie obciążał jego organizm “dokładając” do problemu, a może nawet będąc po części jego przyczyną? Przed nim jeszcze długa droga, ale dzięki zabiegom Super Detoksu oraz zabiegom rehabilitacji komórkowej, w komorach hiperbarycznych, już dziś widoczna jest znaczna poprawa samopoczucia i co najważniejsze zdrowia Pan Jarka. Na jego twarzy zagościł uśmiech, skóra powoli zaczęła się goić, stan zapalny wyciszać i wróciła chęć do życia. Zachęcamy wszystkich, aby terapię podejmować jak najwcześniej, w momencie gdy organizm po raz pierwszy sygnalizuje, że niedomaga, a na skórze pojawiają się pierwsze zmiany. Wtedy efekty Terapii Fenotypowej są prawie natychmiastowe. Ważne jest by pamiętać, że procedury usprawniające procesy detoksykacji organizmu należy przeprowadzać nie tylko w przypadku łuszczycy, ale także przy wszelkich zmianach skórnych takich jak egzema, trądzik czy atopowe zapalenie skóry, a także zawsze gdy pojawiają się pierwsze oznaki osłabienia organizmu takie jak: migreny, przewlekłe zmęczenie, problemy trawiennie, przewlekłe bóle mięśniowe, a także we wszystkich chorobach autoimmunologicznych. Dzięki Terapii Fenotypowej oraz programom takim jak Super Detoks, można odzyskać zdrowie i utrzymać przez wiele lat stan remisji objawów chorób przewlekłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *