Wysoki cholesterol? Wysokie ciśnienie? Jest na to sposób! | VIMED

Wysoki cholesterol? Wysokie ciśnienie? Jest na to sposób!


Coraz więcej ludzi umiera z powodu chorób tętnic na tle miażdżycowym, choroby niedokrwiennej serca i chorób naczyniowych mózgu. Rośnie też liczba osób, które boleśnie odczuwają skutki nadciśnienia tętniczego, a w szpitalach przerażającą większość pacjentów stanowią ci z chorobami układu krążenia.

Aby cieszyć się życiem, zamiast z obawą o jutro spędzać bezczynnie czas na szpitalnym łóżku, już dziś poznaj źródło problemu i rozpraw się z nim!

PROBLEM:
Czy wiesz, że wiele chorób układu krążenia (sercowo-naczyniowego) wywołanych jest przez przewlekły stan zapalny?

Najnowsze doniesienia naukowe są zgodne – u wszystkich pacjentów z nadciśnieniem stwierdza się wzrost poziomu zarówno czynników prozapalnych TNF-α, jak i zapalnych interleukin 6 (IL6). Wraz z podwyższonym poziomem insuliny wpływają one na wzrost czynników krzepliwości, takich jak np. fibrynogen.

Angiotensynogen, wytwarzany głównie przez tkankę tłuszczową, jest prekursorem działającej prozapalnie angiotensyny II, która bierze udział w regulacji ciśnienia krwi, pobudzając pośrednio naczynia krwionośne do skurczów.

[error]Nadciśnienie, choroby układu żylnego i choroba wieńcowa stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Z blisko 100 tysięcy przebadanych osób aktywnych zawodowo, u co dziesiątej (9%) rozpoznano chorobę układu krążenia (najczęściej nadciśnienie tętnicze).[/error]

ROZWIĄZANIE:
Program terapeutyczny likwidujący przyczyny przewlekłego stanu zapalnego oraz usprawniający funkcje narządów wydzielania wewnętrznego.

Specjaliści Centrum Medycznego VIMED opracowali plan działań profilaktycznych, którego wysoka skuteczność została już potwierdzona.

  • U wszystkich pacjentów z nadciśnieniem zaobserwowano wyraźny spadek ciśnienia krwi już po 8 dniach od wdrożenia Indywidualnego Programu Żywieniowego opartego na wynikach testu opóźnionej alergii pokarmowej.
  • U wszystkich zanotowano także unormowanie się lub znaczący spadek poziomu cholesterolu już po 4 tygodniach terapii.


Także Tobie możemy zapewnić:

  • zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych
  • zmniejszenie grubości blaszki miażdżycowej
  • wyregulowane ciśnienie krwi
  • wyregulowany poziom cholesterolu,
  • wzmocnienie mięśnia sercowego
  • odzyskanie wydolności organizmu


Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Button

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *