Jak szybko schudnąć? Szybkie i bezpieczne odchudzanie z gwarancją.

Jak szybko schudnąć? Szybkie i bezpieczne odchudzanie przed ważnym wydarzeniem.

Jak szybko schudnąć?

Terapia Ketogeniczna – szybkie i bezpieczne odchudzanie przed ważnym wydarzeniem.

Jak szybko schudnąć przed ślubem, sezonem bikini czy wielkim wyjściem.

Rzadko która kobieta jest naprawdę zadowolona ze swojej figury. Do niedawna, dla wielu pań był to prawdziwy problem nie do rozwiązania.

Muszę schudnąć 5-10 kg w tydzień, by zmieścić się w suknię ślubną.

Jak schudnąć te 5-10 kilogramów, by czuć się naprawdę dobrze w swoim ciele i zmieścić się w ulubioną „małą czarną” czy jeansy sprzed ciąży?

Muszę szybko schudnąć kilka kilogramów, zanim wrócę do pracy.

Jak szybko schudnąć w tydzień, kiedy nie pomagają żadne tabletki na odchudzanie?

Niestety doświadczenie pokazuje, że to właśnie tę nieznaczną kilkukilogramową nadwagę najtrudniej jest zrzucić.

Jak szybko schudnąć to pytanie żądają sobie miliony kobiet w każdym wieku.

Lansowany przez media społecznościowe współczesny kanony urody i wysportowanej sylwetki staje się dla wielu pań źródłem kompleksów. I choć należałoby się cieszyć z mody na bycie fit, to niestety dążenie młodych kobiet do idealnej figury często bywa okupione wysoką ceną. Mordercze treningi, rygorystyczna dieta odchudzająca i nieracjonalny style życia, który prowadzi do wyczerpania organizmu i zaburzenia jego homeostazy.

Diety redukcyjne to prosty i niezwykle skuteczny przepis na osłabienie organizmu. Zapewniają w 100 procentach przypadków efekt jo-jo, ale to nie wszystko. Największym problemem są niedobory makro- i mikroelementów i niedożywienie.

Z powodu nieodpowiednio dobranego treningu i jego intensywności kobiety narażone są na ryzyko kontuzji, zniszczenia stawów czy pogłębienia problemów z równowagą elektrolitową w organizmie.

Jak w takim razie szybko, bezpiecznie i zdrowo schudnąć te 10 kilogramów?

Okazuje się, że ludzki metabolizm to skomplikowana układanka wzajemnie warunkujących się procesów, a przełamanie utrwalonych – dietami, głodówkam, efektem jo-jo – nieprawidłowych schematów metabolicznych jest praktycznie niemożliwe bez specjalistycznego wsparcia. W tej sytuacji jedyną bezpieczną i nieinwazyjną procedurą odchudzania medycznego, która nie poprzestaje na niwelowaniu skutków otyłości, ale dociera do jej metabolicznych przyczyn, jest Terapia Ketogeniczna (Medical Keto Therapy).

Terapia Ketogeniczna jest innowacyjną metodą, opracowaną przez zespół lekarzy i dietetyków warszawskiej kliniki Vimed na podstawie badań i przeszło 30-letniej praktyki klinicznej włoskiego chirurga prof. Gianfranco Cappello z Uniwersytetu La Sapienza w Rzymie. Unikalna technika „Ketogenic enteral nutrition” (Ketogennego żywienia dojelitowego) to rodzaj odżywiania – poprzez sondę nosowo-gardłową wprowadzoną do żołądka – polegającego na całkowitym wyłączeniu z diety na 7-10 dni węglowodanów i tłuszczów, przy jednoczesnym podawaniu przez sondę wysoko przyswajalnego białka.

Terapia ketogeniczna – ekspresowe odchudzanie przed ślubem, sezonem bikini czy wielkim wyjściem.

Dzięki zastosowaniu tej nieinwazyjnej i całkowicie bezpiecznej procedury medycznej organizm pacjenta zostaje wprowadzony w stan tzw. ketozy odżywczej, podczas której dochodzi do fizjologicznego “przełamania metabolizmu” i wymuszenie na nim czerpania energii z zapasów tłuszczu i tzw. ciał ketonowych będących metabolitami spalanego tłuszczu.

W procesie ketozy odżywczej naturalnie obniża się poziom insuliny i cukru we krwi, a wzrasta poziom glukagonu, który wzmaga utlenianie kwasów tłuszczowych. Do tego zmniejsza się do minimum zapotrzebowanie na glukozę, zatrzymuje się procesu glukoneogenezy, a w rezultacie nie dochodzi do rozpadu białek mięśniowych. Mózg, serce i mięśnie szkieletowe adaptują się szybko do czerpania energii z ketonów powstałych wątrobie podczas spalania tłuszczu. Efekt? Chudniemy bez głodu, osłabienia i deficytów odżywczych.

Liposukcja bez skalpela

Lecznicza ketoza odżywcza – medyczne odchudzanie do zadań specjalnych

Co ciekawe „żywienie ketogenne” pojawiło się w medycynie już w 1921 roku jako metoda wspomagająca terapię lekoopornej padaczki u dzieci. z Indukowaną ketozę odżywczą stosuje się także w leczeniu cukrzycy, nowotworów i chorób neurodegeneracyjnych (takich jak choroba Alzheimera czy Parkinsona). Ketoza jest też idealnym rozwiązaniem dla pacjentów z nadwagą i otyłością – prof. Capello dzięki tej metodzie wyleczył przeszło 40.000 pacjentów z otyłością. Według badań naukowych Zakładu Żywienia Klinicznego Szpitala Policlinico Umberto w Rzymie, sonda żołądkowo-nosowa jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia otyłości olbrzymiej bez ryzyka powikłań.

W klinice VIMED autorski program Terapii Ketogenicznej jest dużo szerszy niż pierwotna metoda ketogennej „diety rurkowej” (tube diet), ponieważ składa się z kilku etapów oraz licznych zabiegów wspomagających nie tylko odchudzanie, ale także detoksykację ustroju, zintensyfikowanie metabolizmu i odżywienie organizmu na poziomie komórkowym.

Terapia Ketogeniczna – utrata do 10% masy ciała w 3 tygodnie

Przede wszystkim skuteczność – wieloletnie badania naukowe potwierdzają, że Terapia Ketogeniczna to niezawodny sposób na utratę do 10% masy ciała w ciągu pierwszych 3 tygodni. Nad bezpieczeństwem Pacjenta czuwa zespół lekarzy specjalistów, pielęgniarek i dietetyków. Terapia Ketogeniczna nie wymaga hospitalizacji i rekonwalescencji w domu, nie ogranicza normalnego funkcjonowania Pacjenta w pracy i w domu. Ponadto koszty leczenia otyłości Terapią Ketogeniczną są znacznie niższe niż w przypadku innych metod. Lista przeciwwskazań do terapii jest bardzo krótka, co oznacza, że może ona być bezpiecznie stosowana niemal w każdym przypadku. Terapia Ketogeniczna jest bez wątpienia najbardziej innowacyjną, bezpieczną i skuteczną metodą odchudzania pod kontrola lekarzy i dietetyków.

Olga Gromek, blogerka, pacjent VIMEDU

lek. med Maciej Kotra, laryngolog, pacjent VIMEDU

*** Klinika Vimed ma status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej oraz jest pierwszym, i jak dotąd jedynym w Polsce, ośrodkiem medycznym, który stosuje „dietę rurkową” (tube diet) w ramach autorskiego programu Terapii Ketogenicznej w leczeniu pacjentów z nadwagą i otyłością.

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji
z naszym specjalistą

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się skutecznie zbędnych kilogramów i problemów zdrowotnych.

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Jak szybko schudnąć?

Terapia Ketogeniczna – szybkie i bezpieczne odchudzanie przed ważnym wydarzeniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *