Skutecznie schudnąć. Andrzej zrzucił 22 kilogramy w 2 miesiące | VIMED

Skutecznie schudnąć. Historia Andrzeja – 32 lata, który zrzucił 22 kilogramy w 2 miesiące

jak skutecznie schudnąć

jak skutecznie schudnąć - pan Andrzej

Skutecznie schudnąć – 22 kg w 2 miesiące i odzyskać doskonałe samopoczucie

Jak skutecznie schudnąć?

Jak skutecznie schudnąć? Pan Andrzej jest biznesmenem i zadał sobie i nam konkretne pytanie. W ciągu 2 lat gwałtownie przytył około 20 kilogramów.jak skutecznie schudnąć

Zajęty pracą i nową rodziną prawie tego nie zauważył. Po prostu zaczął kupować koszule i ubrania coraz większe, kiedy nie mógł się już dopiąć. Od jakiegoś czasu skarżył się na bóle kręgosłupa. Kiedy dowiedział się, że przyczyną bólu kręgosłupa jest nadwaga, postanowił schudnąć, aby go odciążyć.

Potrzebuję skutecznego odchudzania, bo nie mam zbyt wiele czasu

Pan Andrzej wybrał Centrum Medyczne VIMED, bo chciał, by problemem leczenia nadwagi zajęli się najlepsi specjaliści. Oczekiwał metody, która będzie skuteczna i szybka, ale bezpieczna. Po przeprowadzeniu badań diagnostycznych, wraz z testem cytotoksyczności składników pożywienia Kod Metaboliczny 200, wdrożyliśmy spersonalizowane postępowanie żywieniowe.

Jednocześnie wprowadziliśmy procedury wspomagające układ pokarmowy i odżywianie komórkowe.

Seria zabiegów hydrokolonoterapii pozwoliła pozbyć się nie tylko toksycznych złogów z jelita grubego, ale także pasożytów jelitowych. Wieloczynnikowa terapia pozwoliła na niezwykle szybką redukcję masy ciała. Pan Andrzej w ciągu 2 miesięcy schudł 22 kg. Waga 110 kg była już przeszłością. Podobnie jak ulubiony napój – piwo.

Wieloczynnikowa Terapia Metaboliczna odmieniła jego życie. Seria 20 zabiegów Cell Body Lifting wdrożona natychmiast po rozpoczęciu terapii pozwoliła ujędrnić skórę i uchronić się przed efektem obwisłej skóry, który towarzyszy często osobom, które gwałtownie chudną.

Trudno uwierzyć, że można schudnąć 20 kilogramów w ciągu 2 miesięcy.

Na początku Pan Andrzej nie wierzył, że można skutecznie schudnąć w tak  krótkim czasie w sposób całkowicie bezpieczny. Dlatego nie dziwił się, że znajomi pana Andrzeja nie mogli go poznać. Jak to możliwe, że schudłeś tak bardzo w tak krótkim czasie? Do tego wyglądasz znakomicie i tryskasz energią? Pewnie musiałeś bardzo głodować? Pan Andrzej cierpliwie wyjaśniał co się zdarzyło w jego życiu.

Jem rzeczywiście znacznie mniej, ale już się przyzwyczaiłem i świetnie się czuję. Głód wcale mnie nie męczy.

Skuteczne odchudzanie wymaga czasem wyrzeczeń

Andrzej – zrezygnował, ze swego najbardziej lubianego napoju – piwa i wcale tego nie żałuje. Nowa dieta w ciągu dwóch miesięcy pozwoliła mężczyźnie, ważącemu 110 kilogramów pozbyć się 22 kg nadwagi!

W ciągu zaledwie 2 miesięcy temu 32-letniemu dyrektorowi firmy budowlanej udało się zrzucić wagę i wzmocnić zdrowie.

Pan Andrzej, kiedy przyszedł do Centrum Medycznego VIMED skarżył się na bóle kręgosłupa. Już od jakiegoś czasu męczyły go bóle pleców. Było nawet ciężko się ruszać, dlatego koniecznie trzeba było schudnąć. Dlatego pan Andrzej zaakceptował w pełni otrzymane zalecenia. Zaczął prowadzić dzienniczek dietetyczny i wykonywał wszystkie zalecone zabiegi.

Otrzymał zakaz spożywania produktów mlecznych i słodyczy.  Zmuszony był ograniczyć spożywanie mięsa. Na szczęście mógł jeść wiele gatunków ryb. Nauczył się przygotowywania niektórych potraw z udziałem warzyw i kasz. Pan Andrzej zawsze lubił smacznie i syto zjeść.

Żeby schudnąć trzeba wyjść ze strefy komfortu

Andrzej przyznał się, że chęć zeszczuplenia silnie zmieniła jego rozkład dnia. Poprzednio spożywał obiad w restauracjach, a teraz spieszy do domu, gdzie wraz z żoną przyrządzają zdrowe posiłki. Nie może uwierzyć, że  przy tylu wykluczeniach można skomponować tak smaczne i pożywne dania.

Korzyści z odchudzania jednej osoby przekładają się na całą rodznę

Żona pana Andrzeja, która wcześniej wykonała test cytotoksyczności i odżywia się zgodnie z naszymi zaleceniami, pomaga mu przestrzegać zaleceń żywieniowych.

Również mama Pana Andrzeja, widząc efekty syna, zwróciła się do Centrum Medycznego VIMED, zrobiła test Kod Metaboliczny 200 i zaczęła żywić się zgodnie z zaleceniami specjalistów z Centrum. Starszą panią ucieszyło szybkie pozbycie się zakłóceń trawienia i poprawa samopoczucia. Okresowe bóle brzucha minęły całkowicie i poczuła się, jakby miała o 10 lat mniej.

Początki odchudzania zazwyczaj nie są łatwe

Chociaż na początku nie byłem zadowolony spożywając na śniadanie kaszę, ale teraz z przyjemnością ją jem, ponieważ polubiłem ją i świetnie się czuję po takim śniadaniu. Głód już mnie nie męczy i wokół lodówki, jak to było poprzednio, tak się nie kręcę. – śmieje się zadowolony Pan Andrzej.

Specjaliści Vimedu sa przekonani, że teraz już niemal każdy może skutecznie schudnąć

Nagle, smukłego mężczyznę otoczenie z trudem rozpoznaje na ulicy. Czasami zaniepokojeni ludzie pytają, czy on nie jest chory, że tak stracił na wadze. Ale ich wątpliwości szybko się rozwiewają, ponieważ Andrzej tryska energią i dobrym nastrojem.

„Trzeba tylko Waszej wiedzy i doświadczenia. Do tego moich chęci i nieco woli, a wynik przyjemnie zadziwi nie tylko otoczenie, ale i Was samych” – uśmiecha się, i śpieszy się na spotkanie biznesowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *