Zabiegi kosmetologiczne mezoterapia mikroigłowa, osocze bogatopłytkowe

Lato dla skóry: dermapen Nanofrax, osocze bogatopłytkowe, mango – nawilżanie i lipidowa regeneracja

Przyzwyczaiłyśmy się sądzić, że lato nie jest najlepszą porą do wykonywania zabiegów kosmetologicznych, gdyż skóra po terapii w gabinecie bywa podrażniona i pozbawiona naturalnej warstwy ochronnej, a tym samym jeszcze bardziej narażona na destrukcyjne działanie promieni UV.

Z jednej strony to prawda, bo inwazyjne procedury – takie jak mikrodermabrazja, peelingi chemiczne, laser – i późniejsza ekspozycja skóry na słońce mogą zakończyć się poparzeniami czy pojawieniem się przebarwień. Nie zapominajmy jednak, że kosmetologia to nie tylko kwasy, lasery i “zdzieranie naskórka”, ale również szeroki wachlarz zabiegów nawilżających i odżywiających naszą skórę, która latem – wysuszona słońcem, wiatrem czy kąpielami w morzu – tym bardziej potrzebuje regeneracji w gabinecie kosmetologa.

Mezoterapia mikro- i nanoigłowa dermapenem Nanofrax

Świetną kuracją dla takiej skóry jest popularny i lubiany przez kobiety zabieg dermapenem Nanofrax. Mezoterapia mikro- i nanoigłowa daje spektakularne efekty w przypadku zmęczonej, wysuszonej czy podrażnionej skóry. System pulsujących igieł dokonujący celowych mikrouszkodzeń naskórka nie dość, że stymuluje skórę do produkcji kolagenu i elastyny, to jeszcze umożliwia głębokie wprowadzenie w naskórek substancji aktywnych – np. nawilżającego kwasu hialuonowego czy odżywczego koktajlu witaminowego.

Co istotne – mezoterapia mikroigłowa doskonale sprawdza się w przypadku kuracji trychologicznych. Preparaty odżywcze zaaplikowane w skórę głowy doskonale odżywiają cebulki włosowe, zapobiegają wypadaniu włosów i pobudzają je do wzrostu.

Terapia osoczem bogatopłytkowym
– “wampirzy lifting” twarzy i wzmocnienie włosów

Zabiegiem polecanym niezależnie od pory roku jest również “wampirzy lifting” czyli terapia osoczem bogatopłytkowym (PRP).

Zastosowana na twarz – poprawiająca napięcie i gęstości skóry oraz zapewniająca remodeling włókien kolagenowych.

Wygładzenie, nawilżenie i regeneracja skóry twarzy

Po intensywnym opalaniu lub długiej podróży samolotem świetnie sprawdzi się enzymatyczny peeling nawilżający z mango dedykowany skórze naczyniowej, suchej, wrażliwej, z tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości, a następnie lipidowy zabieg nawilżająco-regenerujący Contra-Dry, który dzięki zastosowaniu dermozgodnych lipidów, witaminy E i naturalnych olejków przywraca przesuszonej, ściągniętej i podrażnionej skórze miękkość, elastyczność i blask.

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *