Jak schudnąć skutecznie? Kiedy brzuch piwny zaburza Twoją męskość!

Jak schudnąć skutecznie? Czyli kiedy brzuch piwny zaburza Twoją męskość!

Jak schudnąć z piwnego brzucha.

Jak schudnąć skutecznie? Czyli kiedy brzuch piwny zaburza Twoją męskość!

 Jak schudnąć skutecznie? To pytanie zadają sobie nie tylko kobiety, choć przyjęło się uważać, że odchudzanie jest głównie ich domeną. Czy to oznacza, że dieta dla mężczyzn nie jest dobrym pomysłem?

Oczywiście nie! Szczupła, wysportowana i umięśniona sylwetka to atrakcyjny wygląd i zdrowie. Każdy mężczyzna chce podobać się swojej kobiecie, chce mieć siłę i energię do osiągania kolejnych sukcesów i celów. Piwny brzuch wcale w tym nie pomaga…  

Jak schudnąć skutecznie? Czyli kiedy brzuch piwny zaburza Twoją męskość!
Jak schudnąć z piwnego brzucha.

Brzuch piwny? Ale ja nie piję piwa?

Niestety to prawda. Nie musisz pić piwa, by wyhodować sobie tak zwany „brzuch piwny”. Ty tylko taka umowna nazwa rodzaju otyłości brzusznej, bardziej charakterystycznej dla mężczyzn niż dla kobiet. Nie znaczy to wcale, że u kobiet nie rozwija się ten typ otyłości.

Po prostu brzuch piwny częściej występuje u mężczyzn, a najczęściej u tych Panów, którzy bardzo lubią pić piwo. Ta charakterystyczna sylwetka kojarzy się lekarzom bardzo jednoznacznie. Najczęściej wraz z wydatnym, mocno wystającym brzuchem współistnieje wiele chorób i dolegliwości.

Wymieńmy tylko kilka najczęściej występujących problemów zdrowotnych, które współistnieją z tak zwanym „brzuchem piwnym”. Wielu Panów nawet nie zdaje sobie sprawy, że już chorują, bo jeszcze „dają jakoś radę”. Tymczasem warto wiedzieć, jakie są zagrożenia:

 • Zespół metaboliczny, który obejmuje insulinooporność, cukrzycę typu 2 i szereg dodatkowych problemów. 
 • Zaburzenia gospodarki lipidowej i podwyższony poziom cholesterolu.
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego: miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi.
 • Podwyższone stężeniem kwasu moczowego i choroby układu kostno-stawowego.
 • Zaburzenia funkcji nerek i mikroalbuminuria, kiedy pojawia się białko w moczu. 
 • Zaburzenia erekcji i problemy z nietrzymaniem moczu.
 • Pogorszenie jakości nasienia i problemy z niepłodnością.
 • Zaburzenia wchłanianie przyspieszają procesy starzenia się organizmu.

Kobiety marzą by ich partner był zadbany, wysportowany, silny… 

Atrakcyjny wygląd, sylwetka, która podoba się kobietom to przyjemny skutek uboczny prawidłowej masy ciała. Siła, witalność, energia, zdolność do odnoszenia sukcesów i zarabiania pieniędzy, satysfakcjonujące życie seksualne – to korzyści, które powinny zmotywować Cię do odchudzania!   

Mężczyźni często nic nie robią ze swoją nadwagą, nie przejmują się problemem piwnego brzucha, coraz większych piersi i kolejnych podbródków. Jest to spowodowane różnymi czynnikami. Czasami po prostu nie wiedzą jak zacząć proces odchudzania. 

Dlatego dobrze, że czytasz ten tekst! Wiemy jak pomóc Ci schudnąć skutecznie, jak schudnąć z brzucha i odsłonić rzeźbę mięśni. Przeprowadzimy Cię przez proces odchudzania, tak by nadmiar kilogramów już nigdy nie był Twoim problemem. 

Jak schudnąć i podobać się kobietom

Jaki jest przepis na brzuch piwny? 

Wystarczy połączenie trzech elementów:  wieku, niewłaściwego odżywiania oraz płci męskiej! 

U mężczyzn tkanka tłuszczowa zwykle gromadzi się centralnie, wokół brzucha. Tego typu otyłość jest obciążona większym ryzykiem powikłań metabolicznych. Tłuszcz zlokalizowany w obrębie pasa jest tkanką aktywną hormonalnie. Wydzielając szereg substancji wpływa niekorzystnie na pracę całego organizmu. 

Uporczywa nadwaga i otyłość u mężczyzn jest szczególnie niebezpieczna

Kiedy tkanka tłuszczowa odkłada się blisko ważnych narządów wewnętrznych w jamie brzusznej, prowadzi to do rozwoju chorób metabolicznych. Brzuch piwny oznacza poważne kłopoty zdrowotne w przyszłości.

Tzw. otyłość typu jabłko znacznie podnosi ryzyko występowania u mężczyzn chorób takich jak:

 • nadciśnienie tętnicze;
 • cukrzyca;
 • miażdżyca;
 • choroba niedokrwienna serca;
 • obturacyjny bezdech senny;
 • choroby stawów;
 • nowotwory;
 • zaburzenia hormonalne; 
 • obniżenie potencji;
 • bezpłodność.

Normalizacja masy ciała przyniesie Ci ZDROWIE –  to najważniejsza wartość…

Przewlekłe choroby wpływają istotnie na obniżenie jakości życia. Cierpi wtedy Twoje życie zawodowe i rodzinne. Pojawiają się stany depresji i rezygnacji. Teraz kiedy wiemy jak leczyć otyłość brzuszną, to wszystko może się zmienić. 

Jak schudnac by odzyskac zdrowie
Jak schudnąć gdy przyczyną są głodne komórki?

Dlaczego tyjemy? Przyczyną są głodne komórki!

Kluczem do skutecznego odchudzania jest znalezienie przyczyny nadmiernych kilogramów. Czy zdawałeś sobie sprawę, że przyczyną otyłości i piwnego brzucha może być niedożywienie? Jak to możliwe? Przecież tak często mówiono nam, że wystarczy mniej jeść i więcej się ruszać… Nie jest to do końca prawda. 

Możesz mieć nadwagę i jednocześnie być niedożywionym, a wszystko dlatego, że składniki Twojego pożywienia nie są optymalnie wykorzystywane przez Twoje ciało. Twoje komórki są po prostu głodne! Dlatego, że Twój organizm nie przyswaja odpowiednio wszystkich składników  z pożywienia. Wówczas, nie może z nich czerpać kluczowych dla zdrowia witamin i minerałów.

To przewlekły stan zapalny jest przyczyną otyłości i brzucha piwnego!

Przewlekły stan zapalny i zaburzenia metaboliczne  powodują, że kwasy tłuszczowe i substancje toksyczne przez lata odkładają się w Twoim organizmie. Przewlekły stan zapalny, podtrzymywany przez składniki pożywienia, nie pozwala czerpać z zawartych w pożywieniu składników odżywczych. Możesz dużo jeść, a nadal czuć się głodnym i stale być niedożywionym na poziomie komórkowym.

Czy wiesz, że mężczyznom jest łatwiej schudnąć? 

Pierwszy fakt – hormony

Mężczyźni nie odczuwają wahań hormonalnych, które u kobiet związane są z cyklem miesięcznym. Każda kobieta wie, że w II fazie cyklu pogarsza się samopoczucie, spada motywacja do diety i ćwiczeń. Również w tej fazie następuje zatrzymywanie wody w organizmie co objawia się obrzękiem i prowadzi do wzrostu masy chała. Stan ten jest chwilowy, ale skuteczne obniża motywację i chęć do dalszego odchudzania. 

Drugi fakt – testosteron versus estrogen

Panowie dzięki obecności testosteronu znacznie łatwiej budują masę mięśniową. Kobiety ze względu na większą ilość estrogenu mają tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Z tego powodu mężczyznom znacznie łatwiej jest spalić tkankę tłuszczową, jednak efekt jo-jo występuje równie często. Zwłaszcza wtedy, kiedy ćwiczeniom nie towarzyszy równoległe leczenie zaburzeń układu pokarmowego. 

Trzeci fakt  – początkowa masa mięśniowa

Mężczyźni posiadają znacznie większą ilość beztłuszczowej tkanki mięśniowej. Zwiększa to zapotrzebowanie energetycznie i pomaga mężczyznom spalać więcej kalorii nawet bez wykonywania aktywności fizycznej. Podczas ćwiczeń ilość spalanych kalorii jest znacznie większa niż u kobiet. Dlatego panowie mają lepsze efekty na siłowni i krótkoterminowo szybciej niż panie. 

Czwarty fakt – podejście mężczyzn

Nie wiemy, czy jest to związane ze stylem życia i podziałem zadań w rodzinie, ale z naszych obserwacji wynika, że Panowie są bardziej systematyczni i konsekwentni w dążeniu do celu niż większość pań. Wyznaczone przez nich cele są szybciej realizowane. Panowie są mniej podatni na kryzysy i nie poddają się zbyt łatwo. Choć nie znaczy to, że nie ma systematycznych kobiet, które równie twardo dążą do celu.

Jak schudnąć - konieczna jest porada specjalistów

Jeśli zauważyłeś problem i chcesz podjąć się odchudzania to już połowa sukcesu

Jeśli kiedykolwiek podejmowałeś próby odchudzania się, to wiesz, że najtrudniej jest zacząć! Zapewne już wiesz, że wbrew temu, co zawsze sądziłeś, nie poradzisz sobie sam z uporczywą nadwagą. 

Możesz niemal zawsze schudnąć kilka, czy nawet kilkadziesiąt kilogramów stosując morderczy trening i zabójczą dietę, ale kilogramy zawsze wracają z nawiązką.

W końcu kiedy zepsuje Ci się samochód zazwyczaj oddajesz go do warsztatu, w którym fachowcy dysponują odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i narzędziami, by zdiagnozować i naprawić usterki i uszkodzenia.

Twój organizm jest miliony razy bardziej skomplikowany niż najbardziej nawet nowoczesny samochód. Pomimo tego wielu panów uważa, że sami sobie z nim poradzą i nie korzystają z porad fachowców. Doktor Google jest często niezastąpiony, ale nawet on nie zna unikalnej biochemii Twojego organizmu.

Jak schudnąć – czy wystarczy zwiększyć aktywność fizyczną i zredukować ilość kalorii? 

To MIT! Aktywność fizyczna nie zawsze pozwoli pozbyć się piwnego brzucha. 

Restrykcyjne diety nie działają! Gdy stosujesz monotonne, odchudzające, niskokaloryczne diety redukcyjne, one tylko wyniszczają Twój organizm. Efekty tych diet są krótkoterminowe i dzisiaj wiemy już, że przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Jeżeli jednocześnie intensywnie ćwiczysz, żeby spalić tkankę tłuszczową, to dodatkowo niszczysz swoje ciało. Wywołany wysiłkiem fizycznym stres oksydacyjny podtrzymuje stan zapalny. Dochodzi do mikrouszkodzeń naczyń krwionośnych, mięśni i stawów. 

Musisz przerwać ćwiczenia i tyjesz znowu, by po kilku latach ponownie podjąć decyzję: „Muszę się wziąć za siebie”. Przecież poprzednim razem były efekty – schudłem. Spójrz jednak na te zmagania z perspektywy czasu i długoterminowego efektu. Ta metoda nie działa na dłuższą metę.

Z każdym rokiem jesteś starszy. W twoim organizmie toczy się łagodny, ale przewlekły stan zapalny, który podstępnie, powoli systematycznie niszczy twoje narządy. Pojawiają się dolegliwości, choroby, lekarze i leki, które tylko łagodzą objawy, ale nie leczą przyczyny. Cały cykl powtarza się, a czas ucieka. 

Czujesz się coraz gorzej i obok nadwagi pojawiają się problemy zdrowotne, nasila się depresja. 

Jak schudnąć - aktywność fizyczna nie pomaga, to mit!
Dowiedz się jak skutecznie zacząć odchudzanie.

Jak schudnąć skoro wiele tak popularnych diet nie działa?

Jeśli chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów i próbowałeś różnych diet, które zawodziły, masz prawo zastanawiać się co poszło nie tak? Pytasz, dlaczego diety nie działają? My znamy odpowiedź! Stosowałeś diety, które nie były dopasowane do unikalnych i wyjątkowych potrzeb Twojego organizmu! 

Aby pozbyć się nadmiernych kilogramów, musisz najpierw dowiedzieć się, jakie mechanizmy powodują, że nie możesz schudnąć.

Inaczej wygląda sytuacja kiedy masz 20 lat, a inaczej kiedy w wieku trzydziestu, czterdziestu lat twój brzuch wystaje jakbyś połknął piłkę. 

Znacznie trudniej jest kiedy masz już pięćdziesiąt czy sześćdziesiąt lat i zniszczone przez stan zapalny narządy. Dodatkowo dochodzą czynniki takie jak geny, styl życia czy choroby przebyte w dzieciństwie. Powodów, dla których waga nie chce drgnąć może być bardzo wiele. 

Najprawdopodobniej Twój organizm zmaga się z przewlekłym stanem zapalnym, który powstaje i utrzymuje się na tle pokarmowym.

Stan zapalny powstaje na  skutek spożywania pokarmów, które wywołują nietolerancje pokarmowe lub ukryte alergie pokarmowe. 

Przyczyny powstawania takich niepożądanych reakcji na pokarm są bardzo złożone. Najczęściej zaczyna się od  zaburzenia funkcji przewodu pokarmowego. Zaburzenia wchłaniania przekładają się na zaburzenia funkcji narządów wydzielania wewnętrznego, takich jak tarczyca, wątroba, czy trzustka.

Często dochodzi do nadmiernej kumulacji substancji toksycznych w komórkach i przestrzeni międzykomórkowej.

W wyniku zaburzeń układów detoksykacji i układu krwionośnego dochodzi też do niedotlenienia komórek.

Jeżeli Twój sposób odżywiania nie jest dostosowany do Twojego, uwarunkowanego genetycznie i środowiskowo metabolizmu, nic nie pomoże – będzie coraz gorzej. Efektem kolejnych restrykcyjnych diet będzie niedożywienie komórek, ciągłe uczucie głodu i zatrucie organizmu.

Jak schudnąć, jeżeli powszechnie stosowane metody nie działają?

W przypadku otyłości brzusznej, czyli „brzucha piwnego” stosowanie zdrowych zasad odchudzania może okazać się niewystarczające. Zwłaszcza kiedy skończyłeś już 30 lat, potrzebujesz spersonalizowanego podejścia i fachowej pomocy. 

Jak schudnąć z brzucha?

Oczywiście pierwszym wyborem odpowiedzi na to pytanie u większości facetów jest: siłownia. Okazuje się jednak, że jest to błędna odpowiedź. To znaczy, że oczywiście udaje się często schudnąć z brzucha nawet kilka kilogramów, jednak zawsze te kilogramy wracają.

Najczęściej przyczyną niepowodzenia w odchudzaniu, jest brak zindywidualizowanego podejścia do zaleceń zarówno dietetycznych, jak i treningowych. Różnimy się od siebie pod wieloma względami. Różne tempo metabolicznego oraz zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze. Różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe i stany zapalne. U niektórych osób może wystąpić też uwarunkowane genetycznie ryzyko wystąpienia efektu „jo-jo”. Od ekspresji genów zależy także łatwość w zaspokojeniu uczucia głodu. Tych różnic jest oczywiście jeszcze wiele.”

— Lidia Trawińska, dietetyk kliniczny

Twoja metamorfoza zależy teraz już tylko od Ciebie

Jak szybko chcesz schudnąć? 5 kilogramów w tydzień? 10 kilogramów w dwa tygodnie? 20 kilogramów w trzy miesiące? A może 30 kilogramów w pół roku?

Dzisiaj nikt nie ma czasu na bezskuteczne odchudzanie. Coraz częściej pacjenci pytają nas: Jak schudnąć w tydzień?

Teraz jest to w zasięgu Twoich możliwości i to bez intensywnych ćwiczeń czy uczucia głodu.

Jak schudnąć bez ćwiczeń?

To możliwe i to bez konieczności stosowania modnej diety odchudzającej, czy diety redukcyjnej 1000 -1200 kalorii. Wręcz przeciwnie, będziesz najadać się do syta.

Nie będziemy Cię namawiać na jedzenie samych warzyw do końca życia, ale jedno jest pewne – z pewnością polubisz rozsądny, nieortodoksyjny wegetarianizm. 

Dopiero kiedy zrzucisz 50% zbędnej tkanki tłuszczowej, zaczniemy cię zachęcać do podjęcia, czy łagodnego zwiększenia aktywności ruchowej. Skąd będziemy wiedzieli, że nadszedł właściwy moment? Sam na m to powiesz, pytając o najlepszą formę aktywności fizycznej dla Ciebie.

Poza tym wykorzystamy zaawansowane urządzenia do medycznej analizy składu ciała Body Composition Analyzer, które powie nam bardzo precyzyjnie, na jakim etapie procesu leczenia nadwagi znajduje się Twój organizm.

Jak schudnąć - twoja metamorfoza zależy teraz już tylko od Ciebie

Wybierz sposób odchudzania pasujący do Ciebie!

Jak skutecznie schudnąć - odżywianie spersonalizowane.

Odchudzanie spersonalizowane – na podstawie badania nietolerancji pokarmowych

Jeżeli nie masz zbyt dużej nadwagi, żadnych problemów zdrowotnych i tylko kilka nadmiernych kilogramów? Pozbędziesz się ich pod opieką specjalistów, w oparciu o najlepsze, najbardziej czułe i atrakcyjne cenowo badanie nietolerancji pokarmowej i ukrytej alergii pokarmowej Kod Metaboliczny 200. 

Kod metaboliczny 200 to kod do Twojego zdrowia i szczupłej sylwetki! 

Pomożemy Ci go rozszyfrować i dokładnie wskażemy, które produkty są dla CIEBIE zdrowe, a które codziennie Cię zatruwają! Hamburger, mleko, ser, jabłko, herbata czy kasza mogą być antygenami, które wywołują reakcję zapalną. Ta wiedza da Ci zdrowie, szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Zaufało nam tysiące pacjentów i osiągnęło sukces! Teraz czas na Ciebie.

Odchudzanie genetyczne – jak schudnąć bez ćwiczeń dzięki personalizacji diety?

Odchudzanie genetyczne – personalizowana terapia na podstawie badania genetycznego

Jeżeli chcesz mieć wiedzę na temat Twoich predyspozycji genetycznych – czyli informacje o genach, które odpowiadają za nadwagę, wybierz dietę opartą o badanie nutri genetyczne. 

Badanie genetyczne zawiera analizę ponad 58 najważniejszych genów związanych z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Jeśli czujesz, że zaczynasz mieć problemy ze zdrowiem i utrzymaniem szczupłej sylwetki, to badanie jest dla Ciebie! Analiza genetyczna pomoże ocenić indywidualną skłonność do otyłości. Dzięki niej możemy dobrać odpowiednie programowanie żywieniowe, które będzie dostosowane do Twojego genotypu. 

Analiza genetyczna pozwala bardzo precyzyjnie określić, czy dana osoba przybiera na wadze w wyniku stosowania diety wysokotłuszczowej, czy węglowodanowej oraz w jakim stopniu geny wpływają na uczucie głodu i sytości.

Od uwarunkowań genetycznych zależy także zapotrzebowanie organizmu na określoną ilość oraz rodzaj aktywności fizycznej. Niektóre ćwiczenia mogą wspomagać szybką utratę tkanki tłuszczowej, podczas gdy inne ćwiczenia mogą być mniej skuteczne. Podobnie jest z redukcją kalorii. U każdego ten proces zachodzi nieco inaczej.

Terapia Metaboliczna – leczenie przewlekłych stanów zapalnych i chorób cywilizacyjnych w tym także najbardziej uporczywą nadwagę i otyłość brzuszną.

Terapia Metaboliczna – leczenie przewlekłych stanów zapalnych i chorób cywilizacyjnych  w tym także najbardziej uporczywą nadwagę i otyłość brzuszną.

Jeżeli Twoje problemy są bardziej złożone. Twoja nadwaga stała się już Twoim przewlekłym problemem, bo wielokrotnie się odchudzałeś i ciągle kilogramy wracały. Lub jeśli cierpisz na różnego rodzaju dolegliwości przewlekłe, potrzebujesz kompleksowego, profesjonalnego leczenia przyczynowego.

Nie trać czasu, bo ważny jest każdy dzień Twojego Życia i od razu zdecyduj się na Terapię Metaboliczną. To kompleksowe podejście zapewnia wszechstronną diagnostykę i konsultacje ze specjalistą medycyny funkcjonalnej.

Pamiętaj, że zachowywanie zasad zdrowego odżywiania to nie wszystko. W Twojej sytuacji niezbędne jest leczenie Twojego zużytego organizmu. Temu podporządkowane są zabiegi wspomagające naturalne procesy regeneracyjne. 

Takie wieloczynnikowe podejście pozwala uzyskać efekt synergii (jednoczesne), dzięki działaniu także na poziomie komórkowym. W tym celu wdrażamy zabiegi medycyny rehabilitacji komórkowej. Przekonasz się, że możliwe jest odchudzanie szybkie i bezpieczne wraz z odzyskaniem zdrowia

Takie wieloczynnikowe podejście pozwala uzyskać efekt synergii (jednoczesne), dzięki działaniu także na poziomie komórkowym. W tym celu wdrażamy zabiegi medycyny rehabilitacji komórkowej. Przekonasz się, że możliwe jest odchudzanie szybkie i bezpieczne wraz z odzyskaniem zdrowia

Dzięki terapii powstrzymasz rozwój stanu zapalnego wywołanego przez nietolerancję pokarmową, czy ukrytą alergię pokarmową. Tajemnica sukcesu to najbardziej czułe testy nietolerancji pokarmowej, dzięki którym nie grożą ci już powikłania związane z długo utrzymującą się nadwagą.

Terapia Metaboliczna to optymalna metoda walki z nadwagą i wszystkimi innymi zaburzeniami odżywiania.

 • Redukcja masy ciała postępuje systematycznie i bez jakiegokolwiek ryzyka działań niepożądanych.
 • Ćwiczenia wdrożysz dopiero wtedy, kiedy zrzucisz dużą część swojej nadwagi i kiedy będziesz miał na to ochotę.
 • Polubisz nawet gotowanie i dostosujesz swój sposób odżywiania potrzeb Twojego organizmu.

Terapia Ketogeniczna – najszybsze odchudzanie – gwarancja skuteczności

Jeśli odchudzasz się od dawna i zupełnie nic nie pomaga, a nie masz czasu, by poddać się kilkutygodniowej Terapii Metabolicznej, Terapia Ketogeniczna jest dla Ciebie. 

Wiele osób staje przed wyzwaniem szybkiego odchudzania. Kiedy zmagasz się z uporczywą nadwagą, ryzyko sercowo-naczyniowe jest tak duże, że nie ma czasu na powolne metody odchudzania. Wówczas liczy się czas! Każdy dzień z nadwagą przybliża do zawału, udaru, problemów z nadciśnieniem…

Terapia Ketogeniczna to absolutnie rewelacyjna i nowoczesna metoda leczenia nadwagi i otyłości. W przeciwieństwie do innych radykalnych metod jest całkowicie bezpieczna. 

To zupełnie bezbolesne leczenie polega na wprowadzeniu przez okres od siedmiu do dziesięciu dni, substytutów posiłków. Jest to specjalnie przygotowana mieszanka odżywcza, która podawana jest bezpośrednio do żołądka, za pomocą specjalnej przenośnej pompki i cienkiej sondy nosowo-żołądkowej.

Dzięki Terapii Ketogenicznej zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej tam, gdzie najtrudniej ją usunąć.

Dlatego jeśli zmagasz się z brzuchem piwnym, jeśli zauważyłeś, że koszule się nie dopinają a ulubiona marynarka czy spodnie są za małe – ta Terapia jest dla Ciebie! 

Jak schudnąć? Każdy człowiek jest inny. Poznaj siłę spersonalizowanego podejścia

Czy: 

 • Masz już dość diety redukcyjnej i cudownych diet odchudzających wszelkiego rodzaju?
 • Próbowałeś już wszystkiego i nadal nie wiesz jak schudnąć?
 • Głodziłeś się, katowałeś się ćwiczeniami na siłowni i za każdym razem to samo – efekt jojo?
 • W końcu przestałeś już wierzyć dietetykom?

Wybierz w końcu skuteczną metodę, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb i pozbądź się piwnego brzucha raz na zawsze! Jeżeli Twój sposób odżywiania nie jest dostosowany do Twojego, indywidualnego, uwarunkowanego genetycznie i środowiskowo fenotypu, nic nie pomoże – będzie coraz gorzej.

Jak schudnąć -Każdy człowiek jest inny. Poznaj siłę spersonalizowanego podejścia
Jak schudnąć dzięki personalizacji.

Najbardziej profesjonalne podejście w leczeniu nadwagi i otyłości! Tak schudniesz na pewno!

Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem leczniczym, czyli placówką medyczną, w której zespół specjalistów złożony z lekarzy, dietetyków, pielęgniarek i fizjoterapeutów, zapewni Ci kompleksową, profesjonalną opiekę!

Nadwaga, czy otyłość to tylko zewnętrzny, najbardziej widoczny objaw zaburzeń metabolicznych, na poziomie komórkowym. Kluczem do rozwiązania problemów jest poznanie ich przyczyn.

W naszej klinice nie ograniczamy się tylko do leczenia objawów chorób. Opierając się na najnowszych odkryciach naukowców, sięgamy do prawdziwego źródła problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *