Panna Młoda lżejsza o 21 kilogramów dzięki Terapii Fenotypowej | VIMED

Panna Młoda lżejsza o 21 kilogramów dzięki Terapii Fenotypowej

Poznajcie historię Ani, która – mimo wielkiej miłości i wymarzonego ślubu – nie miała ochoty zostać “panną młodą ponad miarę”. Dlatego suknia, którą wybrała dla siebie na ten wielki dzień, choć o kilka rozmiarów za ciasna – stała się motywacją do walki o idealną figurę. Ania zdecydowała się na Terapię Fenotypową w klinice VIMED i dzięki “diecie rurkowej” w szybki, bezpieczny i trwały sposób schudła aż 21 kilogramów.

Sprawdź jak możesz bezpiecznie stracić na wadze


Medical Keto Therapy zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych!

Ania, jak sama stwierdziła, jakiś czas temu zaczęła się “kiepsko czuć sama ze sobą”:
– Ubrania, które miałam kiedyś i które bardzo lubiłam, były ciasne. I najbardziej przeszkadzało mi to, że ja na przemian chudłam, tyłam, chudłam, tyłam… Były momenty, gdy wyglądałam fajnie i mi się to podobało – czułam się atrakcyjna i mogłam się nosić w jakichś fajniejszych ubraniach. Ale były momenty, gdy znowu miałam takie wzrosty wagi i spadki atrakcyjności. Tym, co mi najbardziej przeszkadzało, to brak stabilizacji. A wszędzie, jak wiadomo, stabilizacja jest potrzebna. (…)

Mierzenie sukni ślubnej – ja się strasznie tego bałam, bo mówię: no tak, na taki rozmiar pokaźnej dziewczyny, to będę jednak kiepsko wyglądać w tej sukni ślubnej. Patrzyłam w internecie na rozmiary sukni 42-44, jak to wygląda na zdjęciach. (…)

W listopadzie w ogóle nie mogłam wejść w tę sukienkę, była za mała o kilka rozmiarów. I jestem z siebie dumna! To jest nagroda za to, że włożyło się w to ogromnie dużo wyrzeczeń i wysiłku. Jeśli ja sama czuję się atrakcyjniejsza, to potrafię to pokazywać w każdy inny sposób. To pomaga nie tylko w relacjach towarzyskich, ale także w pracy. Jeśli można się wbić w super ciasne spodnie i wyglądać w nich dobrze, to od razu w pracy zyskujemy pewność siebie i przekłada się to na nasze samopoczucie. Po prostu wiem, że wyglądam dobrze! (…)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *