Terapia Ketogeniczna | VIMED
FB
IN
YT
YT

Medical Keto Therapy
(Terapia Ketogeniczna)W Centrum Medycznym VIMED już pomogliśmy bezpiecznie zrzucić nadwagę dziesiątkom tysięcy pacjentów. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosowana jest pod ścisłą opieką lekarza i dietetyka klinicznego w wielu różnych sytuacjach klinicznych.


Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) wykorzystywana jest w naszej przychodni w bardzo określonych sytuacjach: kiedy zgłasza się do nas pacjent z dużą nadwagą lub otyłością. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) stosujemy także wspomagająco w leczeniu szeregu chorób o podłożu zapalnym. Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) okazuje się też niezastąpiona w sytuacji walki z uporczywą nadwagą, lub w sytuacji, kiedy pacjent musi bardzo szybko schudnąć, na przykład kiedy zostało tylko kilka tygodni, lub dni do ważnego wydarzenia, i nie możesz się “wcisnąć” w sukienkę, czy ulubiony garnitur.Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) zapewnia szybki spadek masy ciała bez żadnych efektów ubocznych:


  • zlikwidujesz nadmiar tkanki tłuszczowej z miejsc, z których najtrudniej ją usunąć
  • schudniesz na twarzy, na brzuchu i ramionach
  • zrzucisz tkankę tłuszczową z bioder i ud
  • spalisz tkankę tłuszczową trzewnej (wokół narządów wewnętrznych)

Medical Keto Therapy (Terapia Ketogeniczna) trwa tylko kilka dni i dlatego jest to całkowicie bezpieczne odchudzanie, bez suplementów, leków, bez uczucia głodu i problemów charakterystycznych dla balonów żołądkowych, czy operacji bariatrycznych.