Innowacyjne

Centrum Medyczne
VIMED Warszawa

Przychodnia VIMED w Warszawie jest położona w nowoczesnym budynku apartamentowym na Mokotowie, przy ulicy Czerniowieckiej 9, w odległości około 500 metrów od stacji Metra Wilanowska.

Tuż obok, przy skrzyżowaniu ulicy Puławskiej z ul. Idzikowskiego oraz z Al. Wilanowską znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Nieopodal przychodni znajduje się park Królikarnia. W niedużej odległości od przychodni usytuowanych jest kilka hoteli o zróżnicowanym standardzie.

Centrum
Tlenoterapii Hiperbarycznej

W przychodni, poza gabinetami konsultacyjni zabiegowymi zlokalizowane jest także pierwsze w Polsce Centrum Tlenoterapii Hiperbarycznej. Centrum dysponuje najwyższej jakości komorami hiperbarycznymi, które pracują w ciśnieniach do 3,2 ATA a pacjent oddycha w nich czystym 100% tlenem, podawanym z butli zlokalizowanych w tlenowni.

null

Terapia Fenotypowa

Terapia Fenotypowa wydłuża nie tylko długość życia ale także jego jakość!

null

Terapia Ketogeniczna

Bezinwazyjne leczenie otyłości bez ryzyka i powikłań. Ty również możesz pozbyć się nadwagi!

null

Oczyszczanie organizmu

Program bezoperacyjnego oczyszczania organizmu to sposób na zdrowe i długie życie.

null

Testy nietolerancji pokarmowej

Gotowy na nowe życie? Pożegnaj skutecznie swoich zatruwaczy!

null

Testy nietolerancji pokarmowej dla dzieci

Tylko Ty możesz pomóc swojemu Dziecku!

null

Testy genetyczne

Odkryj zdrowie zapisane w genach. Jedno badanie na całe życie. Kompleksowa diagnostyka DNA.

null

Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne w CM VIMED

null

Badanie USG

Profesjonalne USG, szeroki zakres badań.

null

Badanie składu ciała

Nowe spojrzenie na monitorowanie stanu zdrowia.

null

Tlenoterapia hiperbaryczna

HBOT to najbardziej efektywna metoda dostarczania tlenu do komórek ciała.

null

VacuIono

Twoje zewnętrzne serce limfatyczne.

null

Hydrokolonoterapia

Popraw funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

null

Kriolipoliza

Pożegnaj cellulit, uporczywe boczki, oponkę na brzuch i za duże pośladki!

null

CELL Body Lifting

Zgrabna sylwetka w zasięgu ręki! Przywrócić Twojej skórze młodzieńczą jędrność!

null

CELL Face Lifting

Młody wygląd w zasięgu ręki!

Galeria

ZESPÓŁ

ATRAKCJE W WARSZAWIE

Plac Zamkowy

Plac Zamkowy

Plan Zamkowy położony jest na Starym Mieście. Został wytyczony w latach 1818-1821. W centralnej jego części znajduje się charakterystyczna dla tego miejsca Kolumna króla Zygmunta III Wazy z 1644 roku, a obok inna wizytówka stolicy: Zamek Królewski. Plac Zamkowy przez dziesiątki lat istnienia był świadkiem wielu polskich wydarzeń. To tu odbywały się wielkie manifestacje od czasów powstania styczniowego po stan wojenny. Dziś plac jest miejscem, które w dzień zwiedzają turyści a gdzie wieczorami spotykają się grupki znajomych chcących zasmakować nocnego życia Warszawy.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

 

Łazienki Królewskie

Łazienki Królewskie

W Śródmieściu Warszawy mieści się zespół pałacowo-ogrodowy utworzony w XVIII wieku przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Wcześniej tereny te służyły jako miejsce polowań dla książąt mazowieckich. Łazienki Królewskie swą nazwę zawdzięczają mieszczącemu się tu od XVII wieku budynkowi łaźni, która została przebudowana na Pałac Na Wyspie. Oprócz tego najbardziej znanego barokowego budynku, w Łazienkach Królewskich znajdują się m.in.: Biały Domek, Pałac Myślewicki, Amfiteatr, cztery ogrody oraz pomnik Fryderyka Chopina.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Beautiful landscape, Shutterstock

Stare Miasto

Stare Miasto

Warszawa atrakcje z pewnością ma, a ich centralny punkt to Stare Miasto. To tutaj znajduje się wiele znanych zabytków takich jak: Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Katedra św. Jana czy Kościół Jezuitów. Centralnym miejscem jest Stary Rynek z pomnikiem Syrenki. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich pomników.

Stare Miasto skrywa także swoją dramatyczną historię. W 1944, podczas powstania warszawskiego, 90 proc. Starego Miasta zostało zniszczone. Przetrwało jedynie sześć domów z ponad 260. Jednak to nie przeszkodziło temu wyjątkowemu miejscu znaleźć się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Co ciekawe miejsce to jest podawane jako przykłada historycznej zabudowy, która niemal całkowicie została zrekonstruowana.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

Krakowskie Przedmieście

Krakowskie Przedmieście

Krakowskie Przedmieście to ulica w Śródmieściu Warszawy. Rozpoczyna się od pomnika Mikołaja Kopernika i kończy na Placu Zamkowym. Na początku XX wieku ulica stała się reprezentacyjną częścią miasta. Uruchomiono tu oświetlenie elektryczne, jeździły tramwaje i otwarto tu najlepsze sklepy w mieście. Po wojnie Krakowskie Przedmieście przestało być sercem Warszawy. Dopiero od 2008 roku przekształcono ulicę w deptak, który nadał jej dawny blask. Na Krakowskim Przedmieściu znajdziemy wiele znanych warszawskich budynków m. in. Pałac Prezydencki.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

 

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Muzeum Historii Żydów Polskich powstało z inicjatywy Stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce. Miejsce to realizuje dwie funkcje: tradycyjnego muzeum i centrum kulturalno-edukacyjnego. W odróżnieniu od innych tego typu miejsc na świecie, przedstawia Żydów nie tylko w kontekście II Wojny Światowej ale także dzieje ich życia w Polsce. W muzeum znajdziemy wystawę stałą oraz wystawy czasowe. Prowadzone są także wykłady, spotkania z ludźmi pamiętającymi Holokaust, warsztaty dla dzieci i imprezy związane z tolerancją.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

 

Zamek Królewski

Zamek Królewski

Zamek Królewski to miejsce o długiej historii. Tu mieli swoją siedzibę książęta mazowieccy a od XVI wieku znajdowała się tu siedziba króla i Sejmu I Rzeczypospolitej. Dziś mieści się tu muzeum, w którym zobaczymy Sale Sejmowe, Apartament Wielki, Apartament Królewski, Pałac Pod Blachą, dawną Izbę Poselską, Pokoje Matejkowskie oraz piwnice i dziedziniec. Znajduje się także wiele stałych ekspozycji i wystaw czasowych.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego

Gdy turyści wymieniają muzea z jakich słynie Warszawa atrakcje Muzeum Powstania Warszawskiego stawiają na pierwszym miejscu. Zostało ono otwarte w przeddzień 60. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego. To interaktywne muzeum wykorzystuje wiele nowoczesnych technik mających zaciekawić i dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Znajduje się tu ponad 30 tysięcy eksponatów, które w dużej części są pamiątkami walczących powstańców. Obejrzymy tu prywatne listy, broń, przedmioty osobiste, fotografie oraz filmy z 1944 roku.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

 

Grób Nieznanego Żołnierza

Grób Nieznanego Żołnierza

Na placu marszałka Józefa Piłsudskiego znajduje się Grób Nieznanego Żołnierza. Jest to miejsce, przy którym odbywają się największe uroczystości państwowe i wojskowe. Przez cały rok pali się tu znicz a żołnierze pełnią przy nim wartę honorową. Grób Nieznanego Żołnierza to miejsce pamięci poległych Polaków i walki o wolność ojczyzny.

źrodło: polskazachwyca.pl, fot. Shutterstock

 

ICM VIMED
Warszawa


Czerniowiecka 9
Warszawa 02-705

Telefon dla pacjentów przychodni:
+48 22 535 35 63

E-mail: warszawa@vimed.pl

poniedziałek: 7:00-16:00
wtorek-piątek: 7:00-22:00
wybrane soboty: 8.00-16:00