Holistyczna Medycyna Estetyczna

czyli odmładzanie od wewnątrz i od zewnątrz.

Nowa Era Medycyny Estetycznej

Bez bólu, bez znieczulenia, bez ryzyka powikłań!

W cenie dostępnej dla każdego.

Proces starzenia się organizmu, w tym skóry ulega przyspieszeniu w wyniku łagodnego, ale przewlekłego stanu zapalnego, który rozwija się przez wiele lat.

Przyspieszony proces starzenia się związany jest ze zmniejszoną ilością komórek macierzystych (STEM CELL) i ich ograniczonym potencjałem, oraz z zaburzonym metabolizmem i mniej lub bardziej łagodnym, przewlekłym procesem zapalnym. Mobilizacja komórek macierzystych i likwidacja stanów zapalnych jest podstawowym celem leczenia przeciwstarzeniowego.

Centrum Medyczne VIMED – pionier holistycznej medycyny estetycznej

Centrum Medyczne VIMED jest pierwszą placówką w Polsce, która zajęła się kompleksowym odmładzaniem organizmu najpierw od wewnątrz, dbając przede wszystkim o układy funkcjonalne, a dopiero potem od zewnątrz, oddziałując na skórę.

Holistyczne podejście oznacza odmładzanie i regenerację organizmu czyli wszystkich komórek, narządów i układów funkcjonalnych, połączone z oddziaływaniem na skórę od zewnątrz przy wykorzystaniu najnowszych technologii medycznych.

Nasi pacjenci nie tylko wyglądają na 10 lat młodszych, ale też tak się czują!

Technologia zmienia wszystko – bezpieczeństwo, brak bólu i powikłań, szybkie i długotrwałe efekty

W ciągu ostatnich lat technologie stosowane w światowej medycynie estetycznej całkowicie się zmieniły. Badania naukowe i nowe odkrycia pozwoliły na weryfikację skuteczności i bezpieczeństwa stosowanych dotąd metod, które ich twórcy jak jeden mąż nazywali najlepszymi, najbardziej skutecznymi i najbardziej bezpiecznymi.

Medycyna estetyczna bez krwiaków i rekonwalescencji.
Wiemy co się sprawdziło, a co nie. Stosujemy tylko sprawdzone, bezpieczne technologie!

VISION 3D Komputerowa analiza skóry twarzy

Nowoczesna kamera cyfrowa, odpowiednio dobrane oświetlenie oraz sztuczna inteligencja (AI) – to wszystko co potrzeba, by odkryć problemy skóry twarzy, których nie widzimy na co dzień. Wszelkie działania w zakresie medycyny estetycznej warto poprzedzić badaniem, które wykorzystuje najnowsze technologie obrazowania. Cyfrowa ocena wieku skóry powie Ci, co musisz zrobić, by nie wyglądać na więcej lat niż masz w rzeczywistości.

Nowoczesna diagnostyka, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, pozwala odkryć źródło problemu i znaleźć właściwe rozwiązania.

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

VIMED
Odżyw i zmobilizuj komórki skóry

Pistolet do mezoterapii iniekcyjnej Perfect Injector 32G to nowy wymiar medycyny estetycznej bez bólu, bez powikłań, bez przerwy w życiorysie

Najwyższa precyzja w służbie medycyny estetycznej

Jesienią 2019 roku, lekarzom medycyny estetycznej na świecie udostępniony został po raz pierwszy w historii, pistolet do mezoterapii iniekcyjnej Perfect Injector 32G. To fantastyczne narzędzie pozwala na precyzyjne, wprowadzenie substancji aktywnych do tych warstw skóry, do których zamierzamy dotrzeć. Dzięki multi igłowej, próżniowej technologii wstrzykiwania preparatu, zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny. Zaawansowany technologicznie, szwajcarski mechanizm sterujący, zapewnia niezwykłą precyzję – pozwala na dozowanie mikronowych ilości preparatu o pożądanych właściwościach, przez każdą z dziewięciu mikro igiełek, na odpowiednią głębokość, z dokładnością do dziesiątych części milimetra.

Optymalne wykorzystanie bezcennych preparatów

Coraz bardziej doskonałe koktajle peptydowo witaminowe, nieusieciowany kwas hialuronowy, czy wyizolowane z krwi pacjenta osocze bogatopłytkowe (PRP), podane we właściwej ilości na odpowiednio dobraną głębokość czyni cuda. Takie efekty nie były dostępne przy użyciu znanych dotąd technologii iniekcyjnych czy laserowych, nie mówiąc już o stosowanych powszechnie metodach rozprowadzania preparatu po powierzchni skóry. Efektywność technologii mezoterapii próżniowej multiigłowej jest setki razy wyższa niż te popularnie stosowane metody.

Pistolet Perfect Injector 32G – to błyskawiczna rekonwalescencja

Perfekt Injector 32G to najbardziej nowoczesna technologia śródskórnego podawania substancji aktywnej – koktajlu peptydowego, kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego metodą iniekcyjną. Dzięki zastosowaniu podciśnienia, kartridża 9 igłowego z niezwykle cienkimi mikroigłami do iniekcji o grubości 0,23 mm, zabieg jest szybki, całkowicie bezpieczny i bezbolesny a powrót skóry do zdrowia następuje błyskawicznie – w ciągu kilku godzin po zabiegu niemalże nie ma śladów nakłuć.

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

VIMED

Mezoterapia pistoletem Perfect Injector 32G to zabieg precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny.

Efektywność zabiegu mezoterapii pistoletem Perfect Injector 32G znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody regeneracji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, rozstępów na udach i brzucha.

Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

W zabiegach na twarz największe znaczenie mają zastosowane technologie i preparaty wykorzystywane do zabiegów. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii mikro iniekcyjnych i fal radiowych, zabiegi medycyny estetycznej stały się nie tylko całkowicie bezpieczne, ale również zupełnie bezbolesne. Poza tym niemal bezpośrednio po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć.

Zabiegi stymulacji endodermicznej

Cell Face Lifting RF

Zaawansowane technologie wykorzystane w urządzeniu do stymulacji endodermicznej CELL Face Lifting: RF + podczerwień IR+ podciśnienie VAC + masaż mechaniczny ROLKI. Cellulit, obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka skóra. Urządzenie wyposażone jest w 3 głowice, które umożliwiają wykonanie zabiegów na różnych obszarach twarzy.

Face Nutri Lifting – MIX nieinwazyjnych zabiegów przeciwzmarszczkowych

Pakiet FaceNutri-Lifting – to niezwykłe połączenie sił zabiegu FaceLifting oraz NutriCell pozwala odżywić, wygładzić, ujędrnić, zregenerować wszystkie warstwy skóry oraz poprawić kontur owalu twarzy. Zabieg pomaga zlikwidować zmarszczki, pozbyć się zalegających w tkankach płynów i toksyn oraz odmłodzić skórę dekoltu, szyi i twarzy.

Mezoterapia iniekcyjna próżniowa multi igłowa

Działamy na skórę dwutorowo, poprzez uszkodzenie, co wyzwala naturalny proces samoregeneracji, oraz podając odpowiedni preparat, który uzupełnia niedobory składników, niezbędnych do regeneracji skóry. Wysoki komfort zabiegu oraz spektakularne efekty powodują, że będzie to najcześciej wykonywany zabieg medycyny estetycznej zarówno w zabiegach na skórę twarzy, skórę głowy jak i na skórę w innych miejscach ciała, tam, gdzie dotąd stosowano inne metody, takie jak konwencjonalna mezoterapia (mikronakłuwanie), mezoterapia igłowa – pojedynczą igłą, lasery frakcyjne.

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

VIMED

Najbardziej nowoczesna technologia medycyny estetycznej

W celu przyspieszenia i wzmocnienia działań regeneracji terapii medycyny stylu życia wdrożyliśmy najbardziej nowoczesną technologię dostarczania do skóry substancji leczniczych.

Mezoterapia iniekcyjna multi igłowa to najbardziej nowoczesną technologia śródskórnego podawania substancji aktywnej – koktajlu peptydowego, kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego metodą iniekcyjną, przy wykorzystaniu multi igłowego pistoletu próżniowego, z zastosowaniem kartridża 9 igłowego z mikroigłami o grubości 0,23 mm. Mezoterapia iniekcyjna multi igłowa pistoletem Perfect Injector 32G to zabieg precyzyjny, bezpieczny, komfortowy, szybki i ekonomiczny znacznie przewyższa wszystkie dotychczas stosowane urządzenia i metody zabiegów regeneracji i rewitalizacji skóry głowy, twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, brzucha, w tym także najlepsze lasery frakcyjne.

Mezoterapia iniekcyjna próżniowa multi igłowa z koktajlem witaminowo peptydowym

Odpowiednio dobrane preparaty – koktajle witaminowo peptydowe, zapewniają bardzo wysoką efektywność mezoterapii iniekcyjnej, dzięki czemu uzyskane efekty przewyższają rezultaty możliwe do uzyskania przy użyciu innych metod medycyny estetycznej.

Mezoterapia iniekcyjna próżniowa multi igłowa osoczem bogatopłytkowym (PRP)

Osocze bogatopłytkowe (PRP), wyizolowane z krwi pacjenta, ma bardzo silne właściwości regeneracyjne. Dlatego chętnie jest wykorzystywane przez lekarzy jako naturalny preparat wzmacniający skórę, a także stymulujący namnażanie się komórek naskórka, pobudzający mikrokrążenie oraz produkcję kolagenu. Zabieg wykorzystywany jest coraz częściej w trychologii, ponieważ wzmacnia i odżywia cebulki włosowe, pobudzając je do wzrostu.

Mezoterapia iniekcyjna próżniowa multi igłowa z kwasem hialuronowym

Odpowiednio dobrany preparat nieusieciowanego kwasu hialuronowego, wprowadzony pod skórę na odpowiednią głębokość zapewnia spektakularny efekt odmłodzenia i regeneracji skóry w wyniku zatrzymania około 100 razy więcej wilgoci.

Zabiegi na ciało

W zabiegach na ciało najważniejsze jest dobre przygotowanie organizmu pacjenta do oddziaływania na dużej powierzchni skóry. Dlatego zaczynamy od zabiegów wspomagających mikrokrążenie, układ limfatyczny oraz mechanizmy detoksykacji. Bo narządy odpowiedzialne za detoksykację będą musiały poradzić sobie ze zwiększoną ilością toksyn uwolnionych do krwioobiegu.

Po odpowiednim przygotowaniu ogólnoustrojowym możemy przystąpić do zabiegów modelujących sylwetkę – redukcja depozytów tkanki tłuszczowej, ujędrnianie nadmiernie obwisłej skóry, leczenie obrzęków, rozstępów i cellulitu – tym zajmujemy się w naszej klinice.

Tkanka tłuszczowa jest zazwyczaj oporna i trudna do usunięcia. Mamy sprawdzone metody nieinwazyjnego usuwania jej depozytów.

Modelowanie sylwetki

Cell Body Lifting RF

Zaawansowane technologie wykorzystane w urządzeniu do stymulacji endodermicznej CELL Body Lifting: RF + podczerwień IR+ podciśnienie VAC + masaż mechaniczny ROLKI. Cellulit, obrzęki, nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka skóra. Urządzenie wyposażone jest w 3 głowice, które umożliwiają wykonanie zabiegów na różnych obszarach ciała.

Cell Cryo Lipo

Urządzenie Cell Cryo Lipo posiada wbudowane zaawansowane technologie: generator zimna -10ºC + pompa podciśnieniowa. Kriolipoliza to bezinwazyjna metoda liposukcji, czyli trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, poprzez kontrolowane, selektywne wymrażanie komórek tłuszczowych (adipocytów). Celem jest trwałe usunięcie miejscowo zlokalizowanego nadmiaru tkanki tłuszczowej. W trakcie zabiegu zamrożone zostają komórki tłuszczowe. Proces rozpadu adipocytów oraz zainicjowanie stanu zapalnego powoduje ich usunięcie z organizmu w wyniku procesów metabolicznych. Komórki tłuszczowe obumierają w organizmie od 1 do około 3 miesięcy po zabiegu, a następnie są bezpiecznie wydalane w procesach metabolicznych.

Ice Body Shape – MIX zabiegów modelujących sylwetkę

Pakiet BodyShape – unikalne połączenie zabiegów CryoLipo, Cell Body Lifting i Body Mix to szokowa terapia dla komórek tłuszczowych, która pozwala osiągnąć spektakularne efekty w pozbyciu się trudnej do usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zapewniający optymalne efekty. Dzięki połączeniu tych zabiegów sylwetka pięknie się modeluje, uzyskując idealne kształty.

CELL Body Firming – MIX zabiegów odmładzających dla ciała

Pakiet BodyFirming to mix zabiegów Cell Body Lifting i Body MIx wykorzystujących najnowocześniejsze technologie o potwierdzonej skuteczności działania w zakresie redukcji obwodów i modelowania sylwetki. Technologie te skutecznie oraz bezpiecznie kształtują sylwetkę, redukują obwody ciała, poprawiając jednocześnie napięcie i strukturę skóry. Zalecane dla wszystkich osób, które pragną zapewnić sobie perfekcyjny kształt ciała i wygląd skóry.

Kompleksowa terapia cellulitu

Stop Cellulit – MIX zabiegów anticellulitowych

Pakiet Stop Cellulit to mix zabiegów Vacuiono, Cell Body Lifting, Body Mix oraz NutriCell. Unikalne połączenie technologii czyli zastosowanie w odpowiedniej kolejności kilku najskuteczniejszych procedur w celu osiągnięcia spektakularnych efektów w redukcji cellulitu, pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w najkrótszym czasie.

Kompleksowa terapia przeciwobrzękowa

Anti Edema – MIX zabiegów przeciwobrzękowych

Zabiegi Anti Edema to połączenie zabiegów medycyny komórkowej z zabiegami medycyny estetycznej. W skład pakietu wchodzą zabiegi IONO, polegające na podawaniu przez maskę tlenową specjalnie przygotowanego, ujemnie zjonizowanego powietrza. Poprawia wysycenie krwi tlenem, dzięki czemu wspomaga dotlenienie wszystkich narządów, zabiegi VAC, które stymulują układu limfatyczny i krwionośny w specjalnej komorze wytwarzającej zmienne podciśnienie.

Zabieg wspomaga angiogenezę i regenerację włosowatych naczyń krwionośnych, oraz zaawansowane technologie wykorzystane w urządzeniu do stymulacji endodermicznej CELL Body Lifting: RF + podczerwień IR+ podciśnienie VAC + masaż mechaniczny ROLKI. Takie połączenie zabiegów doskonale redukuje cellulit i likwiduje obrzęki (zatrzymywanie wody).

Już dziś zarezerwuj termin konsultacji

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

VIMED

Depilacja z gwarancją

Skuteczność i najniższa cena!

Idealnie gładkie ciało – to higiena, komfort, klasa

Tego jeszcze nie było! Depil EXPERT 2020
bezbolesna EPILACJA laserowa czyli depilacja totalna!

Trwała depilacja z gwarancją skuteczności i najniższej ceny.

Zabiegi na skórę głowy – trychologia

Przyczyny nadmiernego wypadania włosów mają różne podłoże – genetyczne, metaboliczne, hormonalne. Mogą być związane także z zaburzeniami układu sercowo naczyniowego, czy z chorobami skóry głowy. Wiele badań dowodzi, że właściwa diagnostyka i odpowiedni dobór postępowania terapeutycznego przynosi znakomite rezultaty widoczne już po pierwszych 3 miesiącach. Po sześciu miesiącach efekty są już więcej niż zadowalające u więcej niż 80% pacjentów poddanych terapii. Technologie wykorzystywane w leczeniu mają tutaj kluczowe znaczenie, jednak nic nie zastąpi wiedzy i doświadczenia lekarza.

Kompleksowa Terapia Trychologiczna w leczeniu wypadania włosów pozwala skutecznie leczyć pacjentów bez względu na patogenezę ich problemu
  • Jeśli  skarżysz się na nadmierne  wypadanie włosów: na tle hormonalnym, genetycznym, po odchudzaniu, chemioterapii czy narkozie;
  • Jeśli Twoje włosy są rzadkie, cienkie, łamliwe i pozbawione blasku;
  • Jeśli cierpisz na łysienie androgenowe, telogenowe lub plackowate;
  • Jeśli zmagasz się z chorobami skóry głowy, takimi jak: łuszczyca, łupież, atopowe zapalenie skóry, świąd, łojotok lub łojotokowe zapalenie skóry
Kompleksowa Terapia Trychologiczna w profilaktyce wypadania włosów

Kompleksowa Terapia Trychologiczna skierowana jest zarówno do osób chorych, jak i tych, które pragną profilaktycznie odżywić zniszczone włosy oraz dotlenić skórę głowy, aby zapobiec problemom z wypadaniem włosów, łupieżem i przedwczesnym łysieniem.

Program zabiegowy w Kompleksowej Terapii trychologicznej

W leczeniu problemów skóry głowy, które najczęściej objawiają się nadmiernym łysieniem – wypadaniem włosów oraz ich osłabieniem, zmniejszeniem grubości, elastyczności i połysku najważniejsze jest kompleksowe działanie. Niezastąpione są Zabiegi dedykowane do leczenia wypadających włosów i skóry głowy.

Program zabiegowy w Kompleksowej Terapii Trychhologicznej to unikalne, zastosowane po raz pierwszy w Polsce, połączenie najnowszego lasera trychologicznego, wykorzystującego dwa zakresy laserowej fali świetlnej oraz trzy zakresy diodowych lamp LED, wraz z najbardziej nowoczesną technologią śródskórnego podawania substancji aktywnej – koktajlu peptydowego i osocza bogatopłytkowego metodą iniekcyjną, przy zastosowaniu multi igłowego pistoletu próżniowego. Program trwa około 3 miesiące

Video trychoskopia – badanie skóry głowy i włosów

Trichoskopia (in. trychoskopia) w Klinice Trychologii CM VIMED jest profesjonalnym i nieinwazyjnym badaniem włosów i skóry głowy, wykonywanym przez trychologa przy użyciu wysokiej klasy video trychoskopu (in. trichoskopu) cyfrowego. Analiza obrazu wspomagana jest przez specjalne oprogramowanie komputerowe.

Mezoterapia iniekcyjna z koktajlami witaminowo peptydowymi

Mezoterapia iniekcyjna wykonywana jest z użyciem preparatu – koktajlu peptydowo witaminowego dobranego przez lekarza. Preparat podawany jest precyzyjnie do skóry głowy przy pomocy najnowszego pistoletu do mezoterapii Perfekt Injector 32G. Jest to najbardziej nowoczesna technologia śródskórnego podawania substancji aktywnej metodą iniekcyjną. Dzięki zastosowaniu podciśnienia, kartridża 9 igłowego z niezwykle cienkimi mikroigłami do iniekcji o grubości 0,23 mm, zabieg jest szybki, całkowicie bezpieczny i bezbolesny a powrót skóry do zdrowia następuje błyskawicznie – w ciągu kilku godzin po zabiegu niemalże nie ma śladów nakłuć.

Mezoterapia iniekcyjna z preparatami z krwi pacjenta – osocze bogatopłytkowe (PRP)

Mezoterapia iniekcyjna wykonywana jest z użyciem wyizolowanego z krwi pacjenta osocza bogatopłytkowego PRP (Platelet Rich Plasma). Osocze podawane jest precyzyjnie do skóry głowy przy pomocy najnowszego pistoletu do mezoterapii Perfekt Injector 32G. Jest to najbardziej nowoczesna technologia śródskórnego podawania substancji aktywnej metodą iniekcyjną. Dzięki zastosowaniu podciśnienia, kartridża 9 igłowego z niezwykle cienkimi mikroigłami do iniekcji o grubości 0,23 mm, zabieg jest szybki, całkowicie bezpieczny i bezbolesny a powrót skóry do zdrowia następuje błyskawicznie – w ciągu kilku godzin po zabiegu niemalże nie ma śladów nakłuć.

Terapia nowoczesnym laserem LLLT

Kompleksowa terapia trychologiczna z użyciem najnowocześniejszej technologii LLLT (Low Level Laser Therapy). Specjalnie opracowane światło “miękkiego” lasera diodowego LLLT z łatwością przenika przez kolejne warstwy skóry, działając biostymulująco, reguluje procesy komórkowe i odżywia mieszki włosowe. Laser Trychologiczny LLLT i terapia kilkoma rodzajami lamp LED dezynfekuje, odżywia i rewitalizuje skórę głowy.

Laser trychologiczny reguluje procesy komórkowe, lecząc choroby skóry głowy; zwiększa produkcję koenzymu ATP w komórkach skóry głowy; odbudowuje cebulki włosowe i stymuluje wzrost włosów; odwraca proces miniaturyzacji mieszków włosowych; przyczynia się do powstawania nowych komórek włosa, a tym samym odżywia zniszczone włosy, zwiększa ich gęstość i grubość; zapobiega wypadaniu osłabionych włosów. laser trychologiczny Jest skuteczny w leczeniu łysienia plackowatego i androgenowego.

Zadzwoń i umów się
na wizytę już dziś: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabiegi najbardziej odpowiednie do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

VIMED