Zabiegi kosmetologiczne mezoterapia mikroigłowa, osocze bogatopłytkowe

Przełam jesienne przyzwyczajenia – schudnij już teraz!

Wydawać by się mogło, że jesień i zima to najmniej odpowiedni czas na odchudzanie. Chłodna aura sprawia, że chronimy się pod warstwami ubrań, długie wieczory spędzamy leniwie w domu, zajadając jesienno-zimową melancholię kalorycznym jedzeniem, podczas gdy nadprogramowych kilogramów przybywa nam po cichu i niepostrzeżenie. Dopiero przed sylwestrem wpadamy w rozpacz i panikę, nie mieszcząc się w wieczorowe kreacje. I jak zwykle wchodzimy w Nowy Rok niezadowoleni z siebie i w złym humorze. Lista noworocznych postanowień jest zazwyczaj długa, ale najczęściej rozpoczyna ją nieśmiertelne: “Odchudzam się!”

A gdyby tak w końcu przełamać ten schemat? Rozpocząć odchudzanie już teraz, w święta Bożego Narodzenia i Sylwestra zaskoczyć wszystkich smukłą sylwetką i olśniewającym wyglądem, a nowy rok rozpocząć z energią i wysoko podniesioną głową?

W Centrum Medycznym VIMED mamy dla Ciebie programy odchudzające, odmładzające i regeneracyjne – idealnie dopasowane do Twoich potrzeb zdrowotnych i oczekiwań estetycznych. Interdyscyplinarny zespół lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i kosmetologów pomoże Ci zrzucić nadmiar kilogramów, wymodelować sylwetkę, odmłodzić skórę i przywrócić Twojemu organizmowi wewnętrzną równowagę.

Bestsellerami nadchodzącej jesieni i zimy są według naszych pacjentów:

Terapia Ketogeniczna

Szybkie, mądre i bezpieczne odchudzanie pod opieką lekarza i dietetyka klinicznego.

Terapia Ketogeniczna jest niezastąpiona w sytuacji walki z uporczywą nadwagą, lub w sytuacji, kiedy pacjent musi bardzo szybko schudnąć, na przykład kiedy zostało tylko kilka tygodni, lub dni do ważnego wydarzenia, i nie możesz się “wcisnąć” w sukienkę, czy ulubiony garnitur.

CELL
Body Lifting
CELL
CryoLipo Ice Slimming
Zintegrowane
terapie NutriCell
VacuIono – podciśnieniowy drenaż limfatyczny z ozonoterapią

Zadzwoń i zarezerwuj termin
konsultacji: 22 201 90 71

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać zabieg najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb. Najnowsze zabiegi kosmetyczne. Zaawansowane technologie. Indywidualne podejście. Zapraszamy do Kliniki VIMED Health & Beauty.

Konsultacja wstępna ma na celu określenie potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *